Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

:) Tegin ka t2na jalatrenni ja veel korraliku. Squats 5x5 85% max, lunges 3x5 each leg, step-ups 3x5 each leg, jalapressiga 5x5 ja stiff-leg deadlifts 4x12 ning l6ppu paarsada hyppen66ri hyper korraliku kiirusega. Keskendusin plahvatusele, ehk siis maksimaalselt kiiresti raskus maast lahti v6i endast eemale saada.

PS: Vastan kuna tahtsin ka 6elda, et teen squate ainult 90 kraadi juurde laskudes, vahepeal isegi v2hem, oleneb kas teen squate kus istun maha v6i mitte. Squate teen yldiselt hyppamise jaoks, miks mul on vaja ATG (ass to grass squate) teha kui ma hypates ei lase peput maani. Lisaks mida laiemalt jalad laiali seda suuremat raskust saad kykkida, mida jalad kitsamalt seda rohkem keskendud lihase stimuleerimisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus ,mis see jalgadepress annab üldse ?Olen mingi 2korda teinud ja eriti pole midagi aru saanud ,et mõjuks.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega's midagi, kõik tegid täna nagu näha tublisti kükke. ka mina tegin kükke. ennem proovisin maxi, 177.5kg, tuli kergelt, aga sõber riistanägu unustas filmida. ma ei leppinud, ladusin 180kg peale ja sain tehtud, samuti kerge vaevaga. edasi tegin küki seeriaid 150kg 6-6-5-5

 

video maxist:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus ,mis see jalgadepress annab üldse ?Olen mingi 2korda teinud ja eriti pole midagi aru saanud ,et mõjuks.

Reie nelipealihast treenib. Järelikult pole korralike raskustega teinud.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Reie nelipealihast treenib. Järelikult pole korralike raskustega teinud.

 

Miks ei ole ,ma arvan ,et olen teinud ikka korralike raskustega.Näiteks 160-180kg ja 8-10korda .

Peaks minema siis raskemaks veel :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega's midagi, kõik tegid täna nagu näha tublisti kükke. ka mina tegin kükke. ennem proovisin maxi, 177.5kg, tuli kergelt, aga sõber riistanägu unustas filmida. ma ei leppinud, ladusin 180kg peale ja sain tehtud, samuti kerge vaevaga. edasi tegin küki seeriaid 150kg 6-6-5-5

 

video maxist:

 

Väga ilus küll, saaksid veel mõne kilo peale panna. Ma kükitasin 135kg 6x6 sellel ajal kui tegin rekordi 180kg. Antud hetkel on mõned päevad olnud mõte teha 190kg 3x3 ja vaadata edasi, ehk 210kg+ kükkitada. Kuigi mul hetkel jalgade resurssist jätkub. Mõned päevad tagasi kükitasin 160kg rinnal, esimene katse võtsin kangi rinnale ja kukkusin pikkali kohe. Ei tea, pea hakkas kuidagi ringi käima. Teine katse tuli ilusti 160kg ära.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

190kg tuli paremini ,kui 180kg.Vähemalt mulle tundus ,kuna 180kg lasid suht kiiresti alla aga 190kg lasid aeglasemalt.Kui lased järsult alla ,kas see põlvi ei lõhu ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea ,mul küll lõhuvad põlvi ,kui järsult alla lasta.

Aga küsimus ega keegi 5ndal mail võistlema ei lähe Jõhvi või kuhugi sinna poole ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kuidas sa tead, et sul järsult alla lastes lõhuvad põlvi?

räägi sellest jõhvi võistlusest lähemalt

 

Treener ütles ,et see pidi lõhkuma põlvi.Järgmine päev andsin hästi ka tunda ,kui lasid järsult alla ja siis üles.Aga nüüd kui aeglaselt lasen alla ja kiiresti üles, siis ei anna seda sama valu tunda mis ennem.

Aga Jõhvi võistluse koht praegu midagi erilist ei oskagi öelda .Homseks oskan rohkem öelda.Aga pidi tulema igalt poolt Eestist kokku ja isegi Leedust ja Lätist aga ei ole 100% kindel.Igast kaaluklassist võib tulla.Homme oskan kindlasti rohkem öelda.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kykid v6ivad v2ga h2sti p6lvi l6hkuda kui teha valesti, n2iteks kui kannad maast lahti lased on v2ga suur koormus p6lvedel. Lisaks kykke tehes peaks olema just nii, et alla l2hed aeglasemalt ja yles minnes plahvatad. Alla mines t6mbad lihased nn pingule ja siis yles minnes boom plahvatad, sama rinnalt surumisega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Treener ütles ,et see pidi lõhkuma põlvi.Järgmine päev andsin hästi ka tunda ,kui lasid järsult alla ja siis üles.Aga nüüd kui aeglaselt lasen alla ja kiiresti üles, siis ei anna seda sama valu tunda mis ennem.

