Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Life points HP asemele!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

9 days muted. :D

GAY GAME!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra , jagex suht fucd up .

 

Wildy nad kustutasid sellep2rast 2ra, et need def nuubid tahtsid wildis ringi k2ija, aga koguaeg tuli keegi tappis 2ra ja neil polnud s88gi jaoks ka raha .

 

Nuud hp kuna need tatid hakkasid nutma kui nad said 20s sisse ja ise litivad 1s . Niiet jah ... lolz .

 

Soz mul ei ole t2pit2hti atm kuna ma koolis :D Aga elab ule :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra , jagex suht fucd up .

 

Wildy nad kustutasid sellep2rast 2ra, et need def nuubid tahtsid wildis ringi k2ija, aga koguaeg tuli keegi tappis 2ra ja neil polnud s88gi jaoks ka raha .

 

Nuud hp kuna need tatid hakkasid nutma kui nad said 20s sisse ja ise litivad 1s . Niiet jah ... lolz .

 

Soz mul ei ole t2pit2hti atm kuna ma koolis :D Aga elab ule :)

Mis kuradi def nuubid...

Wild/stake läks raha müügi ja muu asja pärast ära


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra , jagex suht fucd up .

 

Wildy nad kustutasid sellep2rast 2ra, et need def nuubid tahtsid wildis ringi k2ija, aga koguaeg tuli keegi tappis 2ra ja neil polnud s88gi jaoks ka raha .

 

Nuud hp kuna need tatid hakkasid nutma kui nad said 20s sisse ja ise litivad 1s . Niiet jah ... lolz .

 

Soz mul ei ole t2pit2hti atm kuna ma koolis :D Aga elab ule :)

tra tatt, kuidas saab keegi nii debiilset juttu ajada? fakk, täis heelium, jobu.wild võeti RWT pärast ära, debiil .sa oled nii loll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mingit vahet pole kas on 99 hp või 990, kui sa pole märganud, siis sa hitid 300seid ka nüüd mis varem olid 30sed

 

Sellel 1 suur boonus ainult, low levelitele tehti treenimine 10x lihtsamaks.. kuid mina maxed tüüp ei saa sellest midagi kasu veel hetkel..ainult peavalu ei oska praegu arvestada millal süüa jne ning kerge surma saada.. aga noh, ma ise arvan, et see update on seotud selle uue skilliga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarust on see pigem hea kui halb. Kui hit on 303, siis on see tegelt 30.3 ehk siis pmslt wildis on nii, et paar komadega arvu teeb kokkuvõttes +1 hit juurde (näiteks 305+205 on vana skaala järgi 51 kuid enne updatet oleks olnud see lithsalt 50 - high levelite jaoks on nüüd see süsteem nagu ilma sõrmuseta ring of recoil. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mingit vahet pole kas on 99 hp või 990, kui sa pole märganud, siis sa hitid 300seid ka nüüd mis varem olid 30sed

 

Sellel 1 suur boonus ainult, low levelitele tehti treenimine 10x lihtsamaks.. kuid mina maxed tüüp ei saa sellest midagi kasu veel hetkel..ainult peavalu ei oska praegu arvestada millal süüa jne ning kerge surma saada.. aga noh, ma ise arvan, et see update on seotud selle uue skilliga

 

sa vist ei taju biiti. xp rate jäi samaks ju. hitte küll tõsteti 10x aga xp per hit vähendati 10korda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitaks mõttetu update.

 

Rikkus RSi ilme ära kohe täiesti.

 

-1/10 annab sellisele uuendusele.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa vist ei taju biiti. xp rate jäi samaks ju. hitte küll tõsteti 10x aga xp per hit vähendati 10korda

 

Kui vanasti sai 1 dmg pealt 4exp, siis nüüd saab 1dmg pealt 0,4exp. Lühidalt öeldes siis et exp ei lähe kaotsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahate teada mille pärast RWT eemaldati?

Raha ostmiseks kasutati teiste inimeste krediit kaarte.

Jagexile tuli kaebusi iga kuu sittakanti krediit kaartide firmadelt, lõpus pidi ta kuus üle miljoni dollari juba kinni plekkima.

kui nad poleks seda teinud poleks rsi enamgi, neil pole RWT vastu midagi, ainult selle vastu, et teiste krediit kaartidega nussiti seda värki.

RIP Rs 2002-2010

Was good while it lasted.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

rs suri juba siis kui wildy läks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

RealWorldTrading

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tahate teada mille pärast RWT eemaldati?

 

Mõttega küsid kui sa nagunii ei oota vastust ?

 

Aga mai tea , ma harjunud vist juba .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siiski ei meeldi. Kuidag nii ära harjunud oli juba enne... võtab lihtsalt aega probably...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis selle uuendusega ära rikuti siis? Mitte kui midagi ei muutunud ju mänguliselt, aga nüüd on rohkem palju rohkem võimalusi uuteks armouriteks jne. Damage ja elud läksid lihtsalt x10. Pigem on asi selles, et enamus lolle ruunskeipereid ei oska arvutada arvudega, mis kisuvad üle 100.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
enne vildi ära kaotamist oli kõik normaalne !!! GF JAGEX !!!

 

 

Sul on kahjuks tuline õigus :S

Minu arvates, et täpselt enne oldschool wildi ära kaotamist oli rs PERFEKTNE - sellest ajast mina ise ei ole enam vist ühtegi levelit teinud :)

Bot (Y).


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.