Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Telefoni Valik .

Soovitatud postitused

Soovitage telefone , millel oleks hea aku ja mis oleks vastupidav ( pm. et kukkudes kohe midagi katki ei läheks :huh: )

 

Ise kahtlen 2'e telefoni vahel .. [ Ainult ei tea kui head nad on ]

 

http://www.nokia.ee/tooted/telefonid/nokia-5230/andmed

 

http://www.nokia.ee/tooted/telefonid/nokia-x3/andmed

 

Paluks siis arvamusi . :-)


Elu on kahjulik !^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tahad hea akuga, vali midagi Sony Ericssonidest .

Kui oleks minu valik siis kindlasti Nokia 5230, (nendest) kuna mul on olemas mitu liugurklapiga telefoni ja kui telefon juba piisavalt vana siis hakkab seal logisema kahtlaselt ning minu arvates on esimene väärt rohkem seda ostu, kui teine .


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

osta kasutatud iphone 3g parem , 3kga saab ja aku kestab v2ga h2sti, http://www.õunad.com checki ringi seal veic .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Kui tahad hea akuga, vali midagi Sony Ericssonidest .

Kui oleks minu valik siis kindlasti Nokia 5230, (nendest) kuna mul on olemas mitu liugurklapiga telefoni ja kui telefon juba piisavalt vana siis hakkab seal logisema kahtlaselt ning minu arvates on esimene väärt rohkem seda ostu, kui teine .

 

tead et se aku juust???

 

igatahes soovitan puutetundlike LG-sid uuri neid ka veits

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vanematsorti nokia.

 

endal on see, kuradi mingi juust, mida telekas reklaamitakse, et tasuta saab :D

aku peab ~2 nädalat, helistada saab, smis saata saab.

 

ja kui Alienware android välja tuleb, ostan tolle.

 

soovitan sul samagi teha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Puutetundlike LG-sid kohe kindlasti ei soovita. Kõik keda tean, kes omavad seda on alati mingi jama nendega ja pole rahul. Ise oman Samsung S5230 (vist) teise nimega Samsung Tocco lite. Olen väga rahul telefoniga. See on hämmastav, et puutetundlikul telefonil peab aku vastu kuu aega, kuigi kuulan iga koolipäev muusikat ja mängin.. Ainuke miinus on tal vist see, et puudub wifi, muidu on super telefon!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Puutetundlike LG-sid kohe kindlasti ei soovita. Kõik keda tean, kes omavad seda on alati mingi jama nendega ja pole rahul. Ise oman Samsung S5230 (vist) teise nimega Samsung Tocco lite. Olen väga rahul telefoniga. See on hämmastav, et puutetundlikul telefonil peab aku vastu kuu aega, kuigi kuulan iga koolipäev muusikat ja mängin.. Ainuke miinus on tal vist see, et puudub wifi, muidu on super telefon!

 

Nii võtame võrdluseks lg touchid ja samsungi touchid.

Võrdleme stylusega telefone:

LG on täpsem

LG on tundlikum

Muu:

LG performance on kõvasti parem

LG on riistvaralt parem

LG on kõvasti parema süsteemiga.

LG ekraan on kõvasti värvi rohkem ja selgem (samsung blurib)

 

Ei soovita vaielda, juhuslikult olen ma sellel alal kõvasti targem probs.

Ma hackmeout admin, visual basic 6 ja .net programmeerija, jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

kaspar, isegi Li-ion aku ei kestaks nii kaua, pealegi usb vool palju väiksem, sa ei saaks isegi tavalist LEDi samsungi akuga nii kauaks tööle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Puutetundlike LG-sid kohe kindlasti ei soovita. Kõik keda tean, kes omavad seda on alati mingi jama nendega ja pole rahul.

 

+1

omasin mingit puutetundlikku lg-d umbes 3-4kuud , rohkem ei suutnud enam.

-aku on mega sitt , kui muusikat kuulasin , pidin peaaegu igapäev laadima.

-levi oli alla keskmise.

-kõrvaklapid olid jamad jne..

 

igatahes nendest kahest võtaks mina selle x3-me. lihtsalt meeldib rohkem , ning seda ei ole eriti paljudel :P

 

e:jkymmel , ära tule vaidlema , et LG on hea , kuna minu arvamust sa muuta ei suuda. Räägin omast kogemusest , mitte andmetest mõnelt kodulehelt.

tõesti , sellega pean nõustuma , et lg puutetundlik ekraan oli shitaks täpne, aga ülejäänus , see telefon feilis ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks ma peaks valetama? Mul laeb telefoni u. 4-5h USB-iga ja peale seda ei pea kuu aega laadima telefoni. Esimene telefon, mille aku mul nii kaua kestab. Ei ole küll suur rääkija, on hääletu rešiimi peal, kuid siiski kuulan kuus ming 6-10 tundi muusikat (tavaliselt tundides ja vaikselt).


