Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Homm banned?

Soovitatud postitused

VIP

Irw, vahvlirahval on sinuga päris suur kana vist kitkuda :D

 

Modele PM ei aidanud? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rääkisin just Silveriga ja tema ei mäleta seda, nii, et ilmselt varsti uuesti ban, sest see pangapildi feik on mul veel meeles.

Samas, ehk teised tahavad, et sa jääksid, nii, et siis sa tõesti jääd.

 

Sebin screeny, ta kindlalt lubas mul. 5 min, wait. ;)

 

15zh4t3.png

 

 

 

 

jt78jt.png

 

mmm vb just otseselt ei olegi midagi sellist kirjas aga mulle tundus nii kui ma seda lugesin

lol

 

 

A, ja Sythes pole ma midagi scamminud, mida sa ajad btw?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ai ai ai, nii, et otsest luba ikkagi ei antud, ega?:)

 

Kuidas selle panga pildi feikimisega siis oli, mis sa seal korraldasid?

 

Seda 2k ma plaanisin tegelikult ära maksta, Orcut MM'ina, saatsin 1k Orcuti kätte ja palusin seda hoida seni kuni ma 1k raha veel juurde saan enne kui ta selle edasi saadab, siis sain ühelt tuttavalt proofi, et see tüüp ikkagi kindlalt Antti Allas, näitasin proofi osadele modedele jne, Orcut saatis järgmine päev raha tagasi.

See nii lühidalt kui ma suudan seda juttu rääkida. xd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

homm88: ise sa to kord ütlesid ,et sa arvad ,et ta on rico ... (või ke see oli) ja sa ei tahtnud ,et ta kedagi selle acciga scammiks.

selle pärast sa lasid tema üle.

miks sa peaksid unbanni saama?

kui sa ostaksid talt acci ära siis jah sa võiksid saada unbanni.

aga ma arvan ,et seda ei juhtu.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Antti Allas, aka. ABN, tuntud Võru scammer.

Ei ma ei ole tema käest nõus kasutajat ära ostma kui ma tean, et ta kavatseb selle kindlalt tagasi tõmmata, ja andis mulle vale info kasutaja kohta?

 

Ja selle scammi tõttu ongi homm88 banned, mul pole sellega probleemi, vähemalt mitte keegi ei saanud scammed.

 

Atm käib jutt mu uuest vahvli accist nimega Homm. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Isegi kui ta oleks banninud kuna see minu acc, miks ta kohe ei banninud kui ta avastas et ma Vahvlis tagasi?

Siis oleks ainuke loogiline explanation, et ta üks öö otsustas lihtsalt selline tegudemees olla, tegi teema ja "bannisin shadowcati ja hommi ja rangeboonage, vot nii pro olen, dont fuck with me"...

 

Anyway, ban reason oli et ma "scythes scammisin" ja seda ma pole teinud. Like wtf?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Isegi kui ta oleks banninud kuna see minu acc, miks ta kohe ei banninud kui ta avastas et ma Vahvlis tagasi?

Siis oleks ainuke loogiline explanation, et ta üks öö otsustas lihtsalt selline tegudemees olla, tegi teema ja "bannisin shadowcati ja hommi ja rangeboonage, vot nii pro olen, dont fuck with me"...

 

Anyway, ban reason oli et ma "scythes scammisin" ja seda ma pole teinud. Like wtf?

 

Rangeboonage sai banni seetõttu, et lasi üle nii Supermani kui ka Hendri kasutajaga Coolmarkz. Supermanile on ta sees veel jakobsoni, Hendrile on ta sees üle tuhande. Ma ei näe põhjust, miks ta ei võiks banni saada, sest ta keeldus tagasi maksmast.

 

ShadowCat lasi üle nii minu kui ka Aasorgi, jäi vahele ja tagastas summad. Seetõttu vaikisin tol hetkel olukorra maha, tegin paar pilti tõestuseks ning sõlmisin temaga kokkuleppe, et enam jamasid ei tekita. Nüüd lasi ta üle Supermani ja võlgnes talle 400 eeku. Kuna ta tagasi ei maksnud, vaatamata sellele, et AleCoq loosist sai 2000 eeku, siis Superman otsustas ta bannida.

 

Homm, sa tead väga hästi mille eest sa banned. Ma tõesti unbannisin su kasutaja aga mis kokkuleppe ma sinuga sõlmisin? Et keelan kategooriliselt teistel juhtkonna liikmetel sind bannida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rangeboonage sai banni seetõttu, et lasi üle nii Supermani kui ka Hendri kasutajaga Coolmarkz. Supermanile on ta sees veel jakobsoni, Hendrile on ta sees üle tuhande. Ma ei näe põhjust, miks ta ei võiks banni saada, sest ta keeldus tagasi maksmast.

 

ShadowCat lasi üle nii minu kui ka Aasorgi, jäi vahele ja tagastas summad. Seetõttu vaikisin tol hetkel olukorra maha, tegin paar pilti tõestuseks ning sõlmisin temaga kokkuleppe, et enam jamasid ei tekita. Nüüd lasi ta üle Supermani ja võlgnes talle 400 eeku. Kuna ta tagasi ei maksnud, vaatamata sellele, et AleCoq loosist sai 2000 eeku, siis Superman otsustas ta bannida.

 

Homm, sa tead väga hästi mille eest sa banned. Ma tõesti unbannisin su kasutaja aga mis kokkuleppe ma sinuga sõlmisin? Et keelan kategooriliselt teistel juhtkonna liikmetel sind bannida?

