Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Mul oli täna ka hea trenn, eriti lõpp. Ega miskit suurt ei olnudki:

Rebisin poolkükki 90kg siis 105kgx1x3 kükki ning peale ka 110kg kükki. Väikesed kükid, pole ammu sooendust alustanud kükidel 70kg, see oli täitsa huvitav tunne, muidu kükkida alati viimane harjutus ning esimene kaal alati 120kg, seal siis juba edasi. Pean mainima, et ma alguses ei saanud aru, mis õlgadel on, siis 100kg peal mõtesin, et siiski on tunda.

 

Peale trenni võtsin mati välja, et teha mõned venitused, lamasin seljal. Tahtsin venitustega alustada, kuid jäin magama saalis. ca 40min magasin, siis ajati üles, et ma bussile jõuaks. Treener seepeale vastas, et puhata peab ka oskama. Aga jumala mõnus oli ausalt öeldes. :D

Muudetud liikme Kristjan P'i poolt

2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli ikka ülimõnus jõmmipäev. Tuju oli hea ja harjutusi oli ilgelt mõnus teha. Alustasin vaikselt hüpitsaga(10 minutit). Tegin täna selga. Algul tegin seljatagant surumist istudes, siis õlga vahele ning siis masina peal tõmbeid seljataha ja rinnale. Edasi tegin poksiharjutusi, esimene raund ilma raskusteta, teine juba raskustega. Siis hantlitega vastupidavust ning toenglamangus süvalihaseid korralikult. Lõpetasin siis sangpommiga küljepealt tõmbeid(kerelihased) ning lõpuks sai korralikult venitatud ka veel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna oli ikka ülimõnus jõmmipäev. Tuju oli hea ja harjutusi oli ilgelt mõnus teha. Alustasin vaikselt hüpitsaga(10 minutit). Tegin täna selga. Algul tegin seljatagant surumist istudes, siis õlga vahele ning siis masina peal tõmbeid seljataha ja rinnale. Edasi tegin poksiharjutusi, esimene raund ilma raskusteta, teine juba raskustega. Siis hantlitega vastupidavust ning toenglamangus süvalihaseid korralikult. Lõpetasin siis sangpommiga küljepealt tõmbeid(kerelihased) ning lõpuks sai korralikult venitatud ka veel.

 

Sama siin, täna oli kuidagi imelik päev, proovisin igale poole normaalselt juurde panna rauda ja lendas hästi :D

 

Keegi teab selle harjutuse nime? ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sama siin, täna oli kuidagi imelik päev, proovisin igale poole normaalselt juurde panna rauda ja lendas hästi :D

 

Keegi teab selle harjutuse nime? ty

Trosside ristamine plokksüsteemil. Mina kutsun seda harjutust lihtsalt "ristamine". Ma usun, et inglise keeles on parem sõna selle harjutuse kohta.

Muudetud liikme Reamees Ryan'i poolt

Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingit eesti/inglise keelset lehte pole, mis arvutab su päeva süsivesikud, rasvad, valgud välja? nagu sisestad söögid/joogid ning see näitab, palju ja mida sa päevas tarbinud oled.

 

Ampser.ee mitte pakkuda


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingit eesti/inglise keelset lehte pole, mis arvutab su päeva süsivesikud, rasvad, valgud välja? nagu sisestad söögid/joogid ning see näitab, palju ja mida sa päevas tarbinud oled.

 

Ampser.ee mitte pakkuda

 

Sa peaksid tegema tegema testi arstiga, mis ütle ära mitu protsenti sinu kehas on mida. Sealt saab täpse kalorite hulga kätte, palju sul päevas vaja on. Kuid sinna peab lisama umbes 30% kaloteid juurde, sest need protsendid tulevad sellistest vahepealsetest lisadest. Kui hakkad neid kaloreid päevas tarbima, mis see test ütleb + 30% siis näed, kas kaal hakkab langema või tõusma. Kui langeb siis lisad mingi 25-50 kalorit normile ja jälgid kaalu edasi. See minuarust kõige efektiivsem viis, sest igaühe keha on individuaalne ja pead enda jaoks selle ise avastama.

 

Loodan, et seletasin arusaadavalt. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa peaksid tegema tegema testi arstiga, mis ütle ära mitu protsenti sinu kehas on mida. Sealt saab täpse kalorite hulga kätte, palju sul päevas vaja on. Kuid sinna peab lisama umbes 30% kaloteid juurde, sest need protsendid tulevad sellistest vahepealsetest lisadest. Kui hakkad neid kaloreid päevas tarbima, mis see test ütleb + 30% siis näed, kas kaal hakkab langema või tõusma. Kui langeb siis lisad mingi 25-50 kalorit normile ja jälgid kaalu edasi. See minuarust kõige efektiivsem viis, sest igaühe keha on individuaalne ja pead enda jaoks selle ise avastama.

