Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
Aga fakt on see, et jõusaal paneb kasvu kinni.

Mina astusin siis sellele faktile vastu ja minuga ei juhtunud midagi. Samuti ei ole juhtunud ka minu paari sõbraga, kes tegid ikka väga korraliku trenni. Praegu on nad umbes 1,85m, aga noh, kui jõmmis käinud ei oleks siis oleks vist mingi 2,1m???Ise olen 1,8 täpselt.

Fakt on tõestatud asi, mis on 100% kindel.. Kui see teie lora on fakt, siis laduge siia artiklid. Korralikud artiklid, mitte mingid artiklid erandlikest juhtumitest kuskilt albaania mägikülast..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitan jätkuvalt sööma hakata. Tundub võibolla ulme soovitus, et toit suust sisse ja puha, aga noh... elu ei peagi lihtne olema.

 

Vastuseks kasvu teemale, et ei jää midagi sul kinni. Ainult sel juhul jääks kui sa pärast ärkamist võtad raske kangi turjale ja hoiaksid seda seal kuni magama minekuni.

Arstid väidavad küll jah, et väga raske füüsiline koormus mõjub kasvule pärssivalt. Kuid see kuulubki sinna kang turjale jutu juurde.

fitnessist kopeerisid archangeli lause?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Et jah kõik on nii


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uuel aastal tuli siis kohe ka rekord. Trapets kangiga 6x 200kg, not bad. ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uuel aastal tuli siis kohe ka rekord. Trapets kangiga 6x 200kg, not bad. ;)

 

vabsee rämbo, ma hakkasin 100 kilosega x20 tegema seda viimane kord :D a noh ma hetkel kaalun ainult mingi 60 kilo ka, haigusega 5 kilo läks taaskord :D hullem bulk hakkab peale nüüd, söön vigaseks ennast :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik oleneb sellest, mis eesmärkidel jõusaalis käiakse. Kui kavatsetakse hakata mingi 12 aastaselt ilgeks bodybuilderiks, siis see mõjutab kasvamist ikka tunduvalt.

Ega põhjuseta pole paljud jõusaalid 16+.

ma sain su postitusest vähi. mul üks tuttav, kes hakkas käima jõukas 11 aastaselt, nüüd on 13, selle ajaga kasvanud 20cm. algusest peale ta jõutõmmet ja kükki ka teinud. niiet su argument is invalid.

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole jalapressil midagi suurt proovinud.

Teen tavaliselt 50kg+plaat x 12 x 5

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toido räägib õiget juttu. See jalapress ei näita midagi. Klassivend surub seal 220kgx6, aga kükki ei jõua 70kg'gi. Uus küki rekord ka tänasest, 92kg. Väga uhke.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha. endal sellised tulemused, siis tuled siia targutama, et jõukas paneb kasvu kinni. ega's midagi. tee kükke parem, kui jalapressi

 

See on osa mu treeningust mitte tulemus.

Ja mis sellel nüüd viga on?

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on osa mu treeningust mitte tulemus.

Ja mis sellel nüüd viga on?

vaevalt sul see tulemuski oluliselt kõrgem on. midagi ei ole viga, algajate värk. aga kui asja veel päris täpselt ei jaga, kogemusi pole jms, uurinud ei ole, siis ära pls tule rääkima, et jõukas paneb kasvu kinni.

Muudetud liikme toido'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saanud aru, et ütlesin, et ei viitsi hälvikutega sellel teemal enam vaielda?

Tulemus oleks oluliselt kõrgem. Mis mõttes algaja? Mida sina minu treeningutest tead?

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vaevalt sul see tulemuski oluliselt kõrgem on. midagi ei ole viga, algajate värk. aga kui asja veel päris täpselt ei jaga ja uurinud ei ole, siis ära pls tule rääkima, et jõukas paneb kasvu kinni.

Ole vait juba, ennast ei tüüta see ära? Jõusaalijõmm123


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui tihti te muidu jõusaalis käite? Ma ise käin 3-5 korda nädalas... On see normaalne? :)

2 korda nädalas jõusaailis, 3 korda poksitrennis ja siis vahel nv-del ka üks kord jalgpalli... 3-5 korda on normaalne, aga otseloomulikult loeb ka seee mida sa seal teed. Minu jaoks tundub kõige optimaalsem olevat 3 korda. 1 päev- rind, biits, triits + trenni lõpus kõhulihased ja alaselg näiteks, teine päev selg ja õlad ning jällegi kõhulihased ja alaselg lõpetuseks ning kolmas päev siis jalad korralikult järgi. Otseloomulikult tuleb vahel kava muuta, et keha üllatada..

Palun mitte nüüd hakata pläma ajama, et milleks iga trenni lõpp neid kõhulihaseid ja alaselga teha. Minu arvamus on selline, et kõhulihased ning alaselg(otseloomulikult ei tee seda mingite über raskustega, vaid lihtsad ülakeha tõsted) taastuvad väga kiirelt.

Kahjuks jah, rohkem kui 2 päeva ei mängi hetkel jõmmis välja, kuid kui targalt treenida, siis võib selle kahe trenniga väga normaalseid tulemusi saavutada ja poksis on ka väga füüsilised treeningud..

 

Toido ainus viga on see, et ta ei oska ennast kultuurselt väljendada, aga läbi selle sõimu räägib ta tegelt tõtt.. See kasvu teema on üks paras nali... Kas tegemist on n6gesemehe mingi trennikaaslasega? Mäletan, et ka tema kukkus kohe sõimama, kui nägi, et keegi kuskil eksinud oli vms. Nüüd on ta bänned.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toido ainus viga on see, et ta ei oska ennast kultuurselt väljendada, aga läbi selle sõimu räägib ta tegelt tõtt.. See kasvu teema on üks paras nali... Kas tegemist on n6gesemehe mingi trennikaaslasega? Mäletan, et ka tema kukkus kohe sõimama, kui nägi, et keegi kuskil eksinud oli vms. Nüüd on ta bänned.

