Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rootsi Kruiis

Soovitatud postitused

VIP

Uuesti võiks küll minna.

Turvadel on seal jumala pohhui, seal üks turva pani ka tina. :D


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Istu laevas, vast kõige mõttekam :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea teema!

 

Päris mõnus oli neid postitusi lugeda. Käisin ise ka käesoleva aasta märtsis esimest korda. Kujunes üsnagi unustamatuks, ütleme nii.

 

Seiklusi oli ropult, juhtus palju..

 

Mis puudutab alkoholi, siis kui seda osta sadama DUTY FREE poodidest, siis seda ei peaks sadamameeskond konfiskeerima, kuna me kõndisime turvadest mööda ja laeva nii, et joogid olid käes. Mis puudutab kaasa toodud jooke, siis on trehvamise asi, kas näete koeri/turvamehi või mitte. Tean juhtumeid, kus on nähtud nii Eestis kui Rootsis. Endal turvadega kokkupuuteid ei olnud(ilmselt tõmbavad kahtlasemaid maha).

 

Meie alkovaru:

http://i48.tinypic.com/345bdzl.jpg

 

Läksin siis koos kolme sõbraga, igaüks maksis 13,75(mingi tüübi käest sebitud kinkekaardikood).

 

Mõned seigad:

 

* Joodud sai palju !!! !!! !!!

* Võitsin pubis 6,5€ kinkekaardi, millega tõin šampanja lauda.

* Karaokel sai hääle lahti laulda, ööklubi oli meeletu.

* Mugavustsooni treenimiseks hakkasin kamba eestlastega inglise keeles rääkima, mängides ise rootslast. Olukord tipnes sellega, et nad kutsusid mind enda kajutisse pitsile, pakkusid kodumaiselt vorstisaia ja kinkisid lahkudes 0,3l(see plastikust) Saaremaa vodka.

* Klubi ajaks oli alkohol juba suure töö teinud. Klubist edasi kuni hommikuni on mälestused ainult sähvatuste näol. Sellegi poolest olid need sähvatused justkui filmistseenid. Boy, let me tell you.. ;)

* Mõlemal hommikul äratasid meid üles laeva töötajad. Teisel hommikul lausa selliselt: "Poisid, teil on 10 minutit laevast lahkuda." Eks mõlemal ööl sai magada kuni 1,5 tundi. Kajutis olles ei taju, mis kellaaeg on, kuna valgust kuskilt sisse ei paistnud.

* Rootsi sadamas lehvitasime esimesele taksojuhile, kelle käest küsisime head söögikohta. Taksojuht, kel nahkvest, kuldkett ja vunts oli ees, viis meid siis Burger Kingi ette ja arveks tuli mõnus 53€. Jah; viiskümmend kolm eurot. Selgus, et sõitsime linna kalleima taksoga.

* Burger Kingis läks 20 eurot mingil põhjusel.

* Otsisime pubi, kus veits teed/õlut võtta. Pudel 0,3st ja tass teed läks maksma üle 7 euro(jällegi raharööv). Kultuurišokk leidis aset pubis, kuhu sisenedes tervitas meid kena näitsik, kes juhatas meid meie lauda ja ütles: "I'll take you to your table, gentlemen." Tekkis siuke Tony Montana tunne. :D Uhkem tunne katkes hetkel, kui ka järgmist kampa taoliselt teretati.

* Linna mitte tundes võib üsna ära eksida. Käisime paaris H&M poes, mida on Stockholmis mitmeid, jõime pargis õllesid ja ekslesime niisama. Õnneks eksisime me õiges suunas ning tagasi minnes oli taksoarve vaid 15€.

