Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Mul on toitumine sellessuhtes paigas, tähendab peangi tervislikult toituma. Valke söön päevas keskmiselt 120g, Kaloreid tuleb keskmiselt 1950-2050 päevas.

 

Kuu pärast cutting seasonit oli näha, kuidas kehakaal hakkas uuesti tõusma, kuid nüüd 3 kuud olen bulkinud, ning kehakaal on sama, või isegi aegajalt väheneb.

 

Palju kellegil rasvaprotsent on üldse?

 

Palju kaalud / vanus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on toitumine sellessuhtes paigas, tähendab peangi tervislikult toituma. Valke söön päevas keskmiselt 120g, Kaloreid tuleb keskmiselt 1950-2050 päevas.

 

Kuu pärast cutting seasonit oli näha, kuidas kehakaal hakkas uuesti tõusma, kuid nüüd 3 kuud olen bulkinud, ning kehakaal on sama, või isegi aegajalt väheneb.

 

Palju kellegil rasvaprotsent on üldse?

trollid v? mis krdi bulk toimub 1950-2050 kaloriga? mis su cut kalorid siis veel olid? isegi mu cut kalorid on kõrgemad, kui su bulk kalorid. 1950-2050 kalorit...naljakas jah. mul üks mcis käik läheb ümmarguselt 2000 kalorit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
trollid v? mis krdi bulk toimub 1950-2050 kaloriga? mis su cut kalorid siis veel olid? isegi mu cut kalorid on kõrgemad, kui su bulk kalorid. 1950-2050 kalorit...naljakas jah. mul üks mcis käik läheb ümmarguselt 2000 kalorit.
kuule kõva spordimees.. Mis bulkimisest ja cuttimisest sa räägid kui ise käid macis bulkimasennast.. Kuid tõesti, 2000 kaloriga mingist bulkimisest rääkida on sama loll..

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule kõva spordimees.. Mis bulkimisest ja cuttimisest sa räägid kui ise käid macis bulkimasennast.. Kuid tõesti, 2000 kaloriga mingist bulkimisest rääkida on sama loll..

sa ka trollid v? macdonalds bulkimiseks väga hea koht, üks parimaid. dreamer bulk ütleks ma. ütle, mis su arust siis mcdonaldsil viga on? kui osata, siis võib mcdonaldsis v'ga edukalt cuttida ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas me elame Eestis või välismaal, tekib küsimus. :D Vabandust, aga kui ma käin fitnessis või bonsunas teiste blogisid lugemas, siis ma leian sealt eestikeelsed nimetused harjutustele. Samamoodi selle bulkimise ja cuttimisega. Kas eesti keeles ei oska end väljendada?

 

See oli lihtsalt offtopic, pidevalt on häirinud see, et siin alafoorumis käib 80% juttu eesti keeles ja kui harjutuse nimi on vaja öelda, siis tuleb lambist eestikeelse teksti vahele inglisekeelne tekst. Rääkige siis juba kas inglise või eesti keeles.

 

Ontopic: neljapäeval hakkasin siis rahulikumalt kükkima, 8x 100kg, 8x 125kg ja tunnen, et järsku parem põlv läks äärmiselt valusaks. Panin kangi turjalt ära ja ei saanudki enam normaalselt kõndida. Veider, sest olin tühja kangiga sooja teinud, lisaks 50kg kangiga päris korralikult. Ja noh..ei küki just esimest korda ka. Täna, neli päeva hiljem, on olukord endiselt nigel. Natukene veel lonkan, aga põlv mingit koormust küll ei talu. Tegin täna eraldi biitsepsitrenni. Soovitan! Tegin 16 rasket tööseeriat erinevaid harjutusi, käsi läks väga verd täis ja tunne oli hea. Homme vaba, ülehomme eraldi triitsatrenn. Eks muljetan siis ka juba :).


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks sa nii spetsiifilisele piirkonnale trenni teed?

Minu arvates väga efektiivne on treenida eraldi alakeha ja ülakeha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas see on normaalne

Kaal 90

Maximum kükk 140-150kg

120kgx3 ?

Mõtlen praegu ise,et normaalne oleks kuskil 180-200kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas me elame Eestis või välismaal, tekib küsimus. :D Vabandust, aga kui ma käin fitnessis või bonsunas teiste blogisid lugemas, siis ma leian sealt eestikeelsed nimetused harjutustele. Samamoodi selle bulkimise ja cuttimisega. Kas eesti keeles ei oska end väljendada?

 

See oli lihtsalt offtopic, pidevalt on häirinud see, et siin alafoorumis käib 80% juttu eesti keeles ja kui harjutuse nimi on vaja öelda, siis tuleb lambist eestikeelse teksti vahele inglisekeelne tekst. Rääkige siis juba kas inglise või eesti keeles.

 

Ontopic: neljapäeval hakkasin siis rahulikumalt kükkima, 8x 100kg, 8x 125kg ja tunnen, et järsku parem põlv läks äärmiselt valusaks. Panin kangi turjalt ära ja ei saanudki enam normaalselt kõndida. Veider, sest olin tühja kangiga sooja teinud, lisaks 50kg kangiga päris korralikult. Ja noh..ei küki just esimest korda ka. Täna, neli päeva hiljem, on olukord endiselt nigel. Natukene veel lonkan, aga põlv mingit koormust küll ei talu. Tegin täna eraldi biitsepsitrenni. Soovitan! Tegin 16 rasket tööseeriat erinevaid harjutusi, käsi läks väga verd täis ja tunne oli hea. Homme vaba, ülehomme eraldi triitsatrenn. Eks muljetan siis ka juba :).

