Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP
Küsiks kiirelt ega keegi ei tea kust osta ankle weights? 20 lb oleks hea, kui rohkem on ka hea, aga kui keegi teab üldse kust osta, ükskõik mis raskuses siis andke teada.

Sportlandis oli, aga seal olid sitad, minu arvates. Ebay'st läheb shipping liiga kalliks.

 

Tänud ette ära.

Mul endal on ka, aga 0,6kg ainultkaalub üks. Hüppevõimet annab nendegagi kõvasti juba arendada. Ostsin vist Tartust taskust mingisest spordipoest.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jõusaali pole jõudnud see nädal ja järgmine nädal kavatsen uuesti pihta hakata:D

Pole ennem nii pikka pausi olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi oskab soovitada mõnda lihasmassilisajat/proteiinipulbrit? Käin 3x nädalas jõusaalis ning 3x nädalas jooksen(10km+)

 

http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-100-whey-protein-920g.html

 

http://www.bodyvision.ee/default/products/eritoidud-sporditoidud-toidulisandid/proteiin/scitec-nutrition-100-whey-complex-920g.html

 

Mis nende kahe toote vahe on üldse?

Muudetud liikme Love'i poolt

Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahad proteiini, siis soovitan seda.

http://www.nosterrex.ee/proteiinid/123-formel-90-protein.html

Väga palju saad sellise raha eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis tähendab see lause? :D Kuidas arendada hantlitega hüppevõimet?

Inglise keel natsa kehva?? :) Kuskil pole kirjas, et need hantlid on..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Inglise keel natsa kehva?? :) Kuskil pole kirjas, et need hantlid on..

 

Tõsiselt ei olnud õrna aimugi, kuidagi mitme keele pealt panin kokku ühe tähenduse, pole kunagi neid asju käes hoidnudki.

 

Nüüd taipan kui kasulik see on, ise hüppan kangiga õlgadel kitse peale, see ka hea harjutus :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõsiselt ei olnud õrna aimugi, kuidagi mitme keele pealt panin kokku ühe tähenduse, pole kunagi neid asju käes hoidnudki.

 

Nüüd taipan kui kasulik see on, ise hüppan kangiga õlgadel kitse peale, see ka hea harjutus :)

Kangiga on jah hea, aga nende jalaraskustega on kuidagi teine asi ikkagi. Käin nendega jooksmas vahepael. Pärast jooksmist jalast ära võtan, siis on selline tunne, et tõmbaks Usain Boldile ka koti pähe:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kangiga on jah hea, aga nende jalaraskustega on kuidagi teine asi ikkagi. Käin nendega jooksmas vahepael. Pärast jooksmist jalast ära võtan, siis on selline tunne, et tõmbaks Usain Boldile ka koti pähe:D

 

Väga hästi tean seda tunnet, nagu näiteks kükitad 100% ja siis proovid tõsta 40-60% :D

 

 

Kas keeg nii selga ka teeb? Tegin siis 6x3 ning see viimane katse, ei tea kuidas eestis seda harjutust nimetavad..

 


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nii ma kindlasti ei tee, nagu sina:D

Ma panen endale 15-20kg kukla taha ja teen vaikselt ja mitte nii ülesse;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii ma kindlasti ei tee, nagu sina:D

Ma panen endale 15-20kg kukla taha ja teen vaikselt ja mitte nii ülesse;D

 

Sa räägid nii nagu teeksin mingit väga kahtlast harjutust :D Või ehk midagi valesti?

Kuidas sa siis teed?


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma teen nii, et selg oleks koguaeg pinge all, aga sa tõstad enda keha väga kõrgele.

Kui sa oled seal ülevalt, siis sa puhkad juba korraks jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teen nii, et selg oleks koguaeg pinge all, aga sa tõstad enda keha väga kõrgele.

Kui sa oled seal ülevalt, siis sa puhkad juba korraks jne.

 

Suurem amplituud on ju hea? Pealegi minu tunnetuse järgi ülemises punktis on selg veel rohkem pingus kui ma tõusen, sest siiski see ei ole tavaline positsioon lihastele kalduda tagasi. Pigem kui lasen alla siis on hetk enne ülestõustmis, kui lihased on lõdvad. Ma lihtsalt arutan.

