Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pikk jutt s*tt jutt.

Soovitatud postitused

Maarjo(H) | ütleb:

*Vaata mees ... rap on tore asi , aga see sama hea kui kuulata technot ja lydia koidula luuletusi korraga . Kui mingi vihase näoga niger räpib kellel püksid on nii madalal et pmst neil pole enam mõtet siis see pole muusika . see on rütmiga luuletus .. mulle luuletused ei meeldi . aga kui meeldiks siis ma kuulaks pigem lydia koidula luuletusi kui mingit 50centi . sa peaksid tõsiselt oma elu üle järe

*mõtlema kui sa kuulad räppi .. no cmon "räp" mis kuradi sõna see on or "hip-hop" wtf nagu ... kes kuulaks sellise nimega muusikat. kui sulle meeldib kuulata luuletusi ja käia riides kolm numbrit suuremate riietega siis noo ära paugu nendega kes midagi väärtuslikku kuulavad.

 

Mida teie arvate nendest muusikastiilidest, ja kui tähele panite failis ta ühe väga suure asjaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis su vigastus on?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja kui tähele panite failis ta ühe väga suure asjaga.

 

Maitse üle vaidlemisega, I suppose?

 

lame, bullsh..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

i%20like%20were%20this%20thread%20is%20going.jpg

 

Nojah ..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuulsid ühte sitta lugu, kus mingi neeger kellel püksid poole perse peal on laulab

ja teed rapi maha?

Minu silmis on "räp" ja "hip-hop" palju kuulatavamad, kui mingi kuradi hardstyle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilmselgelt pole sellel teemal tõesti mingit mõtet.

Tuleb aru saada sellest, et inimesed on erinevad ja sellest tuleneb ka see, et

kõik ei kuula samu muusikastiile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuulsid ühte sitta lugu, kus mingi neeger kellel püksid poole perse peal on laulab

ja teed rapi maha?

Minu silmis on "räp" ja "hip-hop" palju kuulatavamad, kui mingi kuradi hardstyle.

 

Ütle mulle üks selline gängsta laul , kus ei ole kott pükstega neeger .

Aga noo sellise asja pärast teemat teha ... luuletused talle tõesti pähe hakanud vist.. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muusika maitse üle ei vaielda enamasti, kuid väike võtmine on alati lubatud.

Ma ei näe mõtet teha maha muusika stiile, mida ma ise ei kuula, sest ilmselgelt kuna ma ei kuula seda, siis ma ei saa selle kohta midagi öelda, sest ma ei tea, mis sorti stiili kasutatakse, või kuidas neid lugusi tegelikult tehakse.

Ma küll ei ole muusika ekspert, kuid mulle meeldib vaadata/lugeda kuidas inimesed teevad maha teineteise muusikat, ning seda tehes nad toovad välja väga, väga hädiseid argumente.

Antud hetkel räägitakse vist hip-hop´ist, kui sellisest?

Ainult täielik võhik ütleb, et hip-hop kujutab endast 50 centi ja kottpüksi. Nimelt see, et ta on mainstream ja, et teda kõigile nina alla hõõrutakse ei tähenda, et tema on see hip-hop´i lipulaev. Võiks küsida, et kas lady gaga või pink on siis naispopi esindaja? Kui me vastame "jah" siis me ilmselgelt valetame, sest palun öelge mulle, kui palju on kvaliteetset briti ja euroopa popi? Fuck, metsikutest kogustes on kvaliteetset muusikat välja, kuid see mainstreami peale surumine, vot see on see, mis tekitab inimestes täiesti vale arusaama muusikast.

 

Hardstyle pole minu cup of tea, kuid ma olen seda kunagi kuulanud. Ma ei saa valetada, ning ma pean ütlema, et see muusika pole kohe üldse mitte minu kõrvadele, kuid ma ei saa seda maha teha, sest see on muusika, ning keegi on vaeva näinud, et seda teha. Iga muusika jaoks on aeg, ning koht ja ei ole olemas halba muusikat.

Kui meile ei meeldi mingi muusika, siis me ei kuula seda, ning me ei lähe sinna pidudele. Meil on alati valiku võimalus, ning me ei saa seda valikut mitte tegemata jätta.

 

Palun võtame asja mõistusega, ning saame kõik koos aru, et mainstream ei ole see, mis on muusika lipulaev- see on lihtsalt meile peale surutud ja meile jääb see rohkem kõrva.

 

 

Kui me edasi vaidleme, siis teeme palun seda mõistusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojaa. Aga see on suht jama ju . Ma ei saa midagi teha et mulle ei meeldi tema stiil ja ta muusika.

 

Ei saagi midagi teha, et sulle ei meeldi, kuid kas sa siis arvad tõesti, et see muusika on kohe sitt? Kui nii, siis palun, põhjenda seda ja ma võtan oma mütsi maha sinu ees:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tema alustas seda mitte mina , niiet mul savi kes mida arvab must.

 

Sa oled noob.

