Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Dvi, vastake minu küsimusele. Kuidas parem eest kükki teha, kas randmed enda poole keeratud, või käed risti õlgade peal?

 

Randmed on enda poole ikka,kuna käed ristis on raskem teha.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mida see veest hoidumine annab? lihtsalt sp ei joo vett trenni ajal, et kardad, et pärast ei mahu jogurt sisse v

hahaha :D:D:D

 

 

Hetkel viimane rekord rinnalt oli 50 kg, olen 13 aastat vana, kehakaal 65, pikkus 178. Hetkel harjutan rinnalt 4x5 30kg.

Kuna kodus harjutan siis vaja millalgi neid väiksemaid raskusid osta.

Jalapress on kuskil kui viimati proovisin sellisel pingil http://www.gym.ee/toode/58/incline-leg-press/ 130kg


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hahaha :D:D:D

 

 

Hetkel viimane rekord rinnalt oli 50 kg, olen 13 aastat vana, kehakaal 65, pikkus 178. Hetkel harjutan rinnalt 4x5 30kg.

Kuna kodus harjutan siis vaja millalgi neid väiksemaid raskusid osta.

Jalapress on kuskil kui viimati proovisin sellisel pingil http://www.gym.ee/toode/58/incline-leg-press/ 130kg

 

Ja vaata kas jõuad sama raskusega kükki ka teha:D

Mis see jalgadepress üldse aitab?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

käisin jõukas. viimase aja toitumine, pikad pausid jõukast ja aastavahetuse jooming olid oma töö teinud. jõudu oli omajagu vähem

kükk 150kg 5-5-2

rind 115kg 5-5-4

rowid raskus 17 3x5

skull crusher kaldpingil 42.5kg 3x10

säärele pöiasirutusi ei lugenud

dipsid ilma raskuseta 22x

Näiteks lk 402 teine postitus ..

nii, see oli ükskord. aga ma olen siia teinud vähemalt 30 postitust. ja kuna sa ütlesid, et iga teine sõna mul ropp, siis pigistan silma kinni. aga ütleme, et iga teine postitus mul ropp. järelikult 30st postist, vähemalt 15 peaksid olema ropud. leia mulle veel pls mõni näide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb kas korraga või aegamööda

Arvaksin ise et kui iga päev 100 teinud siis alustuseks sobiks kui sa teeksid endale ajakava

Usun et piisab kui teed 6 korda päevas iga kord 35-40

Muudetud liikme TsItrus'i poolt
kirjutan juurde

image.php?type=sigpic&userid=41109&dateline=1359399257

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mida see veest hoidumine annab? lihtsalt sp ei joo vett trenni ajal, et kardad, et pärast ei mahu jogurt sisse v

 

Ja vaata kas jõuad sama raskusega kükki ka teha:D

Mis see jalgadepress üldse aitab?

Sama raskusega päris küll vist mitte.

Ehk jala lihast?:P


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

^ agreed

 

teemasse, käisin täna teist korda vaheaja jooksul trennis, jõud on nii kadunud ikka, jube :D

enne vaheaega & haigust tegin rinna seeriaid 55 kg 3x10, täna tuli läbi häda 50 kg 1x8, 45 kg 2x10

aga hakkasin oma uue aasta lubadust täitma, iga trenni lõppu teen kõhulihast ka nüüd, suveks 6pack peale :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei kujuta ise ka ette, mis piin peale vaheaega nüüd peale hakkab. Esimene nädal on vist terve keha üks suur valus lihas ainult.. :S.

Aga tõmban korraliku trenni peale ära ja veebruri lõpust läheb veel rängemaks ära :)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jou, siuke küss, et hakkasin kodus kätekaid tegema ja ehk keegi oskab nõu anda, et palju oleks norm päevas teha neid?

Praegu alustuseks olen umbes nädal iga päev 100 kätekat teind.

 

Võibolla paneksid selga seljakoti, milles raskused sees, teed niipalju kui jaksad, võtad koti seljast, teed tavalisi kätekaid niipalju kui jaksad.

Aga hoiatan, kui sa teistele lihastele trenni ei tee, siis varsti oled "rinnakas".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eile peavalu rikkus trenni ära, lihtsalt hakkas nii julmalt lõhkuma et pidin trenni pooleli jätma. aga enne lõpetamist sain elu parima jõutõmbe seeria ilmselt tehtud, 110 kg 3x6. tunne oli hea, vahepeal hakkas tõmme nii ära vajuma, ei suutnud üldse teha seda. nüüd jälle parem seis siis, tahaks endiselt märtsis 160 tõmmata. kaalun hetkel 60,5 kilo, täitsa perses kui palju alla võtnud, juurde ka ei taha tulla hetkel üldse nagu. aga ei anna alla, endiselt punnitan edasi :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme lähen jõukase ja vaatan mida teha annab seal:D

Esimest korda lähen korraliku jõukasse kus on masinad:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hetkel rekord 140 kg, ei taha kuidagi juurde tulla, aasta 2013 lõpuks on eesmärk kuskil 175-180 ära tõmmata aga eks näis ^^

140kg rekordi juures 3x6x110kg on kõva saavutus ju. Ma ise tõmban 130kg ja teen seeriaid 4x6x80kg. Ei ole kuidagi vastupidavust jõutõmbes.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Praegu teen 5x4 40 kg seerjaid rinnalt...


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna tuli rinnalt 117,5kg. Mustalt, kuid siiski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda ,mis teha siis kui luupealsed valutavad (harjutused jms)?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin kõvasti jalga täna.

5x10x50kg kükk. Sinna otsa veel jalapressi 4x12x70kg (ei arvesta alust), peale seda jõutõmmet veits kergemalt, kuna eile tegin ka jõutõmmet. 3x12x50kg tegin.

Ja lõppu veel 3x12 jalgade kõverdamist.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nonii, tuleb jälle uus treeningkava teha, tuli 1 trennipäev nädalas juurde. nüüd 4x nädalas, suht korralik tamp on peal ^^

aa, tegin ka sellise otsuse, et peale võistlusi (märtsis) hakkan keskenduma rohkem lihasele, ei kavatse enam jõutõstmisega tegeleda, kuna alaselg ja põlved on niigi haiged, ei taha enam piinata neid. jõutõmmet hakkan kindlasti vähem tegema ja ka kükke teen kergema raskusega jne.

kuid märtsiks on siiski eesmärgid olemas - 70 kg surumine, 100 kg kükk ja 160 tõmme. sinnamaani täie pasaga edasi siis :D

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju keegi püsti surub?(mitte tõukamine ,vaid surumine ,ainult kätte abil ja püsi)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.