 

Ma ei vaidle nendele 2'le bannile vastu, vb see kuidas ma end väljendasin kõlas valesti.

 

 

Mulle tundus, et Superman'il pole probleemi sellega, et ma vahvlis olen, muidu ta oleks mind kohe banninud.

Ma pole ka Sythes midagi scamminud.

 

Probleem on siis see, et MIKS ta mind ikkagi bannis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Syhtes sa vist tõesti ei teinud midagi ja ma ajasin su ühe teise siinse elukaga segamini- Ma südamest vabandan, kui tekitasin sulle pahameelt sellega( see ei ole sarkasm, vaid tõesti vabandan)

Bann selle pärast, et ma olen korra sind siit foorumist juba banninud, ning ma ei mõista miks sa uue kasutaja tegid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Syhtes sa vist tõesti ei teinud midagi ja ma ajasin su ühe teise siinse elukaga segamini- Ma südamest vabandan, kui tekitasin sulle pahameelt sellega( see ei ole sarkasm, vaid tõesti vabandan)

Bann selle pärast, et ma olen korra sind siit foorumist juba banninud, ning ma ei mõista miks sa uue kasutaja tegid.

 

Oli siis nii raske see, et vastuseks kulus 3 tundi?

 

Btw, ei ole viisakas teisi elukateks nimetada.

Tundub, et su ego on lakke boostitud administraatoriks saamise ja kõigega, aga see ei muuda sind millegipoolest paremaks inimeseks kui teised.

Ja ma usun, et sind isegi ei huvita mõni üksiku inimese arvamus kuna sa ikkagi tuntud foorumis ja kõike seda ju, et ma siis ei hakka kah pigem oma aega kirjutamisele kulutama.

 

Have a nice day.

 

 

A ja veel üks asi: see on väga ebanormaalne kui sa bannid kedagi ja tal vaja üritada banni maha saada siis:

sinu MSN pole kuskilt võimalik saada

sulle PM pole võimalik saata

teised moded ei tohi ka banni maha võtta kui sina panid

Soovitaks midagi sul teha selle suhtes, mitte et seda mulle enam vaja oleks, aga teistel inimestel võib ka sama probleem olla. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabanda, et nii kaua aega läks vastamiseks, kuid ma ei ela selle nimel, et sinu kaebustele vastata.

Ära proovi ära panna mulle selle näol kuidas ma teistese suhtun, sest ma arvan, et ma käitun täpselt nii nagu kõik seda väärivad. Kui sa oled inimkõnts, siis ma ei pea sinust lugu ning vastupidi.

Ütle mulle inimene kellele ma annan adminni õigused üle, ning ma teen seda. Ma võin eeskujuliku, mode koha, annetajad, kõik kõik kõik "staatused" ära anda siin foorumis, ning ma arvan ikka, et ma olen peajagu paljudest parem, ka sinust.

 

Kui ma panen bani, siis pole mõtet minuga ühendust võtta selle pärast, et see uuesti maha saada- eriti MSNi näol.

Saada mulle PM, kui miski muret teeb, sest neid ma ikka loen.

 

On sul veel midagi ette heita?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütle mulle inimene kellele ma annan adminni õigused üle, ning ma teen seda.

 

creative871

 

 

 

 

Ei - kui oleks see olnud, et sul aega polnud, oleks olnud teisiti.

Selle asemel aga tegid sa 3 sisutut posti esimesel leheküljel.

 

Ja ma ei proovi "ära panna" vaid ma räägin nii kuidas asi, minu arvamusel, on.

Sind lihtsalt ei kotigi minu arvamus, et nagu ma ütlesin, ma ei hakka midagi pikalt kirjutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtf:S

okei ei seostu teema küll minuga, kuid ma ei saa atm vapsjee midagi aru.

miks tehti selline inimene adminniks, kes peab ennast teistest paremaks.

SA EI OLE SEDA

võibolla oled isegi halvem kui nii arvad

 

 

Minu arust võiks admin olla nt: Soul või mõni teine normaalne inimene

 

 

WE DON'T WANT EGO'S LIKE YOU!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wtf:S

okei ei seostu teema küll minuga, kuid ma ei saa atm vapsjee midagi aru.

miks tehti selline inimene adminniks, kes peab ennast teistest paremaks.

SA EI OLE SEDA

võibolla oled isegi halvem kui nii arvad

 

 

Minu arust võiks admin olla nt: Soul või mõni teine normaalne inimene

 

 

WE DON'T WANT EGO'S LIKE YOU!!!!!!!!!!

 

Mis sa arvad, et mulle pole admini kohta pakutud? Ma suvel tõenäoliselt ajateenistusse ja üldse Vahvlist eemale. Kedagi oleks hoopis minu asemele vaja.

 

Räägi, mis Superman valesti tegi siis? Olen suht kindel, et ta pole ühegi reegli vastu eksinud. Kõik tema poolt pandud bannid on õigusega pandud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf:S

okei ei seostu teema küll minuga, kuid ma ei saa atm vapsjee midagi aru.

miks tehti selline inimene adminniks, kes peab ennast teistest paremaks.

SA EI OLE SEDA

võibolla oled isegi halvem kui nii arvad

 

 

Minu arust võiks admin olla nt: Soul või mõni teine normaalne inimene

 

 

WE DON'T WANT EGO'S LIKE YOU!!!!!!!!!!

 

 

Kuule ausalt, võta hoog maha ja mõtle ka natukene enne, kui sa trollima hakkad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.