Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

 

Sain pingi eile kulleriga kätte, väga asjalik ost minu jaoks, tuppa mahtus ilusti ära.

Täna käisin Tallinnas Järve Selveris mingi spordi poes ostsin 10 KG kangi, kaks 5 kg raskust, kaks 10 kg raskust, kaks 15 kg raskust.

Järgmine kord ostan vbla. veel 2,5.

330 .- läks kõik maksma siis.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Steroididega jah taastavad lihased umbes 24h'ga. Muidu kusagil 2-3 päeva taastuvad väiksemad lihase gruppid ning suuremad gruppid isegi kuni 10 päeva. Mõtlen jalgu ja selga. Seda aga peale suuri koormusi muidugi.

 

Hetkel käin trennis 6x nädalas. Pühapäeval saun ja natukene lõdvestavad ujumist. Ega ma ju iga päev tee suurt trenni.

 

Praegune kava umbes selline -

 

Esmaspäeval: väga intensiivne trenn ehk väga palju katseid umbes 70% raskusega.

 

Teisipäeval: väike trenn, tavaliselt ülakehale, lisaks hüpped kangiga ning kohapealt.

 

Kolmapäev: katseid umbes 40% vähem kui esmaspäeval, kuid protsendiliselt raskused ulatuvad kuni 120% seda aga rebimis tõmbes ja tõukamis tõmbes. Ning väike seljatrenn.

 

Neljapäeval: selga ning vähekene ülakeha, lisaks ka hüpped.

 

Reedel: tuleb 90% kas rebimises või tõukamises, lisaks mõned katsed rebimis tõmbes või tõukamis tõmbes (100% tavaliselt parimast tulemusest)

 

Laupäeval: väike trenn harjutuste poolest, kuid kõik koormus on jalgadele. Hetkel plaanin teha 80% kükist 6x6 ning liikuda kuni 90-95% 6x6. Peale seda aga parandada olemasolevat rekordit. Jalad prioriteet hetkel.

 

Sa võid arvata mis tahad McFluffy, kuid minu koormused on hoolega välja arvutatud individuaalselt mulle ning ma jõuan taastuda nagu vaja. Sest ma tean mida saavutada tahan ning mida on vaja selleks ära teha.

 

Kui kellegil miskit öelda plaani kohta ootan kommentaare :)

 

mcfluffy pole kursis kuidas klassikalise tõstmise trennid välja näevad, idioot on tema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mcfluffy pole kursis kuidas klassikalise tõstmise trennid välja näevad, idioot on tema.

Ega ta sellepärast kohe idioot ei ole.

Sain pingi eile kulleriga kätte, väga asjalik ost minu jaoks, tuppa mahtus ilusti ära.

Täna käisin Tallinnas Järve Selveris mingi spordi poes ostsin 10 KG kangi, kaks 5 kg raskust, kaks 10 kg raskust, kaks 15 kg raskust.

Järgmine kord ostan vbla. veel 2,5.

330 .- läks kõik maksma siis.

Ränk summa ikka tegelt läks sellepeale ju. Olen kindel, et on võimalik kõvasti odavamat saada. 10kg kang natuke pisike ei ole we? Normaalne kang on reeglina 20kg ja sellega on hea teha kõike. Selle 10kg-sega on sul raske vist näiteks jõutõmmet teha, sest kang ei talu väga palju raskust või läheb lihtsalt suurema raskuse puhul jäädavalt kõveraks.

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega ta sellepärast kohe idioot ei ole.

Ränk summa ikka tegelt läks sellepeale ju. Olen kindel, et on võimalik kõvasti odavamat saada. 10kg kang natuke pisike ei ole we? Normaalne kang on reeglina 20kg ja sellega on hea teha kõike. Selle 10kg-sega on sul raske vist näiteks jõutõmmet teha, sest kang ei talu väga palju raskust või läheb lihtsalt suurema raskuse puhul jäädavalt kõveraks.

Hiljem ostan raskuseid juurde, mulle sellest 10 kg piisab ( 13 aastasele ). :P

 

 

Hetkel teen selle kava järgi http://www.fitness.ee/treeningkavad/54

 

& plaanis muretseda juurde hantlid.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.raplamsl.ee/public/files/Rapla%20maakonna%20j%F5ust%F5stmise%20MV%202012.a.%20juhend.pdf

 

sinna minek siis :)

eks näis, mis seisus kaal on novembriks, hetkeseisuga oleks lihtsam -59'sse võtta, saaks vähe parema tulemuse ilmselt. üritan nüüd toitumise ja trennikava paika saada, wish me luck. :D

homme trenn ja proovin ka rekordeid, eks siis uuendan seda postitust vms.