* Teisel ööl võtsime rahulikult. Esmalt karaokele, kus tundus, et kõik justkui teaks mind. Videod ja pildid annavad vastuse. :)

* Varajastel hommikutundidel tutvusin seltskonna neiudega, kes olid minu üllatuseks samuti Võru maakonnast pärit. Meie seltskonnaga liitus hulatüdrukuks riietunud mees, kes sugugi eesti keelt ei rääkinud. Hetkel, kui tüüp avastas, et oskan samuti vene keelt, hakkas ta üsna aktiivselt sõbrustama ja tüdrukute kohta nilbeid nalju viskama. Tüdrukud palusid minult tõlget, kuid seda ma neile ei andnud, kuna ma olin naeru kätte lämbumas.

* Liikusime neiudega kella viie paiku hommikul restorani, kus mõtlesin kallist valikust odavat ja parimat võtta. Otsustasin anšoovisevõileiva kasuks, kuna Runescape'i ajast oli meeles, et need peaks olema samasugused nagu krevetid ja krevetid mulle meeldivad! WRONG! Mulle visati mingi toores kala ette, mis nägi märksa suurem välja. Võtsin juurde tee, maksin ~10 eurot ja näksisin lõpuks võileivast ainult tüki. Anšoovis maitses kohe väga mööda.

 

See oli nüüd see kenam ja korralikum pool sellest reisist. :D Teise poole kujundate te ise vastavalt oma seltskonnale, ambitsioonidele ja initsiatiivile.

 

See puhkus oli tõesti see, mida on raske unustada.

 

Ahjaa. Tripi kohta panin kokku video, millega võitsime kooli videokonkursi. Auhinnafond 1 000€. :D

 

Kodumaale naastes on plaan minna järjekordsele kruiisile. Kas siin leidub inimesi, kelle käest saaks odavama hinna eest kruiise osta?

Plaanis on teha tavaline kruiis: 2 ööd, 1 päev Stockholmis. Ajavahe 26 detsember - 2. jaanuar.

 

Võtke ühendust tanel.oru@gmail.com või PM-i teel.

Muudetud liikme Orcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida te põete, keegi ei kontrolli teie jooke, esiteks on mõtekam juba laevalt osta/sebida ostja sest seal on odavam. Teiseks kui meie tripp oli siis ma võtsin gedo kaasa ja laevas keerasime korralikud joelid valmis, mingeid koeri ei olnud meil mitte üheski kohas, ainult paar "turvat" ja need olid ka aint rootsi pool, eesti poolel ei mäleta.

 

Aga rootsi tripp on asi mida tahaks korrata, (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida te põete, keegi ei kontrolli teie jooke, esiteks on mõtekam juba laevalt osta/sebida ostja sest seal on odavam. Teiseks kui meie tripp oli siis ma võtsin gedo kaasa ja laevas keerasime korralikud joelid valmis, mingeid koeri ei olnud meil mitte üheski kohas, ainult paar "turvat" ja need olid ka aint rootsi pool, eesti poolel ei mäleta.

 

Aga rootsi tripp on asi mida tahaks korrata, (:

 

Tead, ole selle üle väga õnnelik, et koeru ei olnud.

Ei oska küll väga palju Rootsi reisist pajatada, aga Tallinn-Helsinki marsuudil olen kohanud koera 40% reisidest. Minu reiside arv on arvatavasti 100 ehk rohkemgi. Enamus neist autoga. Aga miski 10 neist jala ning koer on IGA kord olnud.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm, Väga imelik, näiteks mu ema ja ma käin ise ka väga tihti soomes ja ma pole ausalt mitte kunagi näinud koeri! aga mu ema on küll mõned 1-2 korda näinud. Ma arvan pigem, et need koerad on seal kui mingi tont koputab kellegi peale ja on mingit suuremat smuugeldamist oodata. Ei oska öelda. A ja lisaks ma reisin jala.

 

Mõtle ka väheke, elusees sa ei saa 2 päevaga omale mingeid sõbrakesi kes sulle kivi müüksid... vms.

Nalja kah, aga keskväljakul tulevad sulle rastad ise kivi pakkuma.

