Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

ei ole ka hater, yldiselt k6ik keda kohtan ei tea crossfitist midagi muud kui ainult vihkavad seda ja naeravad inimeste yle kes sellega tegelevad vaatamata sellele, et sellega tegelemine vajab rohkem pingutust nii mentaalselt kui ka fyysiliselt v6rreldes n2iteks lihtsa pumpamisega. Loomulikult ei saa sellega tegeleda iga suvaline vend, kuna harjutused mis seda h6lmavad on kyllaltki advanced ja sa pead teadma mida sa teed, muidu v6id vigastada ennast v2ga hullusti, mis on ka selle vihkamise yheks p6hjuseks.

Tegeliku j6u all m6lten seda, et paljud suured sepad j6usaalides kes kykivad ja t6mbavad korralikke raskusi, aga pane tegema triple-extension (snatch, clean&jerk etc..) on naeruv22rselt h2das, loomulikult ei saa ma teada t2pselt kui hea nende kordinatsioon ja muud jutud on, aga naerda siiski nad ei tohiks selle yle kui hakkama ei saa ka lihtsate raskustega.

See on t6si, et paljud kes sellega tegelevad teevad idiootsed asju nagu need gifid, aga kui sul m6istus peas siis sa ei tee ever selliseid asju + kipping pullups on gay, puhas inters aga kuidas muudmoodi j6uad teha 21 pullupi p2rast 21x100kg deadlifti tegemist. Ise kasutan crossfiti puhtalt vormis hoidmise jaoks, umbes 2 WODi n2dalas tavalise kardio v6i HIIT asemel ja osasi WODe plyometricsist taastumiseks, palju kiirem ja siiani efektiivseim minu enda jaoks, aga baas harjutusi mida crossfitil kasutatakse kasutan just plahvatuse jaoks (koss, v6rkpall) st triple extension harjutused. + tehes crossfiti workoute saad ise valida kas tahad keskenduda rasva p6letamisele v6i siis vastupidavuse+j6u kasvatamisele, kuna WODid varieeruvad 2-30+ minuti vahele, 10+ minutit tehes j2rjest l2hed yle rasvade kasutamisele ja alla 10 mindi oled p6hiliselt glykogeeni peal.. kreatiini litid siis asi veelgi efektiivsem.. sellep2rast kysingi tihtipeale inimestelt kas teavad sellest midagi v6i kas tegelevad kuna siis ikka hea v6rrelda ja tipse jagada, plus ideaalne oma arengu j2lgimiseks. Olen lihtsalt yks vastane sellistele kes k2ivad j6usaalis pumpamas 3x n2dalas, luristavad oma proteka alla ja siis tegijad :P Ise olen tegelenud crossfitiga nimelt 4-5 kuud, enne seda ei teinud eriti mingit kangi t6stmist, j6udu on pea et topelt juurde tulnud ja rasva kaotanud oma paar protsenti..

 

 

http://tinypic.com/r/ek8qv/6 - sellise fyysilise olen saavutanud phm t2nu sellele, ilma yhegi vigastuseta. andestust pika vastuse p2rast, aga lyhidalt ei anna seletada selliseid asju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei ole ka hater, yldiselt k6ik keda kohtan ei tea crossfitist midagi muud kui ainult vihkavad seda ja naeravad inimeste yle kes sellega tegelevad vaatamata sellele, et sellega tegelemine vajab rohkem pingutust nii mentaalselt kui ka fyysiliselt v6rreldes n2iteks lihtsa pumpamisega. Loomulikult ei saa sellega tegeleda iga suvaline vend, kuna harjutused mis seda h6lmavad on kyllaltki advanced ja sa pead teadma mida sa teed, muidu v6id vigastada ennast v2ga hullusti, mis on ka selle vihkamise yheks p6hjuseks.

Tegeliku j6u all m6lten seda, et paljud suured sepad j6usaalides kes kykivad ja t6mbavad korralikke raskusi, aga pane tegema triple-extension (snatch, clean&jerk etc..) on naeruv22rselt h2das, loomulikult ei saa ma teada t2pselt kui hea nende kordinatsioon ja muud jutud on, aga naerda siiski nad ei tohiks selle yle kui hakkama ei saa ka lihtsate raskustega.