 

 

nii, trenn tehtud ja tulemused käes. midagi väga head ei ole, surumine ja jõutõmme on pisut alla käinud, aga eks pole neid väga teinud kah. hetke rekordid siis:

surumine: 60 kg - 50.412 WP (wilks points) (kuu aega tagasi surusin 65 kg)

jõutõmme: 130 kg - 109.226 WP (kuu aega tagasi tõmbasin 140...)

kükk: 75 kg - 63.01499999999999 WP (viimati kükkisin kevadel, 70 kg tuli siis)

 

total: 265 kg - 222.653 WP

võistlusteks tahaks totali 300 kg saada. eesmärgid on jõutõmme 150, kükk 80 ja surumine 70.

kui saaks sellised tulemused 59 kg kaaludes, tuleks skoor 259.86 WP, mis ei ole üldse mitte paha IMO. :D hetkel kaalun 61 kilo.

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Kuule mul selline küsimus, võib olla veidi tottu. Kuid kuidas oleks sellise tulemusega kolmik alal kui teeks umbes 450-500kg summa kehakaalus -80kg või kui ei eksi siis -83kg ? Täpsemalt noorte arvestuses.

 

Mul lihtsalt huvitav. :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei saanud päris täpselt aru, mida sa mõtlesid... kas seda, palju skoor tuleks WP'des, või mõtled umbes mis kohale võid saada selliste tulemustega?

 

83 kg juures 450 kg total: 300.375 WP

83 kg juures 500 kg total: 333.75 WP


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei saanud päris täpselt aru, mida sa mõtlesid... kas seda, palju skoor tuleks WP'des, või mõtled umbes mis kohale võid saada selliste tulemustega?

 

83 kg juures 450 kg total: 300.375 WP

83 kg juures 500 kg total: 333.75 WP

ta mõtles mis kohale ta saab nende tulemustega imo

ise enda tulemused on

surun 75

jõutõmme 180

kükk 95 (pole uut rekordit proovinud)

hetkel suvel oli väike paus ka seega läheb aega, et uuesti korrata


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta mõtles mis kohale ta saab nende tulemustega imo

ise enda tulemused on

surun 75

jõutõmme 180

kükk 95 (pole uut rekordit proovinud)

hetkel suvel oli väike paus ka seega läheb aega, et uuesti korrata

 

sellisel juhul top5 oleks päris kindel vist. aga ei tea, palju neid 500 kilo mehi seal üldse on tegelikult, niiet vb ka auhinnaline koht ei oleks ulme.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.raplamsl.ee/public/files/Rapla%20maakonna%20j%F5ust%F5stmise%20MV%202012.a.%20juhend.pdf

 

sinna minek siis :)

eks näis, mis seisus kaal on novembriks, hetkeseisuga oleks lihtsam -59'sse võtta, saaks vähe parema tulemuse ilmselt. üritan nüüd toitumise ja trennikava paika saada, wish me luck. :D

homme trenn ja proovin ka rekordeid, eks siis uuendan seda postitust vms.

 

 

nii, trenn tehtud ja tulemused käes. midagi väga head ei ole, surumine ja jõutõmme on pisut alla käinud, aga eks pole neid väga teinud kah. hetke rekordid siis:

surumine: 60 kg - 50.412 WP (wilks points) (kuu aega tagasi surusin 65 kg)

jõutõmme: 130 kg - 109.226 WP (kuu aega tagasi tõmbasin 140...)

kükk: 75 kg - 63.01499999999999 WP (viimati kükkisin kevadel, 70 kg tuli siis)

 

total: 265 kg - 222.653 WP

võistlusteks tahaks totali 300 kg saada. eesmärgid on jõutõmme 150, kükk 80 ja surumine 70.

kui saaks sellised tulemused 59 kg kaaludes, tuleks skoor 259.86 WP, mis ei ole üldse mitte paha IMO. :D hetkel kaalun 61 kilo.

 

Kas seal on mingi kindel vanuse piirang ka?Mis oleks kõige noorem,kes sinnna saaks sisse??

Kas seal ainult tulevad kükk,jõutõmme ja surumine?Või tulevad rebimine,rinnavõtt jms tulevad ka?

Kui kehakaal on -93kg ja praegused rekordid on sellised ,kas ma pääseks top 10 või ei?

Surumine on 65kg

Jõutõmme 130kg

Kükk 110kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas seal on mingi kindel vanuse piirang ka?Mis oleks kõige noorem,kes sinnna saaks sisse??

Kas seal ainult tulevad kükk,jõutõmme ja surumine?Või tulevad rebimine,rinnavõtt jms tulevad ka?

Kui kehakaal on -93kg ja praegused rekordid on sellised ,kas ma pääseks top 10 või ei?

