Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Päris võimas ikka ,kuidas sa nii palju suudad?

Ise teen ühe trenniga 8230kg ,see on olnud parimaid tulemusi

 

Hetkel selline jõukava, kus töötan väga intensiivselt. Keskmiselt nädalas on üle 650 kangi tõste. Ma olen viimased 2 nädalat surmavalt väsinud, lihased ülekoormatud.

Valgud, vitamiinid ja uni on ainukene abi. Tavaliselt terve päev olen surnud, siis trennis peale esimest 2 harjutust hakkab nagu minema väsimus ära. Teen trenni lõpuni siis olen jälle surnud. :D

 

Aga eks see teeb mu tugevamaks, sest ma kannatan terve kava ilusti ära, isegi koorman ennast rohkem kui vaja.

 

14 tonni trenniga tõsta, arvestada, et mul 100-200 tõsted ühe trenniga siis see täitsa reaalne. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi saaks videot sheerida ,kuidas teha kükkiga rebimist ja rinnale võttu??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas keegi saaks videot sheerida ,kuidas teha kükkiga rebimist ja rinnale võttu??

 

Ütlen sulle, et ega suurt ei annagi miskit õppida sealt. Seda kõigepealt sellepärast, et vajad täitsa baasi, et tõsta ilusti.

Kui sa ütles kus kohas sa täpsemalt elad ehk saaksin su treeneri juurde saata, kes teeks asjad selgemaks?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eile 95 kükk, vaikselt nihkub 100 lähedamale. surusin 70 ka ära, tõmme 145. ~kuu aja pärast võistlused, mingeid hulle eesmärke ei hakka seadma aga loodan 70 rinnalt, 100 kükk ja äkki 155 tõmme ? dno, eks näis kuidas läheb. kaalusin eile 64, vahepeal olin 66, kõigub suht korralikult :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aastas kasvatada ~5kg lihast on juba väga hea tulemus ja mõni vend siin kasvatab kahe kuuga 40 kg :) Pole paha.

Too üks näide, kus keegi midagi sellist siin väitnud on? Ära enam siia teemasse ära eksi..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Too üks näide, kus keegi midagi sellist siin väitnud on? Ära enam siia teemasse ära eksi..

 

Mina iga päev. :D

 

Täna oli kava järgi 160kgx4 jõutõmme kõrgenduselt e. pakkud jalgade all, et kõrgemal seista. Et tegin ära ja siis tulin koju ja tuli järsku meelde, et nüüd mu jõutõmbe rekord 160kg. :D See on kui kunagi pole maksimumi proovinud x))


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna sain jõutõmbe rekordi omale ja selleks oli 160kg .Viimati tegin jõutõmmet suvel ja siis oli 120kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin läbi Smolov Jr'i 3 nädalase rinnalt surumise kava. Sain isiklikule juurde +5kg ainult. Kerge pettumus. Lootsin vähemalt 10kg.

 

Ega nii kiirelt ka ei tule tulemust alati. 3 nädalaga hea tulemus.

Teen 2,5 kuud jalgade kava siis tavaliselt 20kg juurde tulnud


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega nii kiirelt ka ei tule tulemust alati. 3 nädalaga hea tulemus.

Teen 2,5 kuud jalgade kava siis tavaliselt 20kg juurde tulnud

Kusjuures, paljud on saanud 10-15kg juurde sellega. Niiet minu 5kg polnud eriti märkimisväärne tulemus :s

Aga, Kristjan. Proovi Smolov jr'i kükikava, mis tegelikult oligi esialgselt küki jaoks mõeldud. Kuuldavasti sellega 3 nädalaga kuni 25kg arengut.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme lähen sõudma ja teen väikse kangi peale :) aga keegi oskab öelda,palju oleks normaalne sõuda ,mis võttaks korralikult läbi ?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike areng rinnalt seistes surumises (militry press) parandasin rekordit. Surusin trennis 80kg, ütleks, et varsti teeb 85kg ka ära.

Peale seda proovisin ka sellest surumis nagu pea tagant laia haardega surumine kükkis, surusin 70kg täiesti ära. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegin läbi Smolov Jr'i 3 nädalase rinnalt surumise kava. Sain isiklikule juurde +5kg ainult. Kerge pettumus. Lootsin vähemalt 10kg.

 

Lugesin põgusalt selle kava läbi, kas see ikka nii mõeldud, et teed rind+ muu lihasgrupp ka sel päeval (vastavalt kavale ofc) või treenid 3 nädalat ainult rinda ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugesin põgusalt selle kava läbi, kas see ikka nii mõeldud, et teed rind+ muu lihasgrupp ka sel päeval (vastavalt kavale ofc) või treenid 3 nädalat ainult rinda ?

Tore, et sa selle kava vastu huvi tunned!:)

Ma ise tegin oma kava edasi, aga lihtsalt iga päev tegin esimese harjutusena rinnalt surumist. Ma olen kuulnud, et soovitatakse Smolovi rinnakava ajal

kergemalt ülaselga, biitsa/triitsa, õlga treenida. Sellepärast, et muidu ei taastu sellest korralikult ära, ja tulemus jääb lahjaks.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures, paljud on saanud 10-15kg juurde sellega. Niiet minu 5kg polnud eriti märkimisväärne tulemus :s

Aga, Kristjan. Proovi Smolov jr'i kükikava, mis tegelikult oligi esialgselt küki jaoks mõeldud. Kuuldavasti sellega 3 nädalaga kuni 25kg arengut.

palju oleneb treeningstaažist ka. kui oled kauem trenni teinud, siis on loogiline, et sa ei saa nii palju selle kavaga juurde, kui need, kes esimest nädalat töllerdavad jõukas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tore, et sa selle kava vastu huvi tunned!:)

Ma ise tegin oma kava edasi, aga lihtsalt iga päev tegin esimese harjutusena rinnalt surumist. Ma olen kuulnud, et soovitatakse Smolovi rinnakava ajal

kergemalt ülaselga, biitsa/triitsa, õlga treenida. Sellepärast, et muidu ei taastu sellest korralikult ära, ja tulemus jääb lahjaks.

 

Okei, mõistlik vast oleks jah.

Praegu veel ei kavatse läbi teha, aga enne suve kindlasti (hetkel teen neljaks jaotuna 5x nädalas ). Eks kui läbi teen, siis muljetan.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oskab keegi öelda mulle veebipõhist stopperit, kui trenni teen siis teatud aja tagant, et saaks vaadata...

Kui teete seeriaid, milliste vahedega?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kodus on vajalikud asjad olemas, et teha & lauaarvuti kõrval koguaeg... käekella ei kasuta.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtlesin et hakkaks uuesti jõusaalis käima ja kas keegi saaks anda mulle korraliku 3 päevase jõukava?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.