See on t6si, et paljud kes sellega tegelevad teevad idiootsed asju nagu need gifid, aga kui sul m6istus peas siis sa ei tee ever selliseid asju + kipping pullups on gay, puhas inters aga kuidas muudmoodi j6uad teha 21 pullupi p2rast 21x100kg deadlifti tegemist. Ise kasutan crossfiti puhtalt vormis hoidmise jaoks, umbes 2 WODi n2dalas tavalise kardio v6i HIIT asemel ja osasi WODe plyometricsist taastumiseks, palju kiirem ja siiani efektiivseim minu enda jaoks, aga baas harjutusi mida crossfitil kasutatakse kasutan just plahvatuse jaoks (koss, v6rkpall) st triple extension harjutused. + tehes crossfiti workoute saad ise valida kas tahad keskenduda rasva p6letamisele v6i siis vastupidavuse+j6u kasvatamisele, kuna WODid varieeruvad 2-30+ minuti vahele, 10+ minutit tehes j2rjest l2hed yle rasvade kasutamisele ja alla 10 mindi oled p6hiliselt glykogeeni peal.. kreatiini litid siis asi veelgi efektiivsem.. sellep2rast kysingi tihtipeale inimestelt kas teavad sellest midagi v6i kas tegelevad kuna siis ikka hea v6rrelda ja tipse jagada, plus ideaalne oma arengu j2lgimiseks. Olen lihtsalt yks vastane sellistele kes k2ivad j6usaalis pumpamas 3x n2dalas, luristavad oma proteka alla ja siis tegijad :P Ise olen tegelenud crossfitiga nimelt 4-5 kuud, enne seda ei teinud eriti mingit kangi t6stmist, j6udu on pea et topelt juurde tulnud ja rasva kaotanud oma paar protsenti..

 

 

http://tinypic.com/r/ek8qv/6 - sellise fyysilise olen saavutanud phm t2nu sellele, ilma yhegi vigastuseta. andestust pika vastuse p2rast, aga lyhidalt ei anna seletada selliseid asju

crossfit on jah segu täiesti absurdsetest haige tehnikaga ning lausa elu-ohtlikest harjutustest ning samas ka sellistest, mis on tõesti üldfüüsist hästi parandavad ning sobilik algajale ja ka edasijõudnule.probleem ongi justnimelt selles, et hakata välja praakima mis on hea ja mis mitte on ikka enamikele algajatele suht üle jõu käiv. nö. "ametlikud" programmid on jubedused. ning IMO on lihtsam jääda standartse jõusaali-treeningu juurde ning siis soovi ja vajaduse korral lisada juurde spetsiifilisi harjutusi üldfüüsise ja vastupidavuse jaoks.

 

eks kui juba keegi füüsise ette viskas, viskan ka. eks bodyfat praegu ole veic kõrge :rolleyes: loodetavasti suveks saab alla

DSC_0462.jpg

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

v6i siis algavad alustavad lihtsate workoutidega, et saada p6hi alla enne j6usaali mineku juurde.

+ toido sul on geneetikaga hullup66ra vedanud, mu geneetika ei lase mul lihast kasvatada korralikult, sellep2rast olengi plahvatuse+vastupidavuse peal v2ljas :)

 

pikk sa oled muidu ja kaal ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seletage mulle ka keegi Pm-is see crossfit lahti, mingite näidete ja võrdluste abil, oleksin umbe tänulik.

Ma ei kavatse mingi copy-paste lugeda mingitelt nonneritelt, toido v exp s1n, kes need corssfiti vennad meil siin on :D

Tahaks ka uurida & proovida, kuidas toimib :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seletage mulle ka keegi Pm-is see crossfit lahti, mingite näidete ja võrdluste abil, oleksin umbe tänulik.

