Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
too kindel tsitaat välja, kus ta seal ütleb, et pidurdab kasvu. ma ei viitsi lugeda tervet teksti

Mingi imelik oled we? Ma andsin artikli, kus räägitakse, et see ei pidurda kasvu..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis kasvu nalju te teete siin?


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noh, milles probleem siis? mida sa saabas vaidled?

Kus mina sul vaielnud sinuga olen? Natuke vara hakkasid uust aastat vastu võtma...

Mina tsiteerisin Smithi ja ütlesin talle, et sinul on õigus ning sina hakkad mulle mingit imeliku saapa juttu ajama..

VAATA EELMISE LEHE POSTITUSI!!!!!

no ega ikka on küll

Vaata, et sa seda kuskil avalikus kohas ei ütle, mõeldakse veel halvasti.

Toidol on õigus. Kui sa mingit meeletut trenni seal ei tee, vaid teed vaikselt ja korralikult siis ei juhtu sinuga midagi. Kui sa jah, mingi jalapressivahel ennast kokku litsuma hakkad, siis ei pruugi väga kasvu sul tulla :)

No kas ta täpsustas? Ei. Järelikult minul on õigus.

Loe, uuri ja väitle argumenteeritult, mitte ära lihtsalt räägi seda, mida isa/onu/vend/vanaisa või naabripoisi "tippsportlasest sporditeadlane" sulle kunagi väitnud on..

http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=657

 

Nüüd saad aru? Kahetsusväärne värk? Eesti keele õpetajal oli ikka õigus, funktsionaalne lugemine on mõne jaoks juba liiast... KAS NÜÜD MÕISTAD :D Hääd uut aastat, ära rohkem peale võtma hakka..

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus mina sul vaielnud sinuga olen? Natuke vara hakkasid uust aastat vastu võtma...

Mina tsiteerisin Smithi ja ütlesin talle, et sinul on õigus ning sina hakkad mulle mingit imeliku saapa juttu ajama..

VAATA EELMISE LEHE POSTITUSI!!!!!

 

 

 

 

 

 

Nüüd saad aru? Kahetsusväärne värk? Eesti keele õpetajal oli ikka õigus, funktsionaalne lugemine on mõne jaoks juba liiast... KAS NÜÜD MÕISTAD :D Hääd uut aastat, ära rohkem peale võtma hakka..

see jalapressi jutt, mis sa rääkisid on ka bs. ükski spetsiifiline harjutus ei pane sul kasvu kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Te mõlemad ajate bsi. Kui minna 12-13 aastaselt aktiivset tegelema jõusaaliga siis see mõjutab ikka kasvu küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole eriti kursis nende treenimiste ja värkide, kuid sooviks teada saada paari asja.

 

Nimelt.. Olen 15 saamas ning kaalun 47 kilogrammi. Mul on üpris peenikesed käevarred ning sääred. Kuidas annaks neid veidikene paksemaks treenida kodustel viisidel? Jõusaali võimalust lähedal ei ole.

Olen teinud erinevaid asju, kuid kindlat plaani nagu ei ole igapäevaseks. Oskaks keegi koostada selle? :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry for offtopic aga sa oled phmt 15 aastane ja kaalud 47 kilo siis oled ikka päris kleenuke. 15 aastase keskmine kaalu norm on 65-70 kilogrammi. Võiksid alguses massi kergelt kõrgendada.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa mida vittu. kust sa sellist idiootsust kuulnud oled. sul vist vaimne hälve. jõusaal ei mõjuta mitte kuidagi kasvu.

 

Mõjutab küll. Mul sõber käis aktiivselt jõusaalis ja talle pandi Arstide poolt keeld, et ta ei tohi trenni teha, sest lihased pigistavad kuskile mis hoiab kasvu kinni.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõjutab küll. Mul sõber käis aktiivselt jõusaalis ja talle pandi Arstide poolt keeld, et ta ei tohi trenni teha, sest lihased pigistavad kuskile mis hoiab kasvu kinni.

ausõna, kas sa trollid? sellise postituse eest sa peaksid endale ise hoiatuse panema. vaata mis linki edi murfi vms (rusto) siia pani. seal kirjas, et jõusaal ei pidurda kasvu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa usud ka kõike? See on ammu teada, et mõjutab. Endal sul hälve kuradi rott.

 

Pole eriti kursis nende treenimiste ja värkide, kuid sooviks teada saada paari asja.

 

Nimelt.. Olen 15 saamas ning kaalun 47 kilogrammi. Mul on üpris peenikesed käevarred ning sääred. Kuidas annaks neid veidikene paksemaks treenida kodustel viisidel? Jõusaali võimalust lähedal ei ole.

Olen teinud erinevaid asju, kuid kindlat plaani nagu ei ole igapäevaseks. Oskaks keegi koostada selle? :D

 

Lased mingil vahvli ossil endale plaani koostada?

Need ei tea jõusaalist midagi ju nagu näha.