 

eestis keeles tunduvad need terminid nii retardid. mingi ma "kogun massi". retarded as hell, pigem vana hea "bulk".

 

tänane trenn:

kükk 147.5kg 3x5

rind 112.5kg 3x5

rowid mingil krdi masinal 3x5

skull crusherid 37.5

säär ilma raskuseta 50-40-50

dips 35kg lisaraskusega 1x6

 

Kas see on normaalne

Kaal 90

Maximum kükk 140-150kg

120kgx3 ?

Mõtlen praegu ise,et normaalne oleks kuskil 180-200kg

nojah, oleneb kaua sa käinud oled. kui mingi 1kuu, siis 140-150kg kõva. kui mingi 5 aastat, siis mitte väga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

 

nojah, oleneb kaua sa käinud oled. kui mingi 1kuu, siis 140-150kg kõva. kui mingi 5 aastat, siis mitte väga

 

Käinud olen mingi aasta .Aga ma teen teen nädalas ainult 2korda kangi või 1kord .Niiet jh.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lol, tee video oma 1/4 kükist kui sedagi

 

Kui saaks siis teeks video aga pole lihtsalt võimalust teha.

Kui saab ,siis teen reedeks video.

Ja pane enda maxist ka video ,tahaks näha palju sa ära suutad teha,kui nii kõva mees tahad olla.

Ja kui sa midagi ei tea,siis ole üldse vait


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks sa nii spetsiifilisele piirkonnale trenni teed?

Minu arvates väga efektiivne on treenida eraldi alakeha ja ülakeha.

 

Sest ma tahan spetsiifiliselt treenida :). Natukene loeksid, siis ma ei saa rinda, õlga ja jalga teha. Isegi kui saaks, ei kasutaks sellist kava. Lihtsalt minu jaoks ebaefektiivne.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ontopic: neljapäeval hakkasin siis rahulikumalt kükkima, 8x 100kg, 8x 125kg ja tunnen, et järsku parem põlv läks äärmiselt valusaks. Panin kangi turjalt ära ja ei saanudki enam normaalselt kõndida. Veider, sest olin tühja kangiga sooja teinud, lisaks 50kg kangiga päris korralikult. Ja noh..ei küki just esimest korda ka. Täna, neli päeva hiljem, on olukord endiselt nigel. Natukene veel lonkan, aga põlv mingit koormust küll ei talu. Tegin täna eraldi biitsepsitrenni. Soovitan! Tegin 16 rasket tööseeriat erinevaid harjutusi, käsi läks väga verd täis ja tunne oli hea. Homme vaba, ülehomme eraldi triitsatrenn. Eks muljetan siis ka juba :).

 

Mis sul seal viga? Jookse arsti juurde, ühel tuttaval oli probleem põlvega. Tegeles muidugi klassikaga, sellel ajal kükitas 200 kg ning miski hakkas kükitades segama. Tema ei teinud sellest suurt välja, mõni aeg hiljem, kui enam ei suutnud korralikult kõndida avastas arst, et tal põlvekeder oli katki. Seal oli tükk ära tulnud, midagi taolist, mis igal liigutusel lõikas tema lihast. Päris hull asi oli. Pole miskit sellist tunda ütles, lihtsalt ebamugav ja valus.

 

Käi uuri, kui on sama probleem siis ikka päris jama. Aga tal juba kasvanud kokku, nüüd juba üle 200 kg kükitab. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui saaks siis teeks video aga pole lihtsalt võimalust teha.

Kui saab ,siis teen reedeks video.

Ja pane enda maxist ka video ,tahaks näha palju sa ära suutad teha,kui nii kõva mees tahad olla.

Ja kui sa midagi ei tea,siis ole üldse vait

 

http://tinyurl.com/c55yuth

 

150kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas sind siia foorumi tagasi lasti?

Päris hea,ma proovin siis reedel oma video teha.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sul seal viga? Jookse arsti juurde, ühel tuttaval oli probleem põlvega. Tegeles muidugi klassikaga, sellel ajal kükitas 200 kg ning miski hakkas kükitades segama. Tema ei teinud sellest suurt välja, mõni aeg hiljem, kui enam ei suutnud korralikult kõndida avastas arst, et tal põlvekeder oli katki. Seal oli tükk ära tulnud, midagi taolist, mis igal liigutusel lõikas tema lihast. Päris hull asi oli. Pole miskit sellist tunda ütles, lihtsalt ebamugav ja valus.

 

Käi uuri, kui on sama probleem siis ikka päris jama. Aga tal juba kasvanud kokku, nüüd juba üle 200 kg kükitab. :)

 

Päris hull ja pani mõtlema. Aitäh!

Homme käin traumakas ära, eks näis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kurk.png

no hetkeseis selline siis, kõht oli metsikult täis, tühja kõhuga on isegi midagi 6packi taolist näha :D

kaalun atm 63,5 kilo, täna kükitasin siis 85 kilo ära võistluste stiilis (koolis oli niiöelda meistrivõistlus, surumine + kükk). surusin ainult 60 kg, õlg tegi väga rõvedalt haiget ja vasak jalg kiskus krampi, 65 jäi poole peale :/ olin haige ka paar päeva ennem, seega pole paha ilmselt.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jea, kleenuke, kuid sitke :)

ise surusin rinnalt 122,5kg võistlustel hiljuti, essa koht, kaalusin 76,5kg

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rinnalt 92.5 täna -.-

 

/tegin video ka, kui keegi näha soovib, pm :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.