Ma ei kavatse mingi copy-paste lugeda mingitelt nonneritelt, toido v exp s1n, kes need corssfiti vennad meil siin on :D

Tahaks ka uurida & proovida, kuidas toimib :)

 

juba sellise lambuse vastuse eest ei ole v22rt sulle seda seletada, kuna ilmselt on sinu jaoks k6ik copy-paste mis sinu teadmiste sekka ei kuulu

 

korraliku söömisega on võimalik igaühel lihast kasvatada korralikult.

pikkus 170cm, kaal 82kg. eks ma praegu töötangi selle kallal, et üleliigne rasv suveks minema saada, ning kaal seal kuskil alla 75 saada

 

riis, puder, leib, kartulid, munad, kana, kala,erinevad seemned, p2hkliv6i, brokkoli, lillkapsas, spinach, vyrtsid, piim, mesi, roheline tee, banaanid, apelsiinid ja multivitamiinid on minu igap2evase toitumise juures, vastavalt mida millal ja kui palju. sellise toitumisega olen proovinud v2ga palju erinevaid treenimisv6imalusi, aga kasvamist ei ole m2rkimisv22rselt olnud ja olengi sinna paika j2tnud. ise olen 186 ja 86kg k6igest :(

Muudetud liikme exposed s1n'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
juba sellise lambuse vastuse eest ei ole v22rt sulle seda seletada, kuna ilmselt on sinu jaoks k6ik copy-paste mis sinu teadmiste sekka ei kuulu

 

 

 

riis, puder, leib, kartulid, munad, kana, kala,erinevad seemned, p2hkliv6i, brokkoli, lillkapsas, spinach, vyrtsid, piim, mesi, roheline tee, banaanid, apelsiinid ja multivitamiinid on minu igap2evase toitumise juures, vastavalt mida millal ja kui palju. sellise toitumisega olen proovinud v2ga palju erinevaid treenimisv6imalusi, aga kasvamist ei ole m2rkimisv22rselt olnud ja olengi sinna paika j2tnud. istle olen 186 ja 86kg k6igest :(

 

Tähtis on ka kogused. mul ka sõber rääkis, et sööb nii palju, et paneks nagu kohe ketti, aga massi ei tule sellegipoolest. tegin talle siis mingi umbmäärase toitumiskava, nüüd sööb, nutab ja kogub lihast ja jõudu

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänane trennis tegin 2 uut rekordid

Rebimine 1x65kg ---5kg kõigest juures

Tõukamine 90kg -- eelmine nädal sain vahevu 80kg üles aga see kord tuli 90kg ära :D ,2 esimest ei tulnud ja 3 tuli ära.

5ndal mail peaks minema vist võistlema ka ,kui õigest aru sain :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oi jummel, lugedes teie raskusi mida te surute ei hakka ma parem oma asju välja toomagi. Olen hetkel nüüd ~3-4 kuud käinud üle päeva jõusaalis ja päris mõnus on :).

Kaua te käinud olete?

ma olen 3 aastat. aga muidu 3-4 kuuga jõuab päris palju tegelt saavutada jõukas. mul sõber ka umbes sama kaua käinud, nüüd jõutõmbe max on 165kg, see tuli väga kergelt, jõuaks rohkemgi. kükki teeb 110kg 3x5. ja rind samuti 75kg 3x5. õige treeningu ja toitumisega võib saada päris head tulemused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma käin kergejõustikus ja teen ainult 2korda nädalas kangi ,mitte rohkem.Praegu olen korralikult teinud 3kuud ja raskused lähevad suht hästi üles ,teatud harjutustega.

Aga kergejõustikus käin mingi 2aastad :D ,ehk siis mingi pool teist aastad kangi.Aga mina võtan need 3kuud kuna nüüd teen õige treeneriga tehnikat jms.

 

ma olen 3 aastat. aga muidu 3-4 kuuga jõuab päris palju tegelt saavutada jõukas. mul sõber ka umbes sama kaua käinud, nüüd jõutõmbe max on 165kg, see tuli väga kergelt, jõuaks rohkemgi. kükki teeb 110kg 3x5. ja rind samuti 75kg 3x5. õige treeningu ja toitumisega võib saada päris head tulemused

Krt ,su sõber tõmbab minust 5kg rohkem :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tähtis on ka kogused. mul ka sõber rääkis, et sööb nii palju, et paneks nagu kohe ketti, aga massi ei tule sellegipoolest. tegin talle siis mingi umbmäärase toitumiskava, nüüd sööb, nutab ja kogub lihast ja jõudu

