Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

pärast õlatrenni seljakott ja trennikott seljas koju kõndida eriti kaiff tunne :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pärast õlatrenni seljakott ja trennikott seljas koju kõndida eriti kaiff tunne :D

 

Peale suurt kõhu ja jalgade trenni minna tüdruku juurde, vot see on õige kaiff stuff :D

 

Täna trennis kukkusin kokku, võtsin kordade peale 130kg rinnale, kõik sujus. Siis lõi pildi kokku. Treener räägib ületrenn, kava on tõesti raske.

Tõstan keskmiselt ühe trenniga kuni 15 tonni. Treening iga päev v.a pühapäev. Kusagil 12-15 harjutust ühel päeval. Raske kava, kuid samas väga huvitav metoodika.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Sina oma?

Miks täis kükke ei tee või ongi plaanis teha pool kükke?Vaatasin,et vajusid ette kui tegid kükke ja pane jalad rohkem kokku ,muidu liiga laialt ja läheb vähe raskemaks.Muidu oli enam vähem.

 

Edit:/

Tänane kava mida tegin:

Rinnalevõtt:

6x20kg

6x40kg

5x60kg

3x5x70kg

Rinnalt surumine(aeglasti alla + hoiad seal mingi 5sec ja kiiresti üles)

5x6x40kg

Püsti seljatagand tõukamine või surumine

5x5x40kg

Ja viimaseks tegin natukene selga.

Ei tee suurte raskusdega kuna vaja tehnika korralikult korda saada :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina oma?

Miks täis kükke ei tee või ongi plaanis teha pool kükke?Vaatasin,et vajusid ette kui tegid kükke ja pane jalad rohkem kokku ,muidu liiga laialt ja läheb vähe raskemaks.Muidu oli enam vähem.

 

Edit:/

Tänane kava mida tegin:

Rinnalevõtt:

6x20kg

6x40kg

5x60kg

3x5x70kg

Rinnalt surumine(aeglasti alla + hoiad seal mingi 5sec ja kiiresti üles)

5x6x40kg

Püsti seljatagand tõukamine või surumine

5x5x40kg

Ja viimaseks tegin natukene selga.

Ei tee suurte raskusdega kuna vaja tehnika korralikult korda saada :D

Minu oma jah. Plaan ongi poolkükki teha, kuna jalg ei luba täiskükki teha. Lööb meeletu valu sisse (3 polti jalas).

Natuke vajusin ette jah, eriti viimasel kordusel, kuna päris raske oli.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Ma ei saa miskit halba öelda, sest iga ükel oma tehnika ja eesmärgid. Aga tubli, enda tulemust parandada on suur asi. :)

Kuigi pean mainima, et selle sügavusega mina küll rahul ei oleks, peaks vähemalt pool veel alla minema, siis veel kuidagi. :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa miskit halba öelda, sest iga ükel oma tehnika ja eesmärgid. Aga tubli, enda tulemust parandada on suur asi. :)

Kuigi pean mainima, et selle sügavusega mina küll rahul ei oleks, peaks vähemalt pool veel alla minema, siis veel kuidagi. :D

Jalg ei luba rohkem alla minna, sest jalas 3 polti. Allapoole laseks, lööks jalga tugev valu.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise arvan ka, et kui ikka mingid poldid juba jalas on ega, siis ei ole vist väga mõtekas enam mingit kükki aretama hakata... Risk ikka liiga suur.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka mingi jama põlvedega, täiskükki ei saa isegi ilma raskuseta teha .. lööb tugeva valu põlve sisse.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endal ka mingi jama põlvedega, täiskükki ei saa isegi ilma raskuseta teha .. lööb tugeva valu põlve sisse.