 

Teine asi on see, et erinevalt eestist on rootsis palju eramente näha, kes üritavad rahvasekka sulanduda.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teiseks kui meie tripp oli siis ma võtsin gedo kaasa

 

Mul oli ausalt öeldes seekord plaan midagi taolist teha. (a)

 

Tundub, et koerte ja turvade kohta räägitakse rohkem trippidest, mis puudutavad Soomet. Sellegi poolest on ka Stockholmi minnes olnud tuttavatel juhtumeid.

 

Küsimus: kuidas nüüd neid kruiise müüakse? Kas ikka koodidega? Mulle sobiks, kui saaksin mõne koodi, mida saan broneerimisel sisestada ja sadamas lihtsalt self-check in'i teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi märtsi kuus on mineja?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm, Väga imelik, näiteks mu ema ja ma käin ise ka väga tihti soomes ja ma pole ausalt mitte kunagi näinud koeri! aga mu ema on küll mõned 1-2 korda näinud. Ma arvan pigem, et need koerad on seal kui mingi tont koputab kellegi peale ja on mingit suuremat smuugeldamist oodata. Ei oska öelda. A ja lisaks ma reisin jala.

 

 

Nalja kah, aga keskväljakul tulevad sulle rastad ise kivi pakkuma.

 

Teine asi on see, et erinevalt eestist on rootsis palju eramente näha, kes üritavad rahvasekka sulanduda.

 

 

Aga Kas on mõtet riskida krimi asjaga sellise lolluse pärast?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen kah paar korda kruiisil käinud, suhteliselt normik jah, teevad seal igast üritusi jne.

Aga 53euri, dafuck for real?:D Mingi ferrari-taksoga sõitsite?

 

53€ läheb meil Rootsi kruiis üleüldse maksma ilma toitlustuseta :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen kah paar korda kruiisil käinud, suhteliselt normik jah, teevad seal igast üritusi jne.

Aga 53euri, dafuck for real?:D Mingi ferrari-taksoga sõitsite?

 

Tegemist oli täiesti tavalise taksoga. :)

Samas oli oht, et tekkis kerge ülelend. Taksomeetrit ma eriti ei jälginud, kuid tagasi tulles ei leidnud tšekki. Ei mäleta küll, et oleksin temalt tšeki saanud. Kogusin muidu pingsalt tšekke, et lõpus klappimisarvestust teha. Sadamast oli Burger Kingi ikka tükk maad ka.

 

Raha polnud õnneks tollel hetkel probleemiks. Kogu tripi vältel laulsime seda St Tropezi laulu "too much money on the bank account," kuna reisi eelarve läks kokku 800-1000 eurot. :D

 

Üldiselt käib suht odavalt Rootsis ära. Kruiise müüakse turul mingi 40-60 euroga. Sinna sadamamaks otsa, 10 euro eest sadama lähedal olevast Rimist süüa, DUTY FREE poest kast alkoholi ja kogu moos. Vb paarkümmend eurot Stockholmis möllamise peale. Transport on juba iseasi; soojema ilmaga kannatab ka kõndida, kuid siis ei ole aega linnas midagi avastada. Bussid ja metroo peaksid ka käima.

Muudetud liikme Orcut'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga Kas on mõtet riskida krimi asjaga sellise lolluse pärast?

 

Mis lolluse? Nalja peab ikka elus saama ja lõbus peab olema. Kui sa mingi tühiste asjade pärast põed siis muidugi ära hakkagi proovima, või kui sul juba laevale kõndides tõmbab käed märjaks ning kardad võibolla tulevaid koeri siis pole muidugi mõttet midagi üle tassida. Enesekindlust peab ikka olema. Ning ega need koerad seal 1-2 grammi ei otsi, nad otsivad ikka rohkem rahvusvahelisi smuugeldajaid kellel on mingi suurem kogus.

 

vahetult uus hõbepaber peale, mingi kilesisse ja sõlm peale, võimalusel kokku sulatada ja suitsupakki ja ongi jokk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen näinud, kuidas naine v6etakse uurimisse selle eest, et ta kinnas l6hnas popsu järele...