Surumine on 65kg

Jõutõmme 130kg

Kükk 110kg

 

vanusepiirangut minuteada ei ole, eelmine kord käis seal ka üks 12 aastane tuttav. võistlejad jagatakse vanuseklassidesse, kõige nooremad on 1995 sündinud ja nooremad, edasi 1990 ja nooremad (vist), ja viimane klass on siis kõik ülejäänud vms.

alad on ainult kükk, surumine ja jõutõmme.

ma arvan, et kindlasti saaksid top 10'nesse, kuna võistlejaid ei ole lihtsalt eriti. viimane kord oli 95- vanuseklassis 13 võistlejat, ma arvan et viimase 3 sekka jäämine oleks vähetõenäoline. :D

 

tänane trenn ka kirja siis:

surusin 4x8 - 50 kg

kükk 4x8 - 65 kg (meeldiv üllatus, pole kükk ennem nii hästi tulnud)

biitsepsit z-kangiga istudes, kaldlaua vms peal 4x8 - 28 kg

lendamine 7,5 kg hantlitega 4x8

triitseps plokimasinal, kätesirutused alla 3x10

jõutõmmet 1x8 - 80 kg, 2x8 - 90 kg, 1x6 - 110 kg

 

täna oli kõvasti parem trenn kui teisipäeval, lihased mõnusalt tummised hetkel. :D

järgmine trenn teisipäeval, homme proovin 8 kilti joosta :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vanusepiirangut minuteada ei ole, eelmine kord käis seal ka üks 12 aastane tuttav. võistlejad jagatakse vanuseklassidesse, kõige nooremad on 1995 sündinud ja nooremad, edasi 1990 ja nooremad (vist), ja viimane klass on siis kõik ülejäänud vms.

alad on ainult kükk, surumine ja jõutõmme.

ma arvan, et kindlasti saaksid top 10'nesse, kuna võistlejaid ei ole lihtsalt eriti. viimane kord oli 95- vanuseklassis 13 võistlejat, ma arvan et viimase 3 sekka jäämine oleks vähetõenäoline. :D

 

tänane trenn ka kirja siis:

surusin 4x8 - 50 kg

kükk 4x8 - 65 kg (meeldiv üllatus, pole kükk ennem nii hästi tulnud)

biitsepsit z-kangiga istudes, kaldlaua vms peal 4x8 - 28 kg

lendamine 7,5 kg hantlitega 4x8

triitseps plokimasinal, kätesirutused alla 3x10

jõutõmmet 1x8 - 80 kg, 2x8 - 90 kg, 1x6 - 110 kg

 

täna oli kõvasti parem trenn kui teisipäeval, lihased mõnusalt tummised hetkel. :D

järgmine trenn teisipäeval, homme proovin 8 kilti joosta :D

 

ma paneks vist kinni lebolt, 95 sündinud, rinnalt 115kg, kükk 140kg, tõmme 180kg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vanusepiirangut minuteada ei ole, eelmine kord käis seal ka üks 12 aastane tuttav. võistlejad jagatakse vanuseklassidesse, kõige nooremad on 1995 sündinud ja nooremad, edasi 1990 ja nooremad (vist), ja viimane klass on siis kõik ülejäänud vms.

alad on ainult kükk, surumine ja jõutõmme.

ma arvan, et kindlasti saaksid top 10'nesse, kuna võistlejaid ei ole lihtsalt eriti. viimane kord oli 95- vanuseklassis 13 võistlejat, ma arvan et viimase 3 sekka jäämine oleks vähetõenäoline. :D

 

tänane trenn ka kirja siis:

surusin 4x8 - 50 kg

kükk 4x8 - 65 kg (meeldiv üllatus, pole kükk ennem nii hästi tulnud)

biitsepsit z-kangiga istudes, kaldlaua vms peal 4x8 - 28 kg

lendamine 7,5 kg hantlitega 4x8

triitseps plokimasinal, kätesirutused alla 3x10

jõutõmmet 1x8 - 80 kg, 2x8 - 90 kg, 1x6 - 110 kg

 

täna oli kõvasti parem trenn kui teisipäeval, lihased mõnusalt tummised hetkel. :D

järgmine trenn teisipäeval, homme proovin 8 kilti joosta :D

 

Aga sinna võib ükskõik kes minna või ainult kes on raplast pärit?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga sinna võib ükskõik kes minna või ainult kes on raplast pärit?

 

ei tea, eelmine aasta oli nii, et väljastpoolt rapla maakonda tulles oli osalemismaks 4 euri vms, uurin hiljem välja kuidas see aasta on.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei tea, eelmine aasta oli nii, et väljastpoolt rapla maakonda tulles oli osalemismaks 4 euri vms, uurin hiljem välja kuidas see aasta on.

 

Kui saad teada,siis anna teada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Läksin täna ülepika aja jõukasse. Varem kogu aeg saanud mingi 7-9 ajal ilusti sisse, no problem. Täna ütlesid, et kella kuuest ei tohi 16 aastaseid sisse lasta, dafuck(16 olen). Küsisin, et mingi uus reegel, pidi juba vana olema, dunno miks nüüd huiavad. Sain sisse ikkagi ja trenni tehtud, aga väga lamp siiski. Aga õnneks on mul jõuka omanikuga head suhted, räägin temaga sellest, siis vapsee no problem.

 

//E: Kui käin E - K - R trennis, siis oleks soovitav T - N - L - P kodus ka veel trenni juurde teha? Mõtlen just kätekaid, kõhukaid jne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.