 

Ainus viga?

Viga on see, et inimene tuleb halvustama teise inimese treeninguid kelle treeningprogrammist tal vähimatki aimu pole.

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
2 korda nädalas jõusaailis, 3 korda poksitrennis ja siis vahel nv-del ka üks kord jalgpalli... 3-5 korda on normaalne, aga otseloomulikult loeb ka seee mida sa seal teed. Minu jaoks tundub kõige optimaalsem olevat 3 korda. 1 päev- rind, biits, triits + trenni lõpus kõhulihased ja alaselg näiteks, teine päev selg ja õlad ning jällegi kõhulihased ja alaselg lõpetuseks ning kolmas päev siis jalad korralikult järgi. Otseloomulikult tuleb vahel kava muuta, et keha üllatada..

Palun mitte nüüd hakata pläma ajama, et milleks iga trenni lõpp neid kõhulihaseid ja alaselga teha. Minu arvamus on selline, et kõhulihased ning alaselg(otseloomulikult ei tee seda mingite über raskustega, vaid lihtsad ülakeha tõsted) taastuvad väga kiirelt.

Kahjuks jah, rohkem kui 2 päeva ei mängi hetkel jõmmis välja, kuid kui targalt treenida, siis võib selle kahe trenniga väga normaalseid tulemusi saavutada ja poksis on ka väga füüsilised treeningud..

 

Toido ainus viga on see, et ta ei oska ennast kultuurselt väljendada, aga läbi selle sõimu räägib ta tegelt tõtt.. See kasvu teema on üks paras nali... Kas tegemist on n6gesemehe mingi trennikaaslasega? Mäletan, et ka tema kukkus kohe sõimama, kui nägi, et keegi kuskil eksinud oli vms. Nüüd on ta bänned.

 

Ma treenin muidu sellise kava järgi, mis on seal jõusaalis stendi peal üleval :)

Alguses venitused ja muud soojendus harjutused... Siis seljalihased, biits, triitseps, jalad ja kõhulihased. ( 1 trenn )

On see nagu normaalne kava? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toido "kõvamees", paluks su enda tulemusi ja ka su ülikooli diplomit, mis su tarkusi teaduslikult toetaks. Praegu näid sa mulle ühe väikse kämbuna kellel on üks "11" aastane sõber, kes "käib" jõusaalis ja kes sulle igati eeskujuks on.

 

Generally weightlifting does not affect growth, but sometimes care has to be taken especially if your growth plates have not yet fused.

 

Also it all depends on the sort of weights you do. The heavier they are the more likely it will affect your growth. Also the sort of exercises you do can affect your growth. Also the age you start and the level you start when weightlifting can also affect your growth. Now lets deal with them one at a time.

 

Generally you shouldn't start weightlifting when you are still growing as you are now I'm sure. After about the age 17 years it reasonable to do weightlifting starting slow and gradually building up muscular strenght but more importantly bone strength. Remember that you do not stop growing until the age of about 21. This is when the growth plates you have as kid fuse together in your arms and legs (thats why you stop growing because once they fuse there is no space for the ends of the bone to grow).

 

 

 

Secondly if you do exercises which put stress on your bones so that it is acting along the bone, then that will act to compress the bones resulting in less growth in the bone than normal. If you do it for a long time at a young age that compression can be permanent. Doing exercises which put strain on your spine like military press, squats, dumbell curls while standing, overhead press etc, will also affect your height if you start at a to early age. I suggest you do exercises where you are lying down, or at least sitting in a chair. And even then don't go to more than half your body weight. Sometimes people have defect in the major artery that leads from the heart, the aorta. The problem is that in some people part of this artery is genitically weak and due to blood flowing through it (ie: blood pressure) this overtime balloons outwards. Now under normal conditions this is usually not fatal and is undetected. But doing weights which are more than half your body weight, can cause instant death, because the aorta will rupture. This has killed more people in America in the past year than AIDS has. Most of the time people didnt even know or their doctors that they had this condition.

 

So generally if you are in year 8 stick to running , pushups, situps, shadow boxing and squats (all without weights). Do these things until you drop, to get a good workout. This way you get the maximum growth and strength out of your body while you are growing. So when u do stop growing then your bones are strong and your muscles conditioned. This way when u start weightlifting u can have great progress, but even then u build up slowly.

 

I am a medical student myself, and also a weightlifter. I am 19 years olds. I started when I was 17.5 yrs. I do 300 pound bench, 120 pound biceps, 360 pound squats and 1100 pound leg press when i am on form and having a reasonable day at the gym. Also that heart condition is called aortic aneurysms. When u do start weightlifting check yourself out for this condition, before you start heavy weights. Because if it happens it will kill u so fast , it is not funny.

 

I hope this has been useful dude. By the way i am from australia, so we use kilos. and the weights i do seem alot less to me when you convert. :

 

Natuke teaduslikumat juttu.

 

Ja kui sa veel niipalju inglise keelt ei oska siis ma aitan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alati kui jõusaalist tulen, on nii heaa tunne. Sa tunned, et sa oled teinud midagi enda ja enda keha jaoks.

 

Palju keegi jalgadega surub? Ise üritan 100KG ära suruda kuu lõpuks. Täna tegin 70KG ja tundsin, et suudaks ka raskemat.

 

Kas sa mõtled kükki või jalapressi?

Soovitaks teha rohkem kükke kui neid jalapresse.

Olen korra elus teinud neid jalapresse aga jääb ikka kõvasti alla ,kui teed kükke.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.