Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Nüüd vähemalt jõukas ventilatsioon korras, mille üle ma olen väga õnnelik. See pid katki olema vähemalt 2+ aastat.Puhus mõnustad külma õhku:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka teine asi , kui ennem.Ennem korra midagi tegid, siis hakkas kohe nii sitt ja õhupuudus.Nüüd aga saan enda koormust palju rohkem tõsta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuna on hakanud õllekõht ette tekkima, siis teen nüüd iga päev 200-400 keretõstet, jooksen vähemalt 4km (hommikul 2 ja õhtul 2 hetkel), ja veel mingi 50 kätekõverdust, et natuke lihast juurde tekitada. soovitage veel palun harjutusi, mis ilma vahenditeta (või siis koduste vahenditega) teha saaks, palun!


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuna on hakanud õllekõht ette tekkima, siis teen nüüd iga päev 200-400 keretõstet, jooksen vähemalt 4km (hommikul 2 ja õhtul 2 hetkel), ja veel mingi 50 kätekõverdust, et natuke lihast juurde tekitada. soovitage veel palun harjutusi, mis ilma vahenditeta (või siis koduste vahenditega) teha saaks, palun!

Lõuatõmbeid erinevate variatsioonidega, kükid, kätekõverdusi pead kindlasti tegema 5 korda rohkem umbes ja soovitatavalt erinevate variatsioonidega. Tee ka süvalihaseid, mis on minu arvates väga 5+ harjutused.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas keegi on sõude apaaradiga 500m teinud?Mis oli parim aeg ss?

 

1:25, raskus 6. Pole väga mõistlik seda 10 peale lükata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Eks kunagi vb teen järgi:D

Aga päris hea.

Palju max ,mida suudad teha?

//: edit

Täna proovisin võtta rinnale ja kuidagi üle 75kg ei taha tulla.10kg alla lennanud:/,proovin kooli aeg tagasi teha.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tänan pos. tagasiside eest. Max pole proovinud. 6x 160kg (täna) ongi rekord hetkel. 180kg-ga ehk jõuaks 1-2? Ei hakka proovima veel.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sai täna siis pmst et esimest korda jõukas käidud,käed värisevad nagu haavalehed :D a mis te peale jõukat söömiseks soovitate? banaan või kohupiim?

 

Valgurikas toit süsivesikutega, et kiiresti imenduks ;). Vanillikohupiim näiteks. Ise joon valgusheiki: imendub kiiremini ja saan tarbida koheselt peale trenni.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga muna või pelmeenid või asjad ei sobi?

 

Muna või kanapelmeenid sobivad ka hästi, aga peale trenni kindlasti ka süsivesikuid kiireks imendumiseks.

Täna sai tehtud korralik biitsepsi ja rinnatrenn. Peegeldusest on biitseps juba päris hea. Erutus oli laes, nii et rahmisin natukene, ent kasutasin seda küünarnukihoidjat, et tehnika ei laguneks. Oli raske, aga 12x 70kg biitseps plokil on tõsiasi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=iC92f6zT8C4&hd=1


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See oleneb ikka suurelt plokist ka, kus sa seda teed:D

minu jõukas sa seda küll 70kg ei teeks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See oleneb ikka suurelt plokist ka, kus sa seda teed:D

minu jõukas sa seda küll 70kg ei teeks:D

 

Minu jõukas sa seda ka 70kg-ga ei teeks. :D

Peegeldusest on päris hästi juba näha, et käsi hakkab vaikselt kasvama. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks väike küsimus,milliseid toitu lisandeid tasub võtta,kui tahan lihas massi ja jõudu suurendada?

Kas selline oleks hea https://www.foreverliving.com/retail/shop/shopping.do?task=viewProductDetail&itemCode=320

???


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks väike küsimus,milliseid toitu lisandeid tasub võtta,kui tahan lihas massi ja jõudu suurendada?

Kas selline oleks hea https://www.foreverliving.com/retail/shop/shopping.do?task=viewProductDetail&itemCode=320

???

