Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
Ühesõnaga kasutu asi?

 

//Selge, tänud vastamast.

 

kasvatab lihaseid kokku, treeninguga lihased rebenevad, valk(proteiin) on aine, mis parandab lihaseid ning selle tõttu teeb neid suuremaks. Nii olen ma aru saanud vähemalt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kasvatab lihaseid kokku, treeninguga lihased rebenevad, valk(proteiin) on aine, mis parandab lihaseid ning selle tõttu teeb neid suuremaks. Nii olen ma aru saanud vähemalt

Hmm.. Iga treeninguga me sõnaotseses mõttes lõhume lihaseid tekitates neile oma liigutustega mikromõrasid. Valgud aitavad parandada neid mikrovigastusi ja iga parandusega lihas suureneb ja läheb sellevõrra ka tugevamaks. Nii on see jutt natuke parem vist. See kasvatab lihaseid kokku kõlab kuidagi naljakalt imo..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://www.lihased.ee/valgud-ehk-proteiinid/valgupulber-maitsestatud-5kg

maasika oma eriti ei soovita. alguses on hea, aga pärast tahaksid kettida. maitse poolest väga sarnane gold wheyle maasika oma. võta banaani v shokolaadi ma arvan.

 

Eks kõik viskab üle mingist hetkest, endal 4,5kg vanilli (mingi 50%? läinud) ja jubedalt kopp ees, plaanin midagi kõrvale osta.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi teab mingid head harjutust ,mis mõjuks hästi alaseljale?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab mingid head harjutust ,mis mõjuks hästi alaseljale?

jõutõmme.

 

Eks kõik viskab üle mingist hetkest, endal 4,5kg vanilli (mingi 50%? läinud) ja jubedalt kopp ees, plaanin midagi kõrvale osta.

mul eelmine prode oli ka maasika oma, aga teine tootja ja teine mekk. suht sitt mekk oli algusest peale, aga öökima see mind ei ajanud nagu praegune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jõutõmme.

 

 

mul eelmine prode oli ka maasika oma, aga teine tootja ja teine mekk. suht sitt mekk oli algusest peale, aga öökima see mind ei ajanud nagu praegune.

Kas jõutõmme suurte raskustega ja vähe või väikeste raskustega ja palju ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi teab mingid head harjutust ,mis mõjuks hästi alaseljale?

 

samuti võid proovida nii, et võtad mingi 10-20kg ketta kätte ja hakkad tiire tegema, kukla tagant ja päris alla välja, jalad hoia paigal. mul kõrvetas päris korralikult :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan soojalt kummardused üle kitse, arvan, et see oleks selle harjutuse nimi.

 

Ise teen hetkel aktiivselt, kaaluga 50kg 6x3 - selg areneb hästi.

Ainukene sul pole mõtet nii kaugele teha, pigem mulle meeldib nii rohkem teha, võtab rohkem selja läbi.

 


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis nuss on krt :D jõud kõigub mul rsk. üleelmine kord tegin seeriad ilusti ära kükk 150kg 3x5 ja rind 115kg 3x5, siis eelmine kord ei jõudnud midagi :D kükk 150kg 5-4-3 ja rind 5-5-4 ja täna tegin jälle kõik seeriad ära. iga trenn mõõnadega ja tõusudega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 kilo selle nädalaga juurde tulnud, toitumise paikapanemine oli väga hea otsus tuleb välja :)

täna peeglisse vaadates nägin esimest korda ka, et ülarind oli suht välja joonistunud, saab syn gatesi särke kandma hakata julgelt :D

 

täna oli muidu jõutõmme, ülaselg ja biits, käed nii villis et jube. tegin 95 kiloga ainult tõmmet täna, 3x10, ja selg ei valutagi. seega võtan jõutõmbel ilmselt mõnuga raskusi maha, muidu oli ikka nii et peale trenni kummardada eriti ei saanud. homne trenn jääb vahele, naise juurde minek ^^


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 kilo selle nädalaga juurde tulnud, toitumise paikapanemine oli väga hea otsus tuleb välja :)

täna peeglisse vaadates nägin esimest korda ka, et ülarind oli suht välja joonistunud, saab syn gatesi särke kandma hakata julgelt :D

 

täna oli muidu jõutõmme, ülaselg ja biits, käed nii villis et jube. tegin 95 kiloga ainult tõmmet täna, 3x10, ja selg ei valutagi. seega võtan jõutõmbel ilmselt mõnuga raskusi maha, muidu oli ikka nii et peale trenni kummardada eriti ei saanud. homne trenn jääb vahele, naise juurde minek ^^

trenn jääb vahele, kuna naise juurde minek. big mistake i say, very big. aint betad teevad nii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 kilo selle nädalaga juurde tulnud, toitumise paikapanemine oli väga hea otsus tuleb välja :)

täna peeglisse vaadates nägin esimest korda ka, et ülarind oli suht välja joonistunud, saab syn gatesi särke kandma hakata julgelt :D