 

mm eks seal see viga ongi, et ma ei toitu kava j2rgi, lihtsalt hoian toidu tervisliku ja s66n kunas vaja, ei lase kunagi k6htul tyhjaks minna ja ei s66 ka punni. seal taga ilmselt ongi asi, aga pole tuttavaid kes toitumise koha pealt teaks midagi ja raha ka ei raatsi raisata selle peale

 

K6igile treenijatele - kui te pole viitsinud peale trenni venitada ja arvate, et pole vaja, siis m6elge uuesti

V6tke tavaline kummipael, venitage seda 5cm, laske lahti, ning siis venitage 10cm ja laske lahti. Ilmselgelt t6mbub kiiremini kokku 10cm venitatud kummipael, kuna sinna on rohkem energiat kogutud, t2pselt sama toimub lihastes, lihased on nagu kummipaelad mis venivad ja koguvad energiat, mida soojemad lihased seda rohkem venivad. Juba oma venivust parandades suurendate ka oma j6udu/plahvatust. Alles hiljuti ylikoolis r22kis Human Performance professor sellest, tasub jagada, ehk pole k6ik kuulnud :)

Muudetud liikme exposed s1n'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega enne keegi midagi tegema ei viitsi hakata, kuni häda käes :D näiteks trennieelset sooja ma ei teinud peaaegu kunagi, kuni selle ajani, mil rinnalihases suutsin rebendi tekitada, mis tegi põrguvalu. pärsat seda enam enne rinnalt surumise seeriaid tegema ei hakka, kuni pole ennem korralikult sooja teinud ;d samalugu kükkide ja jõutõmbega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

venitame enne trenni on kahjulik, lihtsalt v6id tekitada lihasrebendeid venitades, ei ole muud vaja kui veidi veri k2ima saada ja liigesed just lahti teha nn dynamic stretchiga. Kylmalt enne trenni lihast venitades v6idki mingi 10-20% oma j6ust juba 2ra kaotada lihtsalt, kogesin kossus seda kunagi julmalt, m6tlesin et vaja venitada siis okei hype parem, aga nii kui l6petasin enne m2nge venitamise ja tegin lihtsalt liigesed lahti, hype oli ikka miski 10cm parem, sama l2heb ka j6usaali kohta.

Toido sul on juba sellised raskused, et ilma igasuguse soojata t6sta v6id juba niisama trenni l6petada.

T2na oligi, yks sepp tuli j6usaali, terve trenni aja mis tal kestis mingi 20 minti oli phm telefoni otsas, ilma soojata lasi chest superseti, kogus muidugi 5 erinevat hantlit enda ette nagu octopus ja siis tegi triitsepsile 2 harjutust ja lasi nahui :D Ei ole midagi vastu, teed trenni v2hemalt, aga kui juba viitsid kohale vedada end, siis kasuta seda korralikult 2ra.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minumeelest on just hea ,kui enne trenni venitad ega sa ei pea mingi 30minutid venitama.Ma ,näiteks venitan 5-10minutid siis tühja kangiga rinnale ,rebmine ,svung ja kükk(eest kui ka taga) mingi 2 seerijat ja lihsed soojad.

Külmalt ei soovitaks küll midagi teha ,seda suurem võimalus vigastada ennast .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna tegin jalga ja säärt. Alustasin kükist, 60x10, 70x10, 80x10, 90x10, 100x2. Kükki teen nüüd jälle 90 kraadi, ehk siis jalad paralleelselt võrreldes maapinnaga, kuna sügavkükk tappis tõsiselt vasakut põlve. Ei näe mõtet riskida põlve täiesti perse keeramisega. Aga jah, pingutasin kükiga üle, kuna automaatselt jaksu polnud järgmisteks harjutusteks. Tegin kergelt jalapressi, 60kgx10, 120kgx10. Pärast seda masinal pöiasirutust 3x8, ja oligi trenn läbi minu jaoks. Paar harjutust jäi tegemata, aga jah, nagu eelnevalt mainisin, siis jalad olid nii läbi.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.