 

Samas võiksid selle asemel võtta kreatiini ja glutamiini koos. Usun, et korraliku päevakorraga tuleksid heat tulemused, nende kahega. :)

 

 

Tehke järele! ;)

 

Eile sai siis kükitatud, otsustasin video üleslaadida nähes Taneli videot (Tanel, mulle väga meeldis). Muidu video mõte oli näha vahet esimese ja neljanda katse vahel.

 

Ehk videol kükitan 155kg 4x4, otsustasin lindistada ainult esimest ja neljandat katset. Aga toon ka foorumi enda kükitamised. Rääkige mis arvate sügavusest ja kükitamise tehnikast üldse, sest videolt kahelt erinevalt poolt näha. Kasutan siis rihma ja 3mm paksusega soojendavaid põlvikuid, need ei anna absoluutselt kükile midagi juurde, kui kellegil huvi. Lihtsalt hoian liigeseid soojas.

 

Muudetud liikme Kristjan P'i poolt

2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oleks väike küsimus,milliseid toitu lisandeid tasub võtta,kui tahan lihas massi ja jõudu suurendada?

Kas selline oleks hea https://www.foreverliving.com/retail/shop/shopping.do?task=viewProductDetail&itemCode=320

???

Oleks küsimus veel,et kui kiiresti võib mõjuda ja kui palju seda päevas võib võtma või peab võtma???

Kas siit foorumist keegi võttab ka neid lisandeid???


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Eile sai siis kükitatud, otsustasin video üleslaadida nähes Taneli videot (Tanel, mulle väga meeldis). Muidu video mõte oli näha vahet esimese ja neljanda katse vahel.

 

Ehk videol kükitan 155kg 4x4, otsustasin lindistada ainult esimest ja neljandat katset. Aga toon ka foorumi enda kükitamised. Rääkige mis arvate sügavusest ja kükitamise tehnikast üldse

 

Väga korralik tehnika ja oluliselt sügavamad kükid. Kuidagi kiiresti lased alla, kas see kuidagi liigeseid, eelkõige põlvi ei lõhu? Võib-olla on mul sellest lihtsalt väärarusaam. Igatahes ülivõimas tulemus. Palju kaal on?

:smile:


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga korralik tehnika ja oluliselt sügavamad kükid. Kuidagi kiiresti lased alla, kas see kuidagi liigeseid, eelkõige põlvi ei lõhu? Võib-olla on mul sellest lihtsalt väärarusaam. Igatahes ülivõimas tulemus. Palju kaal on?

:smile:

 

No nagu ütlesin varem, kasutan neid põlvikuid selleks, et hoida liigeseid soojas, kui liigseste temperatuur on korras siis ei kulu nad enam nii. Iseenesest sügavad kükid parandavad liigeste elastsust. Hetkel mida ma üritasn, oli raisata maksimaalselt vähe energiat, et jalad võiksid juba järgmiseks trenniks sama raskust taluda.

 

Tuletan meelde, et tegelen klassikalise tõstmisega ehk mul ei ole tarvis vaikselt alla minna, et kangi tõsta. Pigem pean suutma üles tõusta. Hetkel töötavad lihased nii, et küki hetkeks lõdvestan nad(mitte täielikult) ning enne lõppu punkti jõudmist pingutan uuesti, et edukalt püüda kinni tagasilöögi jõu. Üldiselt ei tohiks see kudagi liigeseid lõhkuda, sest ma siiski ei lase ennast täiesti lõdvaks.

Esimene katse võis olla veidi kiiremas tempos, sest ise ei saanud aru, et miks järsku nii kergeks läks, plaani järgi esimene kaal kükides oli 120x4 ja järgmine kohe 155x4. Olin nö šhokis ;D

 

Kaal oli hommikul 83.0, nüüd juba veidi üle aasta kaalu juurde võtnud veidi üle 10kg. Võistlus kaalu jääbki 82-83kg vahemikku, kuigi võisten -85kg. Tahan meistri normativi täita kehakaalus 82-83kg. Kui õnnestub see aasta.

Muudetud liikme Kristjan P'i poolt

2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.