Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: raresid, mida ei saa ge-st kätte.

Soovitatud postitused

VIP

Soovite osta endale näiteks phatti, kuid ei saa ge-st kätte? Nüüd on teil see võimalus, öelge mulle lihtsalt millist hatti tahate, paneme hinna paika ning ma muretsen selle teile. (purp - red, ei usu, et kallimat saaks kätte eriti). Ja kui mul see käes, siis müün selle teile trade hinna eest. Võite küsida ka näiteks royal crowni või midagi muud veel, olen avatud kõigile pakkumistele

Kokkuvõte: Te saadate mulle raha ära, millega oleme nõustunud ning siis ma proovin teile saada selle rare. Aga hinnad pole väga odavad, arvestades, et hind turul on väga krõbe võrreldes ge hinnaga.

 

Mul on Swedbank.

 

MSN: [email:2jneejkz]devilguy91@hotmail.com[/email:2jneejkz]

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mm , tegelt kui aus olla saab küll g.est kätte.

Natuke mõistust vaja :).

Ei hakka spoilima su ideed Stan , lihtsalt ütlen. :P


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tahad öelda, et sa saad phatte ge-st kätte? Räägi mulle ka, oleks vaja sellist infot :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw kui kadedad eestlased on..

Keegi teeb mingit äri endale ja siis mingid matsid proovivad kohe nerfida.. "eem neid saab ju GE-st kätte.."

eks mine ja osta siis.. ootad 1kuu, et kätte saada ja phatid tõusevad igapäev..

 

Keegi ei keela teil endale sellist äri teha.. ei ole vaja kohe enda kadedust välja näidata.

 

Teemasse: Edu äriga.

Veits on vaja pead, et neid asju kätte saada :) muidugi tutvused maksavad kah midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eip, mul ise lihtsalt raha üle, et prooviks kuidagi osta siis suure summa eest või kasutaks oma praeguseid raresid ära. Et noh, tutvuseid n shit pole, aga arvan, et kätte saamine ei tohiks ka üle mõistuse olla :D Ning ma teadsin, et eriti pole mõtet siia seda üles panna, kuna kellegil pole ikka kasvõi seda 300M phat jaoks... a noh, proovin vähemalt (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma üritan sythes müüa 45$ eest, aga kuna sul swed, siis võin müüa 400.- eest. Mul olemas kraam juba, puhas, Nepaali kõrgmäestikust. :)

 

Tule MSN ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Royal Crown? mis hinna eest?

 

vöi siis kogu Royal set, ilma screpteta?:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Crown 100.-, ka olemas. Võin vajaduse korral ka seti muretseda.

 

// Set vist suht crashed nkn, ainult crown maksab veel 50M+ ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Homm aitas jah mind. :)

Üles!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei debiil, kui sa midagi ei tea siis on olemas sellised asjad nagu GE Updated.

Sa pead samal ajal ostma kui see toimub kui soovid , mingi 1/10st on võimalus, et saad kätte, santasi n stuf peaksid küll saama, aga phatidest ei tea veel, aga jah Stan, enamustel pole seda 300m siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Okei debiil, kui sa midagi ei tea siis on olemas sellised asjad nagu GE Updated.

Sa pead samal ajal ostma kui see toimub kui soovid , mingi 1/10st on võimalus, et saad kätte, santasi n stuf peaksid küll saama, aga phatidest ei tea veel, aga jah Stan, enamustel pole seda 300m siin.

 

Ooh, oled sinna alles tark. Santat ostad sa med price eest, egge ja phatte ei saa nii "kavalalt" isegi 1/10 võimalusega, vaid palju vähemaga. Kui sa viitsid 24/7 mängida mitu kuud järjest, oodates oma punaste silmadega ainult uut updatet, siis palun väga, lase käia. Ei koti sinu sitt loogika eriti, pole vaja siin mingit vingumist inimese poolt, kes ei jaga asjast niikuinii midagi. See teema pole mõeldud sulle sinu pangaväärtuse eest rune scimmy sebimist. Ahhhh, mõttetu..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sa alla 50M eest seda inimestelt kätte ei saa. Aga ma ei tahagi, et vahvlirahvas mõistaks ge ja street price erinevusi, teema tegemine oli ikka väga suur viga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Blue Partyhat: 476.30m 481.10m 485.90m

Green Partyhat: 319.40m 322.70m 325.90m

Purple Partyhat: 313.10m 316.20m 319.40m

Red Partyhat: 352.30m 355.80m 359.40m

White Partyhat: 396.50m 400.50m 404.50m

Yellow Partyhat: 329.60m 333m 336.30m

 

Hetkelised hinnad siis Partyhatide kohta.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

müü mulle royal 50.-:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.