Ise ei viitsi ka mingit e-abi teha, sorri.

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry for offtopic aga sa oled phmt 15 aastane ja kaalud 47 kilo siis oled ikka päris kleenuke. 15 aastase keskmine kaalu norm on 65-70 kilogrammi. Võiksid alguses massi kergelt kõrgendada.

 

Ma olen 13 aastat vana ja kaalun 80 kilogrammi. Muidu jah, ega siis kehalise kasvatuse õpetaja ilmaasjata ei räägi, et jõusaal paneb murdeealistel kasvu kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rasked teadlased siia teemasse ära eksinud. Edi Murfi vms iganes pani siia juba linki artiklile, kus on ära seletatud, et ei pane kasvu kinni. te tainapead tuginete sellele, mida räägin naabrionu või kes iganes. pange siia legit artikkel, mis väidab, et paneb kasvu kinni ja ma usun teid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rasked teadlased siia teemasse ära eksinud. Edi Murfi vms iganes pani siia juba linki artiklile, kus on ära seletatud, et ei pane kasvu kinni. te tainapead tuginete sellele, mida räägin naabrionu või kes iganes. pange siia legit artikkel, mis väidab, et paneb kasvu kinni ja ma usun teid

Kas sa usud rohkem mingeid nupust nikastatud ajakirjanike või siis naabrionu? Mina kaldun arvama, et mina usun oma lahket naabrionu, kes pakub mulle mööda minnes kommi ja on rohkem asju näinud, kui sina seal jõusaalis higistades.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rasked teadlased siia teemasse ära eksinud. Edi Murfi vms iganes pani siia juba linki artiklile, kus on ära seletatud, et ei pane kasvu kinni. te tainapead tuginete sellele, mida räägin naabrionu või kes iganes. pange siia legit artikkel, mis väidab, et paneb kasvu kinni ja ma usun teid

 

Sa tugined ajakirjandusele siis?

Edu .

K tnx bye, ei jaksa vaielda idiootidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtf :D:D:DD: ausalt, mul tuleb pisar silma siin vaimuhälvikutega vaieldes. see ei ole ju normaalne, mida te patrate siin. kas ma rääkisin midagi ajakirjandusest? http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=657 . ega siis aint ajakirjandus ei tooda artikleid. te peaksite ise ka nägema, kui idiootsed te tundute. smith, sa pole ühtegi artiklit/ viidet uuringule pannud siia, mis väidaks, et jõukas paneb kasvu kinni. palun tee seda. kui sa seda ei tee, siis su argument on invalid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa tugined ajakirjandusele siis?

Edu .

K tnx bye, ei jaksa vaielda idiootidega.

Lugeisd rückenbergi fitnessi tõlke ära we? Kas tema vähe teravam asjapulk ei ole kui sina we? Idioodiks ei ole mõtet siin kedagi sõimata. Vähe viisakam oleks sul siis oma väiteid tõestavaid linke, videosid jne... välja tuua. Palju tühja lahmimist ei vii sind mitte kusagile.

 

wtf :D:D:DD: ausalt, mul tuleb pisar silma siin vaimuhälvikutega vaieldes. see ei ole ju normaalne, mida te patrate siin. kas ma rääkisin midagi ajakirjandusest? http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=657 . ega siis aint ajakirjandus ei tooda artikleid. te peaksite ise ka nägema, kui idiootsed te tundute. smith, sa pole ühtegi artiklit/ viidet uuringule pannud siia, mis väidaks, et jõukas paneb kasvu kinni. palun tee seda. kui sa seda ei tee, siis su argument on invalid.

Kaldun arvama, et ta ei ole seda läbi lugenud ja kui isegi on, siis leiab ikkagi, et temal on õigus. Vaidlus toimub mingi pika planguga, küll kunagi vihma käes see plank ära mädaneb ja meie peale jääme..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole eriti kursis nende treenimiste ja värkide, kuid sooviks teada saada paari asja.

 

Nimelt.. Olen 15 saamas ning kaalun 47 kilogrammi. Mul on üpris peenikesed käevarred ning sääred. Kuidas annaks neid veidikene paksemaks treenida kodustel viisidel? Jõusaali võimalust lähedal ei ole.

Olen teinud erinevaid asju, kuid kindlat plaani nagu ei ole igapäevaseks. Oskaks keegi koostada selle? :D

 

Arch: Soovitan jätkuvalt sööma hakata. Tundub võibolla ulme soovitus, et toit suust sisse ja puha, aga noh... elu ei peagi lihtne olema.

 

Vastuseks kasvu teemale, et ei jää midagi sul kinni. Ainult sel juhul jääks kui sa pärast ärkamist võtad raske kangi turjale ja hoiaksid seda seal kuni magama minekuni.

Arstid väidavad küll jah, et väga raske füüsiline koormus mõjub kasvule pärssivalt. Kuid see kuulubki sinna kang turjale jutu juurde.

Muudetud liikme ranka'i poolt

Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.