 

Loodan, et seletasin arusaadavalt. :)

 

 

Ma nagu mõtlesin ampser.ee taolist lehte, vast ise seletasin halvasti. Põhimõtteliselt leht kuhu viskad oma päevamenüü ning see arvutab ära süsivesikud, valgud, rasvad sinu päevatoidus, mitte sinu kalorinormi.

http://www.myfitnesspal.com on selle edasiarendus, leidsin ka üles selle

 

räägin ka ühest klounist või ma ei teagi kuidas teda kutsuda. Iga neljapäev käib jõusaalis, teeb 30minutit cardiot, siis 1x5 lõuatõmbeid. Istub pingile, laob 50kg peale ja lihtsalt istub seal, ei suru ega midagi. Umbes 10 minutit istub, läheb squat rackile, seal teeb 1x5 lõuatõmbeid. Võtab siis tühja kangi kätte, teeb 5 military pressi, paneb selle maha ja läheb minema. Kogu jõusaalis veedetud aeg on umbes 1h ning tulemuseks on 2x5 lõuatõmbed ning 1x5 tühja kangiga military press.

Ja nii iga neljapäev

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viskan väiksed pildid hetkest:

 

2e0s2ux.jpg

35mkr2e.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ayayaya, tõmbasin 145 ka ära neljapäeval, ei olnud üldse teinud tõmmet kusjuures pikemat aega, sõber tegi tõmmet, mõtlesin et no proovin ka ja ops rekord olemas :D

pole jalga 3 nädalat teinud, see kolmapäev tuleb jalapäev siis lõpuks, vaatab mis seisud on.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostsin endale whey gold proteiini shokolaadi maitselist, üldse ei taha alla minna.

 

Mis vahekorras te ise neid shake teete?

Need proteiini pulbrid ongi kõik lihtsalt nii talumatult halva maitsega.. Sellepärast ei viitsigi ise neid kasutada.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas mulle lihtsalt tundub või sa treenid ainult käsi? @Kunn

 

Kes siis tänapäeval jalgu treenib, biits ja triits õlg ftw.

Tegelt, jalga pole tõesti hetkel paar kuud teind, aga muidu kükki 120x3x12 ja jõutõmme max 160x8.

Ega naised sul jalgu ei vaata :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jurakas vend:D.. Varsti jõusaali. Teen üle pika aja nüüd korraliku ainult jalgadele mõeldud trenni. Keegi muidu sportsdirectist ei telli hetkel midagi? Oleks vaja ka midagi tellida..

 

On plaanid tellida mõne päeva jooksul. Telliksin Tartu seega, kui veel vaja, siis võid ühendust võtta, küll midagi välja mõtleb.

 

// Homme poodi uurima, mis suurused rohkem sobivad. Müüja küsima tuleb, siis ma ütlen, et proovin suurusi, et hiljem netist odavamalt osta :D

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On plaanid tellida mõne päeva jooksul. Telliksin Tartu seega, kui veel vaja, siis võid ühendust võtta, küll midagi välja mõtleb.

 

// Homme poodi uurima, mis suurused rohkem sobivad. Müüja küsima tuleb, siis ma ütlen, et proovin suurusi, et hiljem netist odavamalt osta :D

Kahjuks tellisin juba 24-dal ära.. Ma õnneks tellinud sealt ja tean oma suuruseid juba :D Paari asjaga panin alguses mööda, aga jalanõudega olen täiesti täppi pannud ikka. ;)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

@Ryan.

 

Püramiidis võiksid natukene raskemaid kaale kasutada, kui maximum on nii suur.

Ise teen 50-75 ja siis 70-50 tagasi minnes

50x10, 55x6, 60x6, 65x6, 70x3-6 (oleneb kas jõuan) ja siis proovin 75'ga maximumi, puhkad kena 3-5 minutit ja lähed tagasi, usu mind see ei ole raske teekond.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
yeeah, täna lõpuks kaal tagasi samal tasemel mis ta enne haigeks jäämist oli, 64.5 kilo :D

järgmine eesmärk 70 siis, ehk suve lõpuks tuleb ära ^^

 

Kuidas sa seda kaalu juurde tahad ?Kas lihastega või tavaliselt?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yeah, kuus kilo puhast liha peale 5 kuuga.

seems legit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yeah, kuus kilo puhast liha peale 5 kuuga.

seems legit

 

ega ma 100% puhast lihast ei loodagi, selleks ei ole mu toitumine piisavalt hea. kuid siiski, üritan toituda võimalikult hästi, ei söö nii kuidas jumal juhatab, 3x päevas - ~7.30, ~12.15 ja ~17.30. kerge bulk, seega söön ~2500 kalorit päevas (minu päevane vajadus on ~2300, kuskilt kalorikalkulaatorist sain sellise tulemuse vähemalt :D).

olen 15 aastane (kasvan veel ilmselt), 170 cm ja 65 kilo hetkel, seega 5 kilo ei tohiks liiga utoopiline olla. aga eks näis kuidas asi edeneb ;)

 

võib veel niipalju lisada, et nüüd trennikava jälle muutus, 5x nädalas käin pumpamas ^^

täna tõmbepäev, wish me luck :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.