Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem kasutajaga

Küsimus

Tere. Mul siis selline asi, et üks tüüp võtab jätkuvalt minu andmetega kasutajat tagasi..

Kuulsin et on võimalik ka nii teha, et recoveryda saab ainult sinu IP-ga vms

Et keegi ehk valgustaks mind ning saaks sellele asjale ometigi lõpu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

19 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

endal oli ka. nädal aega tagasi vahtisin, et pass muudetud, tõmbasin tagasi,natuke aega hiljem jälle muudetud ja siis sai locki.sain lockist lahti ja uuest ahv tõmbas ära. aga nüüd ta pole 2 päeva scammind.tahaks loota, et ei scammi ka. bank pin peal õnneks. mis su kasutaja nimi on, keda tagasi tõmmati?mu enda kasutaja mu käes olnud 1.5 aastat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
endal oli ka. nädal aega tagasi vahtisin, et pass muudetud, tõmbasin tagasi,natuke aega hiljem jälle muudetud ja siis sai locki.sain lockist lahti ja uuest ahv tõmbas ära. aga nüüd ta pole 2 päeva scammind.tahaks loota, et ei scammi ka. bank pin peal õnneks. mis su kasutaja nimi on, keda tagasi tõmmati?mu enda kasutaja mu käes olnud 1.5 aastat

 

ära sõima kohe ahviks...kust tead, et tema sellea kasutjaga üle ei saanud...mis rsn ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ma ka ise täna mõtlesin, et prooviks oma acce, mis kunagi scammitud recoverida, 3 appeali tegin 3 accepti kah nimed: surm20 (hetke mlp surm), teised jätan oma teada, et surm20 peaks isegi siit foorumist kellegi oma olema :D las tuleb sõimama :P, MindFuck hakkab pihta ma pakun surmaga, teised olen kindel, et jäävad mulle niikauaks, kui myydud saan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma ka ise täna mõtlesin, et prooviks oma acce, mis kunagi scammitud recoverida, 3 appeali tegin 3 accepti kah nimed: surm20 (hetke mlp surm), teised jätan oma teada, et surm20 peaks isegi siit foorumist kellegi oma olema :D las tuleb sõimama :P, MindFuck hakkab pihta ma pakun surmaga, teised olen kindel, et jäävad mulle niikauaks, kui myydud saan.

 

Tra kust sellised tulevad ... Sebi elu endale Pl0X

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lihtsalt oli, ostsin õige omaniku käest mingi 2005-2006 ei mäleta täpselt enam. siis enam ykspäev sisse logida ei saanud ning oligi kõik, eile yritasin nende reccidega, mis ma panin accile, tagasi saada ja õnnestus. Maby jah võin scammer olla, aga see, kelle käes see acc praegu on, on hullem scammer. Võibolla ostis ka acci, aga teate: pole mõtet scammituid acce osta. Ning kui see minu acc poleks olnud, kuidas ma siis acci tagasi sain võtta? Idioot rs g0d (loe: wannabe)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

myysin jah, kui ma myysin, miks siis mingi admin siin 2007a myys seda acci siin ja kui ytlesin, et hakkan nussima acciga siis admin pani, et otsib mu yles jne. Aga mul pohh ega ma muidugi selline scammer pole nagu sina rs g0d, aga no eks jõuab äkki kunagi sinna maani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

atm on see asi lukus, aga, lisa mind msni: [email:1ncuqjq2]tehyoker@banaan.ee[/email:1ncuqjq2]. Vöin seletada sulle kuidas teha seda,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.