 

Aga isegi kui on lõdvad, mida see halba teeb? Ma ei pumpa niisama lihaseid, ei saa nendest peensustest nii hästi aru..


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna sai jälle nats teha

Sügav kükke

8x20kg

8x30kg

6x40kg

6x50kg

5x60kg

5x70kg

4x3x80kg

Rinnale võtt

6x20kg

6x40kg

5x60kg

4x2x70kg

Püstis surumine:

8x20kg

6x30kg

4x40kg


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oehh, hea, et nüüd kohe sügis käes. Ghettoworkouti enam teha ei viitsi ja tahaks normaalsesse jõusaalis juba minna. Sügisest loodan teha ränga arengu. Plaanis siis umbes veebruariks juurde võtta umbes 6kg. Praegu olen nädal aega jamanud õlavigastusega ja selle nädalaga oleks nagu vorm selline, et polekski trenni teinud :S. Plaanis sügisest siis mingid lisandid ka võtta, et areng saaks kiiremini toimida. Kui keegi tahab suuremat kogust lisandeid tellida kahepeale, siis võib minuga ühendust võtta.:smile:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja täna tegin kükke jälle 3x1 100kg sügevalt rekord praegu ,kahjuks pole võimalust olnud,et videot teha.Proovin mingi päev teha vms.

Kui rinnale võtta,kas siis loeb jalgade tugevus või kätte oma??

Käisin arsti juures üks päev ja öeldi ,et enam ei tohi joosta,hüppeid teha ja kükke jms.Aga teen ikka:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui arst keelab tema, siis ma küll ei soovitaks kükke teha. See võib väga kurvalt lõppeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ehk oskab keegi siin täpsemalt öelda, mis trenni peaks tegema ja mida sööma, et kaalu langetada. Praegu selline 80-81kg, sooviks 74-75 saada. Netist natuke lugenud, aga kui kellelgi on omi kogemusi, siis andke teada. Kindlasti ei soovi kaalu kaotata lihasmassi arvelt :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine jooksma ja sõõ vähem:D

Kõige lihtsam.Põletad rohkem, kui sõõd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui rinnale võtta,kas siis loeb jalgade tugevus või kätte oma??

 

Käed ei loe absoluutselt, sest tõstad kangi jalgadega mitte kätega. Muidu rinnalevõtus osalevad jalad, selg ja õlad. Kätega hoiad kangi, ei midagi muud.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole kunagi meelega treeninud just lihasmassi suurendamisele, aga tahaks paar kilo juurde võtta lihasmassilt. Oskaks keegi soovitada mida teha alustuseks ? Minna kohe jõusaali või midagi muud teha?

Jooksmiste ja muu sellistega raskusi pole, mängin sulgpalli ja trenni on ikka parajalt tehtud. Olen 14(kohe 15) ja 173cm pikk,ning 56 kg.

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole kunagi meelega treeninud just lihasmassi suurendamisele, aga tahaks paar kilo juurde võtta lihasmassilt. Oskaks keegi soovitada mida teha alustuseks ? Minna kohe jõusaali või midagi muud teha?

Jooksmiste ja muu sellistega raskusi pole, mängin sulgpalli ja trenni on ikka parajalt tehtud. Olen 14 ja 173cm pikk,ning 56 kg.

Sa oled noor, lihtsalt söö palju ja liiguta ennast, küll see mass kahe-kolme aastaga iseenesest sul tuleb. Peaasi, et mingit kuradi nuudlit endale päevast päeva sisse ei kugista. Mitmekesine toit ja aktiivne eluviis ja muud pole vaja.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole kunagi meelega treeninud just lihasmassi suurendamisele, aga tahaks paar kilo juurde võtta lihasmassilt. Oskaks keegi soovitada mida teha alustuseks ? Minna kohe jõusaali või midagi muud teha?

Jooksmiste ja muu sellistega raskusi pole, mängin sulgpalli ja trenni on ikka parajalt tehtud. Olen 14 ja 173cm pikk,ning 56 kg.

 

Mine jõusaali ja sõõ nii palju kui suudad:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.