Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 126/138 Combat, 2376 Total - 1,200,000,000 overall exp+.

Soovitatud postitused

Runescape Kasutaja Andmed:

Display Nimi: Pro Gamer

Combat: 126/138

Parim Skill: 24x99, kuid ütleks ise et Slayer 115M exp ja rank 4 või 91M summoning exp ja rank 1.

BlackMargid + Pilt [Pildil peab olema näha kasutajanimi] Blackmarke pole, kuna kasutaja on Player Moderaator.

Panga väärtus on tänu summoningule vägagi madal, milleks on oma 400M + üllatused ostjale. :)

 

Veel lisaks et kasutaja on maailma edetabelis 20-al kohal.

 

Hind: 5000 EEK - Ainult käest-kätte diil.

 

Pilt kasutaja levelitest:

8x09yq.jpg

 

Pilt kasutaja pangast:

1r9jco.jpg

 

Sinu Andmed:

Nimi: Maik

Maakond: Järva

Linn: Paide

E-mail: [email:2znfcnh0]Maik@jpg.ee[/email:2znfcnh0]

MSN: [email:2znfcnh0]Maik@nolife.ee[/email:2znfcnh0]

 

Moderaatoritele: Kasutaja kontrollitud Amichie poolt, RS24 foorumis ning ta ütles et ma mainiks seda siin.

RS24 Link sellele teemale - http://rs24.ee/index.php/topic,32438.0.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

8x09yq.jpg

 

sorry for spam aga, hp näitab sul 99, üleval on aga 903.. 990 ei peaks olema? vabandust kui valesti midagi:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eee, ainult enda kasutajat võib müüa...

sõbra kasutajat ei tohi!

 

sa tead jh...

 

äkki admin amiche lubas tal müüa sõbra acci


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitaksin välismaa foorumis maha müüa,saaksite tunduvalt rohkem raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge vinguge nüüd.. kuid mina ütleks sellepeale, et tõsiselt loll pead olema, kui sellise hinna eest sellise kasutaja maha müüd? Ma eeldan, et sa oled rsi mänginud mingi 800h või rohkemgi ja selleeest soovid saada 5000.-? Mina ei müüks sellist kasutajat kas kunagi või siis väga kõrge hinna eest.. ja kui sa arvad, et kasutaja müümine aitab sul quitida(kui sa seda soovid) siis usu mind, see isu tuleb nii või naa sul tagasi ja hakkad lihtsalt uue kasutajaga otsast peale..mina parem soovitaks sul see kasutaja mõnele sõbrale mängida anda kes rsist midagi tajub või edasi nooremale põlvkonnale pärandada niikauaks kuni ise jälle rivis oled

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõik kes poistitavad siia teemase ja ütlevad ,et müü välismaa foorumisse võrdub see nagu spammiga.

 

kui ta tahab siin müüa siis müügi siin. aga ise teab kus müüb. välismaal on ohtlik müüa.

 

aga gl ja vabandust ,et su teemase postitasin.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh, eks peamine põhjus on, et ta soovib teha H2H tehingut mis on vägagi õige..kindel diil mõlemale ja välismaa foorumis on niigi 80% ostjatest scammerid kuid mu jutu iva on selles, et välismaalasi võib ilma südame valuta üle lasta.. annad neile kasutaja, mõned andmed ka kaasa( vahest leidub lolle, kes andmeid ei tahagi) saad enda kasutaja kätte ja siis võtad selle tagasi kui märkad, et ta pole nt 3 kuud ühtegi XP'd teinud vms.. omadele mina nii ei teeks, aga kui mingi paks usa burgerboy ikka ostab, siis miks mitte.. neil raha niigi põlvedeni ja igast taskust võtta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

milleks sellist kasutajat osta? All stats 99 : Midagi treenida pole vaja. Pank 416 M : Pole väga vaja juurde ka teha.. Selline kasutaja on ainult munnipikendus mingil 10-14 aastasel tattninal. Kui ainult PK-miseks osta siis 5k eest poleks küll mõtet. :) Sorry for spam, lihtsalt pidin ütlema seda :D.


5ketes.png

 

:music:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
milleks sellist kasutajat osta? All stats 99 : Midagi treenida pole vaja. Pank 416 M : Pole väga vaja juurde ka teha.. Selline kasutaja on ainult munnipikendus mingil 10-14 aastasel tattninal. Kui ainult PK-miseks osta siis 5k eest poleks küll mõtet. :) Sorry for spam, lihtsalt pidin ütlema seda :D.

 

Sellise acciga rankitakse enda e-munni.

Edu sulle Maik müügiga, siin sa seda raha ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin ta seda prolly kindlasti ei saa, kuid välismaa foorumites saaks 3x suurema hinna..

 

Sellegipoolest, konto võiks ju Eesti piirtesse jääda, et meil oleks millegi üle uhke olla :D.

 

Võta kui bumpina seda, Maik.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Duke Marko on nüüd vist päris kurb, et selline asi juhtus.

See näitab lihtsalt seda, et kui sa nolifid umbes 4 aastat ühe kasutaja peal, ning, siis müüd selle sandikopikate eest maha, siis see isegi ei tasu mitte interneti arveid nende aastate peale.

meh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.