Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jep :) Tõsi ta on :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei mäleta kuna ma viimati mingit rekordit proovisin:D... Täna tegin puhkepäeva, aga eilsest trennist ikka tuhar mõnusalt valus. Tahaks tegelt täiega suve ja seda ghetto workouti jälle teha. Eelmine suvi tegin ja sügise alguses oli vorm nii hea, et jõudsin jõusaalis ka ikka korralike raskustega treenida. Arvasin küll, et raudselt jõmmis ei jõua midagi, aga vot..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selline juhtum siis. Tagantjärgi ajab naerma, aga kohapeal oli vähe tõsisem olek. Sõber tagant ei tulnud appi ka :s

 

Ma ei saa aru mis juhtus, sa olid juba püsti. Mis seal paar cm tõusta veel. Oleksid sa kohe lõpuni kükitanud siis vedru aitaks sul üles tõusta ning sellega kindlasti probleemi poleks, leian mina. Endal pole sellist saja juhtunud ühtegi korda, iga kaalu mis siiani õlgadele võtnud ole kükkinud.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru mis juhtus, sa olid juba püsti. Mis seal paar cm tõusta veel. Oleksid sa kohe lõpuni kükitanud siis vedru aitaks sul üles tõusta ning sellega kindlasti probleemi poleks, leian mina. Endal pole sellist saja juhtunud ühtegi korda, iga kaalu mis siiani õlgadele võtnud ole kükkinud.

Ei julge põlve pärast täiesti alla lasta, kragiseb ja krigiseb igatpidi. Next time better luck :)


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Reamees; mul on t2pselt sama mure, phm kui alla 90 kraadi lasta v6i yldse k6verdada siis ragiseb. Eestis arstid ei osanud midagi muud peale nn ylekoormuse 6elda. Siin aga 6eldi, et see on geneetiline asi, veidi ylekoormusega ka kaasnev ning see ragin on p6hiliselt n2ide, et oled h2sti hydreeritud, phm kui pingesse paned p6lve siis veemullid vms l6hkevad ja teevad ragisevat h22lt. niipalju v2hemalt sain sellest aru kuna kasutati p2ris keerulisi s6nu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reamees; mul on t2pselt sama mure, phm kui alla 90 kraadi lasta v6i yldse k6verdada siis ragiseb. Eestis arstid ei osanud midagi muud peale nn ylekoormuse 6elda. Siin aga 6eldi, et see on geneetiline asi, veidi ylekoormusega ka kaasnev ning see ragin on p6hiliselt n2ide, et oled h2sti hydreeritud, phm kui pingesse paned p6lve siis veemullid vms l6hkevad ja teevad ragisevat h22lt. niipalju v2hemalt sain sellest aru kuna kasutati p2ris keerulisi s6nu :D

 

Minul on põlved päris tihti ragisenud, ning kunagi see pole probleemiks olnud. Kui hästi soojenenud siis ei ragise miskit, külmalt ragisevad. See pole üldse suur probleem kui ragisevad, see ei tähenda, et raginaga kuluvad põlvad rohkem. Nad kuluvad ka ilma raginata. Mul tavaliselt ei ragise, kuid kui sügavamalt kükitan, näiteks kangi rinnale võttes siis võib järsk ragin, isegi trenni keskel, läbi käia.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kummast hakkavad rohkem põlved valutama,kas sügavast kükkist 80-90kg või hüppedest (sügavalt ja edasi)?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kummast hakkavad rohkem põlved valutama,kas sügavast kükkist 80-90kg või hüppedest (sügavalt ja edasi)?

 

Minul näiteks põlvedega polegi suurt probleemi, muidugi kui pikalt suured kükid siis valutavad veidi aga ei tee väga välja. Samas kui kükitan 40kg kitsa peale mitu kordust, siis põlvad isegi hakkavad valutama. :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kükid ei lõhu põlvi

 

oh jah, komöödia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kummast hakkavad rohkem põlved valutama,kas sügavast kükkist 80-90kg või hüppedest (sügavalt ja edasi)?

 

ma ei kujuta ette miks sa tahad hyppeid teha sygavalt, kui tahad hyppev6imet treenida siis teed kas Olympic lifte v6i plyometric, nn harjutused kus maaga kontakt on v6imalikult v2ike, aga need harjutused kyllaltki intensiivsed ja ei ole eraldi tehes nii kasulikud, mix it up. P6lvi l6hud v6i nn vigastused tulevad sealt kui teed midagi valesti v6i mingi liiges saab koormust mida ta ei ole harjunud saama, kykkide puhul nii kui lased kannad maast lahti, on p6lvedes k6ik see koormus, eriti lihtsalt juhtub see mida sygavamalt kykid ja mida v2sinum oled.

Infi:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15903387

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23254489

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23604798

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin pea 2 nädalat jõusaalist pausi, täna alustasin taas käimist, täiesti uus kava ka.

Kükk 3x10x60kg (lahjemalt täna, kuna olid võistlused).

Lamades surumine 2x6x55kg, 1x5x55kg.

Jalgade kõverdamine kõhuli 3x10.

Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3x10x30kg.

Military press 1x10x25kg, 2x10x30kg.

Kolbapurustaja 3x10x22.5kg.

Scott'i pingil biitseps 3x10.

Pöiasirutus trenazööril püsti 3x10.

Ab roll 2x15.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme pidin kergelt tegema ,kuna pühepäev võistlused .Kirjutan ära ka ,mida homme teen siis

Kerge rebimine

20kg 4x1

40kg 5-6x2

50kg 4x2

60kg 2x3

Tõukamine

50kg soojaks

60kg 2x2

70kg 2x2

80kg 1x3

Pool kükk

50-100 või 110kg

5x3

Ja selg + rippumine ja ongi trenn tehtud.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jõutõmme 3x10x95kg.

Jalapress 3x10x110kg. (Ei arvesta alust).

Lendamine lamades 3x10x16kg.

Plokil alla tõmme seljataha 3x10.

Lendamine küljele 3x10x8.5kg.

Dips 3x5.

Hammer curls 3x10x11kg.

Õlakehitus hantlitega 3x10x16kg.

Dumbbell side bend 3x10x16kg.

Ab roll 1x7 ja 1x10.

Jalgade tõsted ette kõverdatult 2x10.

 

Inglise keeles on need harjutuse nimed, mida ma ei oska Eesti keelde korrektselt ümber tõlkida, capiche.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmmet küll üle 6 korra teha ei ole mõtet..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul majataga lebo, pink, rinnakang ja 25kg hantlid olemas :)

Päike paistab ja kõik jutud, mitte ühtegi halba sõna :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=WTFnmsCnr6g - Kõigile, kellel motivatsioonist puudust tuleb :)

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.