Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sain uurimustöö valmis, loodan, et saan läbi. Jumala värdjas asi imo. 31. mai veel matemaatikas katseeksam ka.

Siiski uurimistöö. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

28.mai on matemaatika tasemetöö ja 16.mai eesti keele oma.

Vihkan mõlemaid


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

10.klass


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaua kirjutasid ? Endal läks 5.40

Jäi ajast isegi puudu veidikene, sest suutsin eelmine kolmapäev oma rangluu ära murda ja 2 päeva haiglas istuda ( opereeriti kokku ) :D Vasak pool + ise olen vasakukäeline.

Ei olnud just kõige mugavam kirjutada seda kirjandit, sestap jätsin ka palju mõtteid vahele, et üldse valmis saaks asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaua kirjutasid ? Endal läks 5.40

Jäi ajast isegi puudu veidikene, sest suutsin eelmine kolmapäev oma rangluu ära murda ja 2 päeva haiglas istuda ( opereeriti kokku ) :D Vasak pool + ise olen vasakukäeline.

Ei olnud just kõige mugavam kirjutada seda kirjandit, sestap jätsin ka palju mõtteid vahele, et üldse valmis saaks asja.

 

ma sain tehtud umbes 14.20'ks. Kirjand ei haakunud eriti, proovieksamid sain 75 ja 90, see tuleb vb 80. Lollust suht palju, aga kirjuvigu ei tee ja stiil on ka enamvähem.

 

Homme ühiskonnaõpetuse eksam, väike valmistumine käib siin: http://www.ekk.edu.ee/vvfiles/0/riigieksami_ylesandeid_2009-2011.pdf

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme on ühiskonna eksam või mis eksam on?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühiskond oli ka mul täna :)

Lebo, puhtast loomulikust intelligentsist tehtud töö, loodadan midagi 80ne punkti lähedale ka.

 

Arutluse kirjutasin teemal: Loodusressursid ja poliitika

 

 

Nüüd vaja oodata mai lõpuni ja siis veel Ajalugu teha. Selleks valmistun ette ja õpin ka ennem, loodan teha 90+ punkti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühiskond oli ka mul täna :)

Lebo, puhtast loomulikust intelligentsist tehtud töö, loodadan midagi 80ne punkti lähedale ka.

 

Arutluse kirjutasin teemal: Loodusressursid ja poliitika

 

 

Nüüd vaja oodata mai lõpuni ja siis veel Ajalugu teha. Selleks valmistun ette ja õpin ka ennem, loodan teha 90+ punkti.

 

Ise tegin arutluse majandus riigi ja indiviidi kohta. 4 tundi oli teha, esimene inimene lahkus 13:20, üpris korralikult kestis. Ise läksin 5-6'ndana, mõned tegid kindlalt 4h täis, sest ma lahkusin 13:40 ja 25-26 inimest oli veel ruumis.

 

Ei suutnud välja mõelda seda iseseisvat kaitsevõimet, muu läks enam-vähem. Kaardiülesanded olid punktide kingitus. Nüüd inglise keel @ teisipäev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üleeile sai kaitstud enda uurimistööd teemal "Värvuste mõju inimese emotsionaalsele ja füüsilisele seisundile".

Retsensendilt 42/50, vormistus 14.5/20, juhendaja 9/10 ning kaitsmise eest 15/20. Kokku siis 80.5p ja hinne 4.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

viimane proovieksam matemaatikas oli täna ära. 60 kanti hetkelt ainult, pean tõsiselt pingutama, et saada vähemalt 80, sest ei saa loota sellele, et teistelt eksamitelt rohkem tuleb. Sisseastumislävi on 80 või 85, sõltuvalt alast, mida soovin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.