Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman- Its been emotional.

Soovitatud postitused

Olen teinud bottimis päevikut, ning mul on oma blogi moodi asi siin foorumis. Nüüd on aeg teha päevik, mis kajastaks minu tegemisi runescape´s ilma boti abita.

 

Pean nentima, et user on ostetud mõned kuud tagasi, kuid juba on mõned levelid ka ise tehtud.

 

 

Statsid, pank ja questid selle päeviku tegemise alguses:

15. Jaanuar 2010

x3xstc.jpg

2lo64hs.jpg

2lwumud.jpg

Alguses oli pank 32m ja questpunkte oli umbes 170

 

 

Goalid?

 

Ilmselgelt on ka minul mingid plaanid ja eks see päevik olegi siin selleks, et ma saaksin järge pidada, kui kaugel ma millegagi olen, ning kuulata Teie arvamusi, mis võiks teha.

 

 

Hetkene goal: Shy_giraffe.gif

99 Range

Selleks valisin ma võrdlemisi raske viisi, kuid, kui ma selle juurde jään, siis peaks see tooma piisavalt raha sisse, et täita oma tuleviku goalid.

Nimelt soovin ma soloda Tormented Demoneid seni, kuni ma saan range 99.

See ei ole kõige kiirem tee, kuid see on kindlasti üks kõige huvitavamaid.

Ma usun, et, kui korralikult enda aeg sinna kulutada, siis ma peaksin olema valmis umbes kolme kuu pärast.

Selleks, et ma saaksin range 99 on mul vaja ära tappa 2265 Tormented Demonit- seda muidugi SK kalkulaatori järgi. Tõsiasi on aga see, et ma pean tapma neid vähemalt 2x nii palju, sest, kui mõelda natukene, siis ega ma terve aeg ei kasuta range attacki. Nii, et ma arvestan umbes 4800 Tormented Demoniga.

See saab olema väga pikk goal, kuid vahepeal, kui raha on piisavalt, siis teen ära prayeri, summi ning herbi. Muidugi oleks hea koguda raha panka ja osta enda mõttetut tavaari, kuid teisi skille tehes muudan ma enda range goali tunduvalt kiiremaks, ning mugavamaks.

Proovin lisada ka drop logi iga päeva kohta, et te näeksite, kui palju ma neid päevas jõuan tappa.

 

Kõik tee peal saadud raha läheb tulevikus teiste skillide peale, milleks on siis järjekorraliselt:

99 Prayer

96/99 Summoning

99 Herb

Hakkan ka pilte vaikselt siia teemasse lisama, nii, et hoidke silm peal:)

 

Dropid:

Dragon claws: 5

Slice:1

Shard:1

Lump: 1

 

Shy_giraffe.gif

Shy_Giraffe.png

Shy_Giraffe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hetkel olen saanud 2x Claws ja 1x Slice

Charme eriti ülesse ei korja, sest pole mõtet hakata pote/foodi droppima lampi, kuid sinised proovin ikka ülesse korjata, sest neid läheb tulevikus vaja:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen kuulnud, et Td-sse võetakse ise kaasa 1 blue ja 1 crimson charm, et pärast oleks lihtsam korjata charme(sellisel juhul crimsone ja blue-si). Ja kui sa hetkel mingis Klannis ei ole, siis soovitaksin Supreme Skillers klanni. Väga lahedad kujud on seal:P

 

Cons, farm ja tiif 70 lasta, siis oleks all stats 70+ Peale ranget võiks slayeri 99 lasta kui aega ja tahtmist jätkub.

 

Aga üld kokkuvõttes on täitsa pandav kasutaja:D:D:D:D

10p


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gl without bot


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu , hetkel 6p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma saan aru, et nii saab teha ja puha... Kuid ma ei näe põhjust selle tegemiseks, sest, kui aeg on käes, siis ma pean nagunii hakkama summi jaoks lobbe farmima, ning siis enam pole vahet kas mul on ühte charmi 500 rohkem, või vähem:)

Kuid, kui ma võtan charmide asemel rohkem potte kaasa, siis ma kestan kauem, so simples(compare the meercat.com)

 

Mõnitamine... 4m

2mnprer.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu droppidega :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Accbuyer !

Gl .

7p


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovin edu , loodan et täidad goali :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

15. Jaanuar õhtupoolik

 

Ostsin hommikul endale Arma plate´i ja Skirdi, ning peab tunnistama, et nüüd on TD lihtsam, kui kunagi varem.

Nimelt, kui ma alustasin, siis ma kasutasin odavat geari. Peale esimest claws droppi ostsin natukene kallima geari, kuid ei julgenud arma asjadega minna veel, sest kartsin, et suren ära.

Nüüd aga on arma asjad seljas, ning 1 tripp kestab ligi 3 tundi. Väga mugav on, sest enam ei saa nii palju sisse.

 

Hetkel teen veel ühe tripi ja loodame, et saab midagi head seekord /hint

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

add igaylord pl0x

ei hinda veel


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii, kusjuures ma lootsin et sa päeviku teed. Tore jälgida mis mu endisest kasutajast saanud on ikkagi :D Head tõõd oled teinud. Ma ise ei viitsind queste ja RC-d absoluutselt teha :D

 

Edu sulle Goalide ja Clawsidega.

 

Kui viitsid siis lisa BLOODLY PRO Sõbrakasse =D

 

10p :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.