 

täna oli muidu jõutõmme, ülaselg ja biits, käed nii villis et jube. tegin 95 kiloga ainult tõmmet täna, 3x10, ja selg ei valutagi. seega võtan jõutõmbel ilmselt mõnuga raskusi maha, muidu oli ikka nii et peale trenni kummardada eriti ei saanud. homne trenn jääb vahele, naise juurde minek ^^

 

Pigem peale trenni oleks arukam. x))

Tegin ise suure vea, öö enne 200kg kükki. Aga õnneks tegin kõik ilusti ära. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas Revalis Tallinnas on head treeningmasinad?


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üleeilne video, sai biitsa tehtud. Raskus polnudki suur, 10x 55kg, kuid tegin korraliku tehinikaga. Lõpus sai mindud isegi 8x 75kg

Vaadake 720p formaadis, vähe parem kvaliteet.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ijCxuQDxftc&feature=youtu.be


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üleeilne video, sai biitsa tehtud. Raskus polnudki suur, 10x 55kg, kuid tegin korraliku tehinikaga. Lõpus sai mindud isegi 8x 75kg

Vaadake 720p formaadis, vähe parem kvaliteet.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ijCxuQDxftc&feature=youtu.be

Jurakas vend:D.. Varsti jõusaali. Teen üle pika aja nüüd korraliku ainult jalgadele mõeldud trenni. Keegi muidu sportsdirectist ei telli hetkel midagi? Oleks vaja ka midagi tellida..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üleeilne video, sai biitsa tehtud. Raskus polnudki suur, 10x 55kg, kuid tegin korraliku tehinikaga. Lõpus sai mindud isegi 8x 75kg

Vaadake 720p formaadis, vähe parem kvaliteet.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ijCxuQDxftc&feature=youtu.be

Päris korralik biits ikka.Aga need kindad on muidu hea?Nt rebimisel ei libise ära vms?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris korralik biits ikka.Aga need kindad on muidu hea?Nt rebimisel ei libise ära vms?

 

Ise rebimist ei tee, aga sidemeid või grip-geeli ei asenda. Kaitseks lihtsalt :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Head kino sai täna. Küsiti mitu seeriat kükki on veel, vastan üks seeria veel. Ei, seda muidugi ei jõua ära oodata. Küsis kas võib vahele teha, noo tee. Siiski ma ei mõelnud seda, et inimene tõmbab kõik kettad pealt maha, asetab tühja kangi turva torudele ja muudab kõrgust väiksemaks.. Vahepeal muigasin veits, jõudsin 15 sekundit eemale vaadata kui juba kolmas inimene maast kettad oli ära rottinud :D siis inimene, kes mulle vahele küsis tõi uued kettad ja pani need kangile kui kang asetses turva torudel, ei sa ei jõua seda sealt üles tõsta. Kettad uuesti maha, kang üles, kettad peale. Mõnus oli sinna alla kägarasse ronida.

Unustasin mainida, et selle sama viimase seeria 2. korduse ajal suutis keegi neljas inimene kangi otsa alla ronida, kükkides sai väikse tabamuse. Tuli puuri kõrvalt virnast ketast võtma... 5-10 sek ootasin seal kuni suutis otsusele jõuda kus ta on ja mida ta tahab... järele mõeldes võib selline asi kurvalt lõppeda. et jah eriline kontingent koos...

Muudetud liikme insaner'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igas jõukas on omad klounid, insaner.

 

Nii, täna tegin rinda, kergemalt ka triitsa ja sääremarja. Otsustasin täna esimest korda rinnalt surumises püramiidskeemi kasutada.

Peaks mainima, et meeldis. Tegin siis 10x40kg, 6x45kg, 2x50kg, 2x50kg, 6x45kg, 10x40kg. Sekka ka veel lendamist kaldpingil 3x12x11kg,

ja kaldpingil hantlitega surumist 4x12x13.5kg. Tõmbas mõnusalt rinna läbi.

Triitsa tegin 1 harjutuse, prantsuse surumist lamades 4x12x17.5kg. Siis prooviti seal jõutõmmet, 135kg oli peal. Mõtlesin, et sitta kah, proovin.

Ja tuli üles. Arvan, et kuskil 145kg on käte sees.

Kokkuvõtteks võib öelda, et sisukas jõuka päev.

l


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.