Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tore lätlane...

Soovitatud postitused

tra menti selline looma piinaja putsi ma tra poletaks ta maha on munnid tra . minug perse ma ei saa nii pede kari. koerast mega kahju aitask kuda saaks :S tõesit selliselt tileks küsida silla peal lennata tahad ? ei oot kas sa ültse oskad ? ah ära ütle parem proovime kohe ! ja siis lennutada ta sealt alla nii et ta surnuks sel piinleks end


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuradi väärakas debill .. tra mingi kõigeilusam koer ta ei olnud, aga siiski koer ei ole ASI .

 

Värd raisk .. kui ma oleks politsei siis ma vist võtaks selle mehe ja viskaks samast kohast alla ..

 

Julm piin ju ikkagi .. see koer ei saanud ju surma ka ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"The guy who dropped dog from a bridge in Latvia was caught and arrested yesterday. The dropped dog thankfully survived the fall. "

 

Info BuzzFeed

 

Koer EI jäänud ellu kahjuks.

Ja mis kuradi allikas see buzzfeed veel on :torch:

 

(Koerakese sillalt alla visanud leedu jõhkard mõisteti vangi - Krimi - Postimees.ee)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rahu kutid :D

see teema on täis mingeid ''türa täitsa munn pede loh eeslinikkuja motherfucker'' postitusi.

mis sellest foorumist niimoodi saab?

 

Sellest foorumist ei saa enam midagi, see on nii põhjas kui võimalik.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 kuud on väga palju sellise asja eest tegelt, minuarust keskmine karistus, kuna mõnes riigis tapetakse isegi koeri, liha pärast, ja on lihakoerte tõug isegi.. niiet 8 kuud on suht suur, paras neile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
8 kuud on väga palju sellise asja eest tegelt, minuarust keskmine karistus, kuna mõnes riigis tapetakse isegi koeri, liha pärast, ja on lihakoerte tõug isegi.. niiet 8 kuud on suht suur, paras neile

 

miks 8 kuud palju on? Kuskil põhja koreas jah tapetakse koeri, sest seal midagi muud pole..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
8 kuud on väga palju sellise asja eest tegelt, minuarust keskmine karistus, kuna mõnes riigis tapetakse isegi koeri, liha pärast, ja on lihakoerte tõug isegi.. niiet 8 kuud on suht suur, paras neile

 

Türa sa oled debiil?????

Koreas ma ei õigusta ka koera tapmist, aga seal tapetakse ,et süüa saada ja elada.

Seal videos tapeti koer sellepärast ,et neil oli igav ja üritasid nalja teha.

Türa see on kaks eri asja, nalja tegemine ja nälja jaoks tapmine.

 

Kust sellised tsjordid tulevad? mingid 10 aastased rsi vennad ,et peale rsi ei tea midagit.

 

Paras neile? Koertele? türa sa mees oled küll alaarenenud, ma arvan kui sul lemmikloom tapetakse ära siis sa küll ei ütle ,et ahh pohhui temast, noh tegelt ei imesta ka, rs liiga ajud ära söönud.

Egert lasi vähemalt õige venna üle, selliseid tulebki lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shit happens.

 

Kui vaadata teie kõnepruuki siis ma topiks need "munnid" "türad" jne kõik teile suhu.

Kuna mõnejaoks võib selle foorumi teema lugemine ka tekitada psühholoogilisi tunnuseid.

Ehk see teeb sama teema välija mis selle leedulasega.. (mitte lätlane)

 

Praegu tuleks vastuseks, et need sõnad ei tähenda midagi, aga ega see 1 koer ka ei tähenda maailmas koerte väljasuremist.

 

 

Mitte et ma seda leedulast toetaks vms vaid maailmas juhtub selliseid asju..

Kui te käiksite välismaa lehtedel siis ma arvan, et te saaks krambid, kui te videosi näeksite, mis tegelikult maailmas toimub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Shit happens.

 

Kui vaadata teie kõnepruuki siis ma topiks need "munnid" "türad" jne kõik teile suhu.

Kuna mõnejaoks võib selle foorumi teema lugemine ka tekitada psühholoogilisi tunnuseid.

Ehk see teeb sama teema välija mis selle leedulasega.. (mitte lätlane)

 

Praegu tuleks vastuseks, et need sõnad ei tähenda midagi, aga ega see 1 koer ka ei tähenda maailmas koerte väljasuremist.

 

 

Mitte et ma seda leedulast toetaks vms vaid maailmas juhtub selliseid asju..

Kui te käiksite välismaa lehtedel siis ma arvan, et te saaks krambid, kui te videosi näeksite, mis tegelikult maailmas toimub.

 

 

Irw, siis ma topiks need teile suhu? tule topi.

Oletame ,et sul lastakse vanemad maha, siis sa ütled ka ,et ahh vanemaid on maailmas palju, need kaks inimest ei loe siin midagit, vms? Ütleksid sellist asja, või sisi kui sul on lemmikloom, lastakse maha või piinatakse surnuks, ütleksid sa sama moodi? Kui sa oled samasugune värdjas nagu see pede siis jah ütleksid, täie mõistus juures inimene ei ütleks ,et ahh maailmas ongi neid palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.