Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mängid toomast, või oled? See video, kus saa 150kg ära timmisid, sealt on ju näha, milline piitsaork sa oled, see ei pea kohe tähendama, et sul lihaseid ega jõudu ei ole.

 

kleenuke?

 

[ATTACH=CONFIG]2208[/ATTACH]

 

nojah peab vist tummise fati endale peale sebima siis olen ka massive

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängid toomast' date=' või oled? See video, kus saa 150kg ära timmisid, sealt on ju näha, milline piitsaork sa oled, see ei pea kohe tähendama, et sul lihaseid ega jõudu ei ole.[/quote']

 

aaaats.jpg

 

ma ei saa aru enam kas sa üritad mind trollida või sa oledki vaimselt mahajäänud

 

jälgid toitumiskava ka? ise kaalun praegu kuskil 70, tahaks 80 peale saada. edukalt tõusis kaal aga nüüd jälle langema hakanud kuna pole saanud korralikult süüa nädal/kaks

 

ei jälgi toitumiskava

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii? See ei tee sinust põkki? eksin?

 

Skinnyguy sixpack on sama mis paksu naise rind :)

 

Ja jällegi hakkad sa siin midagi taotlema, rahune nüüd maha korraks, ning lepi tõsiasjaga, et koljat sa ei ole.

Videolt tundusid mingi ~20a, kuid mõistuselt tundud rohkem nagu 13-14...lagi.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii? See ei tee sinust põkki? eksin?

 

Skinnyguy sixpack on sama mis paksu naise rind :)

 

Ja jällegi hakkad sa siin midagi taotlema, rahune nüüd maha korraks, ning lepi tõsiasjaga, et koljat sa ei ole.

Videolt tundusid mingi ~20a, kuid mõistuselt tundud rohkem nagu 13-14...lagi.

 

skinnyguy sixpack? ma pole oma "sixpacki" näidanudki, millest selline jutt? tõestad mu hüpoteesi ainult

 

tglt jh sa oled lai, sa prolly kodus pead külg ees ukseavadest läbi kõndima, oh wait... :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selge.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris hull ja pani mõtlema. Aitäh!

Homme käin traumakas ära, eks näis.

 

Käisin siis ära ja ainult mingi põletik. Määrin nüüd järgmised 5 päeva diclaciga ja soovitati mingi rulliga põlve sise- ja välisosa nö rullida.

 

Tagasihoidlik selja pilt ka. Selg mul kogu aeg üsna nõrgakene olnud, aga raske töö hakkab tasapisi ära tasuma ja selg hakkab laiemaks minema ;)

 

16ifuwx.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ka ammu kirjutanud.

Üleelile tuli 110kg kergelt ülesse, veebruari lõpuks loodan 120kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh mehed, jõulubulkimine hakkab pihta? Ise koolivaheajal ei kavatse väga trenni teha, kuid jaanuari teisest nädalast algab kõik uuesti ja võimsamalt peale:P. Vasaku õla olen ka suutnud kuidagi jälle ära vigastada. Mingi vastik terav valu lööb sisse, kui mingis kindlas asendis on. Hea on, et vaheaeg pihta hakkas ja õlale puhkus anda saab:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
trollid v? mis krdi bulk toimub 1950-2050 kaloriga? mis su cut kalorid siis veel olid? isegi mu cut kalorid on kõrgemad, kui su bulk kalorid. 1950-2050 kalorit...naljakas jah. mul üks mcis käik läheb ümmarguselt 2000 kalorit.

 

mul oli keskmiselt bulkimise ajal ligi 3000 kalorit, cuttimise ajal üritasin 1900 lõppu, 2000 alguse piiridesse jääda, ehk väljendasin valesti. Igastahes, olen uurinud ja puurinud ning piimatooteid tuleks keskmisest enam süüa kui loodan kaalust juurde võtta.

 

 

Muidu, vasakusse õlga tekib surumise ajal kerge valu, just viimase 2-3 repiga. tähele pannud, et ainult siis kui kangi täielikult rinnani lasen. Teen äkki valesti midagi?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin siis ära ja ainult mingi põletik. Määrin nüüd järgmised 5 päeva diclaciga ja soovitati mingi rulliga põlve sise- ja välisosa nö rullida.

 

Mul hea meel, et kõik korras on :) Siis veidikene aega ja saab kõik korda.

 

Nüüd homme 22.12 on Eesti Meeskondlikud Meistrivõistlused Tallinnas, seal siis osalen. Vaatame milleks valmis olen hetkel. Juba isu täita see meistersportlase normatiiv aga ei tea kas nüüd tuleb ära, sest jõutõmme ikka veidi nõrguke, et rinnale 150kg vabalt võtta. (vaja snatch 120, c&j 150)

 

Hetkel jalad peaksid korras olema, sest ilma rihmata vabalt kükitan juba 4x4 160kg, tahaks kunagi varsti +220kg ka kükkida, kuid sinna aega. :)

 

Kaal atm ~82kg, ilusti kehakaalu -85kg mahun ära :D


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul oli keskmiselt bulkimise ajal ligi 3000 kalorit, cuttimise ajal üritasin 1900 lõppu, 2000 alguse piiridesse jääda, ehk väljendasin valesti. Igastahes, olen uurinud ja puurinud ning piimatooteid tuleks keskmisest enam süüa kui loodan kaalust juurde võtta.

 

 

Muidu, vasakusse õlga tekib surumise ajal kerge valu, just viimase 2-3 repiga. tähele pannud, et ainult siis kui kangi täielikult rinnani lasen. Teen äkki valesti midagi?

joo iga toidukorra kõrvale pakk piima. u. 4-5 pakki päevas. mass tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väike küsimus siis, mida tarbite pärast treeningut ja treeningu ajal?

 

Ise treeningu ajal üritan vee joomisest hoiduda, teen seda pärast trenni.

Peale trenni, u.40 min hiljem kallan sisse 1L jogurti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väike küsimus siis, mida tarbite pärast treeningut ja treeningu ajal?

 

Ise treeningu ajal üritan vee joomisest hoiduda, teen seda pärast trenni.

Peale trenni, u.40 min hiljem kallan sisse 1L jogurti.

 

valesti teed


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
valesti teed

 

Ma küsinud seda. Ma ei hakka vaidlema, sest ma tean mis ma teen :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida see veest hoidumine annab? lihtsalt sp ei joo vett trenni ajal, et kardad, et pärast ei mahu jogurt sisse v

 

Kõhulihase pärast, sherlock.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõhulihase pärast, sherlock.

 

wtf :D:D:D:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On lahe teha kõhulihast 5x25 kui liiter vett kõhus mulksub? Lase käia siis.

Mulle see ei istu.

Muudetud liikme Smith'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol, ega sa ei pea korraga liiter sisse kulistama. Vaikselt lonksutad trenni vältel. Mingi vedelikupuuduses trenni teha tunduvalt rumalam.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru mida sa mölised? :D

Küsimus oli üldsegi selles mida keegi tarbib peale trenni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.