Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rootsi Kruiis

Soovitatud postitused

VIP

9. märts 2012. aastal sai käidud. Väga lahe kruiis oli. Vaieldamatult parim nädalavahetus mu elus vist. ;)

Seiklusi oli rohkem kui jõuaks ette lugeda. Kindlasti soovitan kõigil korra ära käia.

 

25. detsembril uuesti minek.

 

Keegi veel jõulude ajal minemas on või oskab soovitada, mis jõulude ajal seal erilist/vaatamist väärt on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To Orcut..

 

Aastavahetus pidi lahe olema seal olen kuulnud.. Et 2 laeva pidid kõrvuti kokku saama ja ilutulestikku laskma hakkama.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma sain hakkama sellega, et ma pole kunagi Rootsi kruiisil, ega Rootsis käinud. :) Arvatavasti kevadel teeb ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma sain hakkama sellega, et ma pole kunagi Rootsi kruiisil, ega Rootsis käinud. :) Arvatavasti kevadel teeb ära.

Mingi 9-ndas vist käisin viimati klassiga rootsis e. siis 4 aastat tagasi. Laeval on ülikõva aga muidu linnapeal väga tšillida ei viitsinud. Lihtsalt see aeg, mis linna peal olemiseks antakse, ei anna eriti võimalusi nagu midagi realselt ägedat teha. Mõtlen ise, et peaks äkki veebruaris sünnipäeva puhul kruiisile minema. Eks näeb!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin viimati Rootsis mingi aastake tagasi. Suht lõbus oli aga ilm oli nadi (Ilge torm oli.) Stockholmis oli tore ringi kruiisida aga pidime juba järgmisel õhtul tagasi minema. :(


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ülehomme siis minek.

 

Keegi veel 25. läheb? Laevaks Victoria I ja kell 18:00 on start.

Võiks ju koos kokku lüüa. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai käidu 19. detsembril.

Päeval leidsime sadamast 10 mindi kauguselt korraliku toidu poe, laeval oli Absalut ainult 12 euri liiter, seda sai suuremas koguses manustatud ja varutud.

Muidu päris tore tripp oli.


Jarno : "Do I want to be famous, hell no .Do i want to be a dudeson, hell yes."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi Vikingiga on kruiisinud? (Mariella / Gabriella). Kui keegi on, võiks natukene rääkida sellest.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lähme ka klassiga sinna mingi mais vms, räigelt ootan juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pointless, 2 päeva mällerit ei muud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisime ka eelmine aasta, ühe öö olime kohapeal ka, soovitaks ikka ööseks sinna ka jääda. Saime mingisse 'automaatsesse' hostelisse ka veel, väga mõistlik hind. Sai õhtul linnas ringi käia ja päris norm oli, laeva peal läks muidugi käest ära enamusel...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.