 

Muidugi iga inimene teab, mis ta teeb. Aga kas on m6tet riskida vangistusega, et saada keerata paar jointi laevas? Kui naljakas see siis on, kui jääd vahele?

Soomes kui jääd vahele (kogus kuni 4g)on k6igest trahv, 320 eurot. Aga Eestis?

 

 

Kui t6esti meeldib nii väga, siis parem kylastage maid(spain,portugal, holland), kus asi on legaalne.

Jah, korraliku eeltööd tehes on vahele jäämis % väga väike. Samas ka kasutegur väike. Ebaratsionaalne risk ...

 

Mina olen l6petanud, j6udu ja m6nusat reisi k6igile.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen näinud, kuidas naine v6etakse uurimisse selle eest, et ta kinnas l6hnas popsu järele...

 

Muidugi iga inimene teab, mis ta teeb. Aga kas on m6tet riskida vangistusega, et saada keerata paar jointi laevas? Kui naljakas see siis on, kui jääd vahele?

Soomes kui jääd vahele (kogus kuni 4g)on k6igest trahv, 320 eurot. Aga Eestis?

 

 

Kui t6esti meeldib nii väga, siis parem kylastage maid(spain,portugal, holland), kus asi on legaalne.

Jah, korraliku eeltööd tehes on vahele jäämis % väga väike. Samas ka kasutegur väike. Ebaratsionaalne risk ...

 

Mina olen l6petanud, j6udu ja m6nusat reisi k6igile.

 

Eestis ka väärtegu (kui väike kogus) ja trahv arvatavasti väiksem kui 320 € ( mingi 100 kui 1. korda ja varem rikkumisi pole). "Endatarbeks smuugeldamise" kohta ei oska midagi öelda.

 

 

/edit, googeldasin veits :

 

 

http://www.narko.ee/et/Mis-on-mis/Kanepist-lahemalt/Kanepist-ja-seadusest

 

"Kui politsei leiab kelleltki vähem kui 20 grammi marihuaanat, on see väärtegu. Karistus: rahatrahv kuni 12 000 krooni või arest kuni 30 päeva"

 

"Eriti reisile minnes on kasulik teada, et ükskõik kui väike kogus taskusse või kotti ununenud kanepipuru tähendab kriminaalkuritegu ning siin ei aita seletus, et aine oli mõeldud vaid enda tarbeks. Karistus ulatub siingi rahatrahvist kuni viieaastase vangis istumiseni."

 

Ise ei riskiks,

 

--

 

Endal lähipäevil minek, kruiisi sai odavalt (ainult sadamamaks 12€, kuna sõbrad käisid sügisjooksul), aga eks näeb kui odavalt laeval/Stockholmis läbi ajab.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
26. minek :) Keegi veel sellele laevale minemas?

Kavatsen korraliku pralle maha pidada, sõbral veel sünnipäev ka ja joogid tema kulul.

 

//Palju maksab rootsi laud?

 

Oleneb, kas õhtul, hommikul või lõunal.

Õhtul on täiskasvanule kõige kallim, ~23€ või midagi sellist oli. ( Tallink Baltic Queen )

Lõunal on 11€ täiskasvanule või midagi säärast ja hommikul sama kallis kui lõunal, kuid

seal saab tavaliselt ikka mõnusad tunnid veedetud :)

Sööd alguses kõhu täis, vaatad merd räägid juttu, võtad veel süüa :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täis sitt on see rootsilaud ju, süüa on sitaks samas aga ei ole midagi.. Kui me klassiga käisime kõik tõstsid igast paska kokku aga lõppude lõpuks head mis maitses oli vähe.. Ei saand kõhtugi täis.

 

Ma ei tea mis te mõtlete aga ma arvan, et ma maksin rohkem tühja selle laua eest kui sõin seal..

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.