Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi Soovib ennast promoda ??? Tseki siia!

Soovitatud postitused

Oskad ilusaid pildikesi teha? Tahaksid veidi kuulsamaks saada oma kunsti andega?

 

Nüüd on sul siis väike võimalus.... Nimelt otsin oma youtube channelile uut tausta.

Mina saan uue ilusa pildi muusika taha ning sina saad enda nime promoda paljudele vaatajatele!

 

Siin on praegune pilt mille võiks asendada uue aasta puhul YouTube - S.P.Y - Dark Age (feat Riya)

 

Ning siin on mu channel YouTube - Il canale di windwalks

 

 

Näiteks 1 teine kuulus liquid muusika promoja youtubis on saanud sellise artworki

http://www.youtube.com/user/liquicity?blend=1&ob=4

 

Oleks hea kui saaks umbes samale maale küündida, kuid ma ei eelda et teil peab olema artworki jaoks mingi 50- tonnine laud. Piisab sellest kui tuleb hea pilt mis kuidagi ühildub mu channeli nimega ja muusikaga. Muidu oleks ka hea kui lisate enda promomiseks väikeselt enda nime, taggi vms. - sarnaselt liquicity channeli tüübile kes tegi artworki.

 

 

Et jah... kellegil on viitsimist siis laske käija ;)

 

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis promo meie selle eest saame? sul on vaevalt 50 subscriberit. su channel ei müü mitte mingit moodi. see artwork ei too sulle kuulsust ega ka sellele, kes sulle selle nö. artworki teeb.

!!! Ära unusta külastamast peaaegu parimat liquid channelit !!!

ja no andke andeks, aga kust kuradi otsast ta parim channel on? olgu ma üldistasin, aga ikkagi.

ta ei ole mitte kuidagi ka peaaegu parim channel, ära kujuta ette.

 

ma ei tahtnud küll otseselt niimoodi kõri kallale hüpata, kuid mees, see on reaalsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis promo meie selle eest saame? sul on vaevalt 50 subscriberit. su channel ei müü mitte mingit moodi. see artwork ei too sulle kuulsust ega ka sellele, kes sulle selle nö. artworki teeb.

 

ja no andke andeks, aga kust kuradi otsast ta parim channel on? olgu ma üldistasin, aga ikkagi.

ta ei ole mitte kuidagi ka peaaegu parim channel, ära kujuta ette.

 

ma ei tahtnud küll otseselt niimoodi kõri kallale hüpata, kuid mees, see on reaalsus.

 

+1:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
+1:O

 

muideks nüüd on juba üle 200 ning ei mõõdu päevagi mil ma ei näeks uusi subscribereid ning ma pole ise veel selleks mingit vaeva näinud, et inimesed liituksid listiga.

Neile lihtsalt meeldib selline muusika ning pane tähele kui varsti on esimene tuhat liitujat koos.

 

Leidsin ka fotografeeria endale youtubist, kes kusjuures pakkus ennast ise. Ta pildid on mu viimastel uploadidel ;)

 

Et kellel on veel viitsimist ja skilli, siis ei tohiks valmistada raskust ju mõne ilusa pildi tegemine ning sinu nime või misiganes kodulehet saab promo ja vaatajaid iga päevaga samuti juurde ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis promo meie selle eest saame? sul on vaevalt 50 subscriberit. su channel ei müü mitte mingit moodi. see artwork ei too sulle kuulsust ega ka sellele, kes sulle selle nö. artworki teeb.

 

ja no andke andeks, aga kust kuradi otsast ta parim channel on? olgu ma üldistasin, aga ikkagi.

ta ei ole mitte kuidagi ka peaaegu parim channel, ära kujuta ette.

 

ma ei tahtnud küll otseselt niimoodi kõri kallale hüpata, kuid mees, see on reaalsus.

 

 

btw, kuskil ei ole õeldud, et see on parim channel ! See on "WindWalks - Your Favourite Liquid Channel" - sinu lemmik liquid(ehk liquid dnb) muusika kanal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis see muusikamaitse siia puutub?kui nüüd prillid ette panna siis on näha et ta rääkis subscriberitest

 

No andke andeks, et proovisin häid suhteid aretada kellegiga ^^

ma siis ei paku enam võimalust oma artworki teistele näidata.

 

Nii juhtub vaid siis, kui tuled hea soovi või ideega lagedale ja lihtsalt leimitakse või tõmmatakse sind rajalt maha ilma põhjuseta - vahvel.net

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.