 

Muide räpp või hop-hip palju kuulatavamad kui hardstyle, kus ei saa ühestki sõnast aru ning mõtetu ragin käib koguaeg.

Ise muidugi ei kuula ühtki neist, kuulan normaalseid laule, trans, house, club, techo jne.

 

Aga jah inimesed on erinevad, tuleb üle elada.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Trancel samamoodi sama asi käib, sama bass jne, harva on vocals vahel, räägin ikka õigest trancest mitte mingised power hit radiost...

+ennem kuula mingi paarkümmend hardstyle laulu ära ja siis tule ütlema, et sama ragin koguaeg, osadel lauludel väga mõnusad pikas breakid kus on meloodia ja vocals...


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Trancel samamoodi sama asi käib, sama bass jne, harva on vocals vahel, räägin ikka õigest trancest mitte mingised power hit radiost...

+ennem kuula mingi paarkümmend hardstyle laulu ära ja siis tule ütlema, et sama ragin koguaeg, osadel lauludel väga mõnusad pikas breakid kus on meloodia ja vocals...

 

Täpselt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maarjo(H) | ütleb:

*Vaata mees ... rap on tore asi , aga see sama hea kui kuulata technot ja lydia koidula luuletusi korraga . Kui mingi vihase näoga niger räpib kellel püksid on nii madalal et pmst neil pole enam mõtet siis see pole muusika . see on rütmiga luuletus .. mulle luuletused ei meeldi . aga kui meeldiks siis ma kuulaks pigem lydia koidula luuletusi kui mingit 50centi . sa peaksid tõsiselt oma elu üle järe

*mõtlema kui sa kuulad räppi .. no cmon "räp" mis kuradi sõna see on or "hip-hop" wtf nagu ... kes kuulaks sellise nimega muusikat. kui sulle meeldib kuulata luuletusi ja käia riides kolm numbrit suuremate riietega siis noo ära paugu nendega kes midagi väärtuslikku kuulavad.

 

Mida teie arvate nendest muusikastiilidest, ja kui tähele panite failis ta ühe väga suure asjaga.

 

Maarjole..

 

Lugesin su teksti läbi ja ausaltöeldes ajas see mind naerma.

Esiteks mul/meil on jummala pohhui kas sa kuulaks ennem koidulat või 50 centi, see on sinu oma valik mida sina kuulata tahad.

Teiseks hiphop/rap on maailma kõige sügavaima mõttega kultuur.

See et sina metafooridele ja tekstidele pihta ei saa ei tähenda et keegi ei saa.

 

Ma ei ütle et sa peaksid fiftyt kuulama sest ausaltöeldes on ta suht sitt räppar kelle vokaal ilma stuudiota ei ole väärt sittagi,

ja lüürikas ei ole midagi paremat kui "i got fancy cars and lot's of sexy bitches".

Ma räägin vanakooli räpist nagu ntx KRS-One,Wu-Tang jne... Nende tekstide taga peitub mõte mis võibolla igaleühele kohale ei jõua.

 

Ja kas siis mingi 10 minutiline vaibakloppimine ongi sinu "midagi väärtuslikku" ?

 

No offence, ära mulle nüüd mingi sõimava jutuga peale lenda.

"Maitse asi, ütles Muki ja sõi sitta edasi"

 

Ja mis puutub riietesse siis nagu juba öeldud : "HipHop on hinge-, mitte riidekultuur"


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Maarjole..

 

Lugesin su teksti läbi ja ausaltöeldes ajas see mind naerma.

Esiteks mul/meil on jummala pohhui kas sa kuulaks ennem koidulat või 50 centi, see on sinu oma valik mida sina kuulata tahad.

Teiseks hiphop/rap on maailma kõige sügavaima mõttega kultuur.

See et sina metafooridele ja tekstidele pihta ei saa ei tähenda et keegi ei saa.

 

Ma ei ütle et sa peaksid fiftyt kuulama sest ausaltöeldes on ta suht sitt räppar kelle vokaal ilma stuudiota ei ole väärt sittagi,

ja lüürikas ei ole midagi paremat kui "i got fancy cars and lot's of sexy bitches".

Ma räägin vanakooli räpist nagu ntx KRS-One,Wu-Tang jne... Nende tekstide taga peitub mõte mis võibolla igaleühele kohale ei jõua.

 

Ja kas siis mingi 10 minutiline vaibakloppimine ongi sinu "midagi väärtuslikku" ?

 

No offence, ära mulle nüüd mingi sõimava jutuga peale lenda.

"Maitse asi, ütles Muki ja sõi sitta edasi"

 

Ja mis puutub riietesse siis nagu juba öeldud : "HipHop on hinge-, mitte riidekultuur"

 

Poiss teab mis poiss räägib , ega nii see ongi .

Ja see fifty värk et autod jms, ega tal muud ei olegi ta ongi selline nõme eputis kes uhkustab enda rahaga,

aga Wu-Tang on hea ning ka sealhulgas N.W.A, Eazy-e jne jne neid lihtsalt võib loetlema jääda , kes räägivad mis on tõsi ja milline on elu tegelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.