Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

cs 1.6 ei tööta windows 7-ga

Soovitatud postitused

Nimelt selline värk, et pärast üleminekut Windows XP-lt Windows 7 x86 (32-bit) Ultimatele ei lähe counter strike 1.6 enam käima. Viskab lihtsalt ette " Half-Life launcher has stopped working". Olen proovinud käivitada ühildudes windows xp-ga jms kuid ikka ei midagi. Ilmselt on midagi video kaardiga? ATI Radeon 9550 / 1050X seeria. Video draiverid on kõige uuemad installeeritud.

Ehk keegi teab lahendust?


:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
i finally fixed mine, what i had to do was right click computer and go to properties. Click on Advanced System Settings. Then under the performance tab, click settings again. Under the Data Execution Prevention tab, make sure that "Turn on DEP for all programs and services except those i select" is selected, and then click add. Add the hl.exe that is in the steam/ajldfk@mail.com/cstrike folder. Then it should work, if your problem was the same as mine =[

 

Leidsin midagi sellist - võid proovida.

 

On sul non-steam ?

 

Endal muidu funkab ilusti.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osta nüüd korralik 100mbit/sec internet ja õpi laskma :)


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii paar küsimust, kui teed parema kliki desktopil siis kas sul on seal videokaardi control panel?

Kui ei ole, siis unistalli videokaardi driver maha ja uuesti peale ja tee seda niikaua kuni CP on olemas

 

Ja teine asi, desktopil oleva CSi ikoonil parem klikk ja Propertis, sealt compatibility ja " Run this program in compatibility mode for" ja Win vista Service pack 2 vms, mul endal vähemalt see

 

Ning kolmas asi, mis mõjutab Csis siseselt, et võta endal Videokaardi CP lahti, sealt võta 3D setingud ja Pane Vertical Synck - Force off.. sellised setingud on igastahes mul, alguses oli muidu taolised jamad CS 1.6'ga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Edit: Ja töötaski!!! Tra ma armastan sind!!! Sa ei kujuta ette kus ma nussisin sellega! Piece bro! Mul ol iseal hl.exe mingist juba kustutatud CS-ist... Borwsesin õige csi ja vupsti käis.

 

Tükike vend(Piece bro!), HAHA ! ma lihtsalt pidin norima :D Peace on õieti.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii paar küsimust, kui teed parema kliki desktopil siis kas sul on seal videokaardi control panel?

Kui ei ole, siis unistalli videokaardi driver maha ja uuesti peale ja tee seda niikaua kuni CP on olemas

 

Ja teine asi, desktopil oleva CSi ikoonil parem klikk ja Propertis, sealt compatibility ja " Run this program in compatibility mode for" ja Win vista Service pack 2 vms, mul endal vähemalt see

 

Ning kolmas asi, mis mõjutab Csis siseselt, et võta endal Videokaardi CP lahti, sealt võta 3D setingud ja Pane Vertical Synck - Force off.. sellised setingud on igastahes mul, alguses oli muidu taolised jamad CS 1.6'ga

 

Mul on sellien vlaik nagu vertical refresh.. panin selle off.


:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii paar küsimust, kui teed parema kliki desktopil siis kas sul on seal videokaardi control panel?

Kui ei ole, siis unistalli videokaardi driver maha ja uuesti peale ja tee seda niikaua kuni CP on olemas

 

Ja teine asi, desktopil oleva CSi ikoonil parem klikk ja Propertis, sealt compatibility ja " Run this program in compatibility mode for" ja Win vista Service pack 2 vms, mul endal vähemalt see

 

Ning kolmas asi, mis mõjutab Csis siseselt, et võta endal Videokaardi CP lahti, sealt võta 3D setingud ja Pane Vertical Synck - Force off.. sellised setingud on igastahes mul, alguses oli muidu taolised jamad CS 1.6'ga

 

Mul on sellien vlaik nagu vertical refresh.. panin selle off.

 

Ei olnud mingit kasu. Ikka ping laes ning cs võtab 184 000K mälu task managerist vaadates. Väga normaalne poel vist ?


:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.