Aga Jõhvi võistluse koht praegu midagi erilist ei oskagi öelda .Homseks oskan rohkem öelda.Aga pidi tulema igalt poolt Eestist kokku ja isegi Leedust ja Lätist aga ei ole 100% kindel.Igast kaaluklassist võib tulla.Homme oskan kindlasti rohkem öelda.

 

Mis võistluse nimi on ning kus saalis see toimub? Kas see pole SK Edu rahvusvaheline karikas?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis võistluse nimi on ning kus saalis see toimub? Kas see pole SK Edu rahvusvaheline karikas?

 

Ma ei teagi nime ,aga tean niipalju ,et toimus Jõhvis-tammikus vist ja see on rahvusvaheline.

Algab kell 15.00 ,kaalumine on kell 13.00 umbes

Toimub 5.mai

Kui tahad,siis võid Rakvere poistelt üle küsida ,nad teavad rohkem.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei teagi nime ,aga tean niipalju ,et toimus Jõhvis-tammikus vist ja see on rahvusvaheline.

Algab kell 15.00 ,kaalumine on kell 13.00 umbes

Toimub 5.mai

Kui tahad,siis võid Rakvere poistelt üle küsida ,nad teavad rohkem.

kas tõesti netis midagi pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kas tõesti netis midagi pole?

 

Ma pole küll midagi leidnud ,küsi Kristjanilt ,äkki ta teab rohkem :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma pole küll midagi leidnud ,küsi Kristjanilt ,äkki ta teab rohkem :)

 

Mis siin teada ikka on. Võistlused toimuvad saalis kui ise teen trenni. Meie klubi korraldab neid, täna tegelesin veel Lätlaste ja Leedukate hotellikohtate broneerimisega.

Ei ole kindel kas ise osalen, võib olla teen väiksed tulemused poolkükki või nii. Vaatab seda veel.

 

Võistlus leiab aset Jõhvis, Tammiku spordihoones.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas peale tõukamise ja rebimise on ka midagi ja kas tugevamad tulevad ka kohale ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas peale tõukamise ja rebimise on ka midagi ja kas tugevamad tulevad ka kohale ?

 

Ei ole peale tõkamise ja rebimise seal miskit. Tugevad.. Vot seda ma ei oska öelda, sest kui isevõistlen siis teen poolkükki kusagil 100kg rebimine ja 120-130kg tõukamine ja kõik. Leedust või Lätist võib tulla küll keegi tugevam, samas pole kindel üldse kes tulemas. Tean, et on tugevad seal mõned, kes võivad tulla, aga noh nii väga ma lootama ei jää, et väga tugevat keegi tuleb.

 

Arvan, et ehk olen isegi saalis võistlusi vaatamas ikka, kui ei võistle. :) Sa võiksid saata mulle enda nime PM-s ja sealt ehk tunnen su ära ka, kui tuled ikka.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin rekordeid täna. Rinnalt proovisin 70kg, ebaõnnestusin, kuid sain peaaegu täiesti üles. Natuke veel ja olemas. Kükkisin 112kg, ka uus rekord. Panin pärast seda +10kg lisaks. 122kg siis, kükkisin liiga kiiresti alla, läks natuke alla 90 kraadi, proovisin üles tõusta, ei jõudnud. Lasin täiesti alla, ikka ei saanud kangi maha visatud, kuna keha kaldus väga ette. Lõpuks lasin lihtsalt pikali end, kang lendas maha. Väga haige :D. Siis proovisin jõutõmmet 170kg, no see oli täiesti mõttetu üritus.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rekordite proovimine on minusilmis üks vägagi masendav tegevus, kui sa just ei tunne, et oled tippvormis ja tunned, et kätes on täna eriti palju Pauerit :)

Ma lihtsalt teen seda nii harva, et ma ei peaks pettuma endas, see ebaõnnestumine rikub kogu päeva ilu :(


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.