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Miks ma peaks valetama? Mul laeb telefoni u. 4-5h USB-iga ja peale seda ei pea kuu aega laadima telefoni. Esimene telefon, mille aku mul nii kaua kestab. Ei ole küll suur rääkija, on hääletu rešiimi peal, kuid siiski kuulan kuus ming 6-10 tundi muusikat (tavaliselt tundides ja vaikselt).

 

Naq ikka, Samsungi omanikud kadedad et lg popil on päikese patarei millega ei ole suutnud mina telefoni akut elus hoida üle kahe nädala. Põhilised arvutused näitavad juba et samsungi aku ei peaks nii kaua vastu isegi lihtsalt seistes

nice story, but not true, kui sa mingit käsigenekat külge pole toppind

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei taha lolli inimese juttu rääkida.

Ma arvan, et sul pole piisavalt palju pädevust, et kommenteerida siin üldiselt Samsungi mudeleid, nagu oleks kõik üks pask. Ka mul on olnud varem kaks Samsungi, mille aku ei pidand üle nädala vastu, kuid mudelid on erinevad. Uuematel pole midagi viga.

 

/edit: Vaatasin netist, nende arvude järgi juba saab väita, et Samsungi aku kestab mitu korda kauem kui LG oma.

Näide: Sama hinnaklassi telefonid:

 

 

Samsung S5230: # Standardaku: 1000 mAh

# Kõneaeg (GSM) kuni ( h ): 9

# Ooteaeg (GSM) kuni ( h ): 600

 

LG KP500: # Standardaku: Li-Ion 900 mAh

# Kõneaeg (GSM) kuni ( h ): 3,4

# Ooteaeg (GSM) kuni ( h ): 320


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Ma ei taha lolli inimese juttu rääkida.

Ma arvan, et sul pole piisavalt palju pädevust, et kommenteerida siin üldiselt Samsungi mudeleid, nagu oleks kõik üks pask. Ka mul on olnud varem kaks Samsungi, mille aku ei pidand üle nädala vastu, kuid mudelid on erinevad. Uuematel pole midagi viga.

 

/edit: Vaatasin netist, nende arvude järgi juba saab väita, et Samsungi aku kestab mitu korda kauem kui LG oma.

Näide: Sama hinnaklassi telefonid:

 

 

Samsung S5230: # Standardaku: 1000 mAh

# Kõneaeg (GSM) kuni ( h ): 9

# Ooteaeg (GSM) kuni ( h ): 600

 

LG KP500: # Standardaku: Li-Ion 900 mAh

# Kõneaeg (GSM) kuni ( h ): 3,4

# Ooteaeg (GSM) kuni ( h ): 320

 

 

Tõsi, kuid minu LG-del (Cookie ja POP) on kestnud aku umbes 4 päeva niisama. Nii, nüüd võtame arvesse et LG POP on ühilduv SolarCell päikesepaneeliga.

samsungite akud peaks kestma umbes nädala niisama. Ma ei ütlegi et aku sellel jama oleks, aga arvutuste järgi kestab see umbes nädala ooterežiimis. Kuid selle samsungi aku kestvust parandavad:

halvema valgustusega ekraan

halb ekraani kvaliteet

halvem levi

jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii oma kogemustest: endal 5230- bs 5 kuud vana ja paneb suht segast ja aku kah suht si**

 

Tüdrukul X3 ja supper, lihtsalt parim, kadestan:D

ja X3 suurim pluss : aku kestvus ja muusika kvaliteet, ja muusika käib kõvemini kui tavalistel läpakatel.

 

Ja kindlalt ära sony-t vali ja muid selliseid:)

 

aga mine esindusse, näpi neid ja eks sa ise vali

 

Mina olen kümne sõrmega x3 poolt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii oma kogemustest: endal 5230- bs 5 kuud vana ja paneb suht segast ja aku kah suht si**

 

Tüdrukul X3 ja supper, lihtsalt parim, kadestan:D

ja X3 suurim pluss : aku kestvus ja muusika kvaliteet, ja muusika käib kõvemini kui tavalistel läpakatel.

 

Ja kindlalt ära sony-t vali ja muid selliseid:)

 

aga mine esindusse, näpi neid ja eks sa ise vali

 

Mina olen kümne sõrmega x3 poolt:)

 

Endal on küll varem olnud 2 sony ja pole midagi nende vastu olnud.. Täitsa head muusikatelefonid.. Alguses tuleb muidugi menüüga ära harjuda, aga ülejäänud on täitsa OK! :)


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.