 

Mul oli ka vahepeal sama jama aga võtsin natukene kaalust alla ja asi OK jälle :D

Arsti juures oled käinud?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ka kükki praegu sellepärast ei tee, et pole oma põlvedes kindel. Kikis käin, siis vahepeal lööb suht lambist põlve vett täis( mingi bakeri tsüst???). Enne ei riski teha ka vist, kui korralikult veendunud olen, et suuremad vigastused ei ohusta. Kaks asja millega mina ei taha jamada- selg ja põlved. Need ikkagi sportliku inimese alustalad ja kui need lähevad, siis pole enam midagi teha..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul oli ka vahepeal sama jama aga võtsin natukene kaalust alla ja asi OK jälle :D

Arsti juures oled käinud?

 

Kaal korras, arsti juures pole käinud tho tegelt peaks uurima.

 

Mina ka kükki praegu sellepärast ei tee, et pole oma põlvedes kindel. Kikis käin, siis vahepeal lööb suht lambist põlve vett täis( mingi bakeri tsüst???). Enne ei riski teha ka vist, kui korralikult veendunud olen, et suuremad vigastused ei ohusta. Kaks asja millega mina ei taha jamada- selg ja põlved. Need ikkagi sportliku inimese alustalad ja kui need lähevad, siis pole enam midagi teha..

 

Jep, ise ka ei julge riskida.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei saa aru miks kõik surumist esile toovad koguaeg...

 

No miks mitte? Kuid jõutõmme ja kükk on puudu. Surumine ikka jõunäitaja. Mina näiteks ei saa suure surumisega uhkustada, kuid samas võin kükkiga uhkustada.

Kuna minu jaoks on jõunäitaja kükk, rebminine ja tõukamine siis ei näe ma surumises suurt miskit :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise surun küll normaalselt, aga siiski pean tõukamist ja jõutõmmet kõvasti suuremateks jõunäitajateks, kuigi ise ei tee kumbagi..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna tegin selga, tooks esile jõutõmbe.

Panin täna oluliselt rõhku tehnikale ja hingamisele. 4x8x80kg tuli suhteliselt kergelt. Järgmine kord vast 4x8x90kg juba.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks vaja kättele harjutusi ,mida saaks kodus teha.Hantel on olemas :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna oli päris mahukas trenn. Jalad täiesti läbi, värisevad ja kükitada niisama ka ei saa. Tegin 6 korda 3 katset x 160kg kükki. Mitmendat päeva järjest.

Keha on täitsa tähele pannud koormust. Kokku oli täna 14 harjutust. Millest oli 5 harjutust ainult surumised, seistes neli- ja üks harjutus lamades(väike kaal).

Tegin ka väikesed kankulatsioonid kilode peale, mis täna tõstsin. Kokku tõstsin tänase trenniga 14375kg, mis on nüüd parim ühe trenniga tõstetud kilode arv. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegin ka eile jalga, täna trepid olid küll surmavaenlased :D

 

Minul juba terve nädal jalgade päev. :D Arvutasin kokku eelmisest neljapäevast alates mitu tonni oled tõstnud.

Kokku tõstnud 56 tonni nädalaga. Küllap vähe, aga eks ma arene veel!

 

Jalad väga väsinud, täna tahtsin 150x3 kükkida rinnal. Ebaõnnestus jala lõi krampi viimasel tõusu punktil.

 

150kg x 2 - kehakaal 82kg(peale haigust kükitan, kaalusin 85kg)

 


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna oli päris mahukas trenn. Jalad täiesti läbi, värisevad ja kükitada niisama ka ei saa. Tegin 6 korda 3 katset x 160kg kükki. Mitmendat päeva järjest.

Keha on täitsa tähele pannud koormust. Kokku oli täna 14 harjutust. Millest oli 5 harjutust ainult surumised, seistes neli- ja üks harjutus lamades(väike kaal).

Tegin ka väikesed kankulatsioonid kilode peale, mis täna tõstsin. Kokku tõstsin tänase trenniga 14375kg, mis on nüüd parim ühe trenniga tõstetud kilode arv. :)

 

Päris võimas ikka ,kuidas sa nii palju suudad?

Ise teen ühe trenniga 8230kg ,see on olnud parimaid tulemusi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.