Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Üldine kooli teema

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Lõpetasin 2012 kooliaasta üsna nirult. Aga 2013 algas päris hästi ja pinged on langenud ja täitsa talutav on! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna pandi enamus kursusehinded välja. Hetkel seis siis selline:

Bioloogia 4, geograafia 3, keemia 3, kirjandus 4, prantsuse keel 4, saksa keel 4. Ja paljud ained veel välja panemata, dno miks need õpetajad viivitavad.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kehalises siis X.

Kirjanduses X ning 5

Inglise keeles 2 ning 5-

Matemaatikas 4 ning 4

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole poole aasta jooksul realainetes veel ühtegi hinnet peale 5 saanud :D. See on see kutseka tase..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

uh jah, inglis. keeles 4 ühte, mingid suvalised mapitööd + siis veel üks lugemine vms mille ära tegin, aga õpsile see piisavalt ei meeldinud ja no 1 tuli. -.- Inimeseõpetuses ka veerand algas 2. Sama õpetaja.. Klassist ainuke, kuigi õppisin ja värki kodus, ei tea mis sellel õpsil minu vastu on.. Muudes ainetes enamvähem korras.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Renn47, mis koolis käid ? :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Grrr, ma ka ei kuula väga. Ehk tee mingi Rebecca blackist või Rick Ashleyst. Referaat on referaat, ei ole vahet, kas sulle meeldib või mitte. Aga kui valid huvitava tüübi, siis saad ise ka teadmisi juurde. Tegelt kui aus olla, siis Rebecca Blackist sa teksti ei leia :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koolis läheb juba pikemat aega hästi :P


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

no te räägite nii, aga tegelikult ilma koolita teist ei tule mitte midagi välja... Kas ei või lihtsalt oma päevast paar tundi koduste ülesannete õpimiseks kulutuda? See on ju nii kerge, eriti kui vanemad võivad sind aidata... vahepeal ma ei saa aru üldse, millele te loodate? minu klassis olid paar inimest, kes said halbu hindeid veerandis/aastas, ja nüüd mis? nad ei lähe pärast 9kl. edasi mitte kuhugi. Mõelge natuke enda tulevikust, igaüks soovib endale ilusat autot, suurt maja ja palju raha, kuid te isegi ei mõtle sellepeale, et selle jaoks on vaja ka midagi teha, isegi kui käid trennis vms, ntks ma ka käin 4korda nädalas taipoksis, kuid mul on hinded korras... sel veerandil mitte ühtegi 3 ega 4, ja ma pole mingi ülitark õpilane, mul ka vahepeal koolist kopp eest, kuid ma suudan ikka normaalselt õppida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no te räägite nii, aga tegelikult ilma koolita teist ei tule mitte midagi välja... Kas ei või lihtsalt oma päevast paar tundi koduste ülesannete õpimiseks kulutuda? See on ju nii kerge, eriti kui vanemad võivad sind aidata... vahepeal ma ei saa aru üldse, millele te loodate? minu klassis olid paar inimest, kes said halbu hindeid veerandis/aastas, ja nüüd mis? nad ei lähe pärast 9kl. edasi mitte kuhugi. Mõelge natuke enda tulevikust, igaüks soovib endale ilusat autot, suurt maja ja palju raha, kuid te isegi ei mõtle sellepeale, et selle jaoks on vaja ka midagi teha, isegi kui käid trennis vms, ntks ma ka käin 4korda nädalas taipoksis, kuid mul on hinded korras... sel veerandil mitte ühtegi 3 ega 4, ja ma pole mingi ülitark õpilane, mul ka vahepeal koolist kopp eest, kuid ma suudan ikka normaalselt õppida.

 

Koduseid ülesandeid ei pea tegema, tuleb lihtsalt tunnis aktiivne olla ja kohal käia,


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koduseid ülesandeid ei pea tegema, tuleb lihtsalt tunnis aktiivne olla ja kohal käia,

 

Olen täiesti nõus sinuga, kooliajal ei olnud palju neid kordi kui kodus õppisin, ja siis ka ei veetnud yle tunni aja õppimisele, kõik on kinni tahtejõus.

kuid samas ei olnud mul hinded ka halvad yldse, teenisin koduste tööde pealt rahagi :)


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oeh.. see veerand läks p**** Eesti Keel 2, tahaks gümnasse sisse saada ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hea, homme Tallinna 21. Kooli, Gustav Adolfi gümnaasiumi, Tallinna Reaalkooli ja Inglise Kolledži ühiskatsed:D


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.