Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma suurim foto - 26 gigapikslit

Soovitatud postitused

VIP

lold , mul võttis laggama :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Emm, võimalik et eksite, kuna vähemalt Googles uudised mingi, et on uus rekord, 26 gigapiksline pilt ning viis sellele leheküljele, ma ei otsinud muidugi kuupäeva kui vana see rekord on vms :D

Mul muidu jäi pilti uurides suu lahti :) See objektiiv peab olema päris suur, ma arvan?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Technical characteristics

 

The picture was made with the Canon 5D mark II and a 400mm-lens. It consists of 1.665 full format pictures with 21.4 megapixel, which was recorded by a photo-robot in 172 minutes. The converting of 102 GB raw data by a computer with a main memory cache of 48 GB and 16 processors took 94 hours. With a resolution of 297.500 x 87.500 pixel (26 gigapixel) the picture is the largest in the world. (stand December 2009)

 

 

Siiski on see paljudest piltidest kokku pandud foto, mitte ainult 1 klõps..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Fotograaf Steve Bloom on teinud nähtavasti maailma pikima panoraami, kokku 6 minutit. Fotole on jäädvustatud Keenia pealinna Nairobi Langata linnaosa igapäevane sagimine jättes vaatajale omapärase tänavat mööda jalutamise mulje. Steve Bloom alustas oma jalutuskäiku panoraami paremas servas asuvast „Hiltoni hotellist“ ja tegi pildi iga nelja sammu järel. Nagu rahvarikastes kohtades tehtud panoraamidel ikka juhtub, võib osasid kaupmehi panoraami jooksul mitmel korral kohata.

 

Panoraam on ära toodud ka Steve Bloomi raamatus „Trading Places, The Merchants of Nairobi“, kus see katab 16 lehekülge. Ühe meetri kõrguse väljatrükina oleks panoraami pikkus 40 meetrit. Autori kodulehel on üleval ka raamatu slaidiseanss.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris julm.

Selline mitme milline kaamera võiks endal ka olla :D

 

Canon 5D mark II and a 400mm-lens = ~ 100 000.-


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul võttis ka puhtalt. Kui ma ei eksi, siis arvutitunnis vaatasime suurema eraldusvõimega pilti. ( on ikka eraldusvõime, eks? :-) )

 

Huvitav, kui palju nendel tipp-sateliitidel eraldusvõime on. Just need, mis on maa poole suunatud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris hea on zoomida jah :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul laggis , panin kinni . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MidaVittu kui äge asi .. Väga võimas ssly .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.