Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tore lätlane...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei noh inimesele pole mõistust antud. "Mõistus pole ju omateha"


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koer murdis vist kõik luud ära, ulgus seal all. Tra on hälvik putsi, peaks ta enda järgi viskama sinna. Vittu mind ajab selline asi nii närvi, et jube lihtsalt. On türakott nahhui kuradi sitanägu putsi.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koer murdis vist kõik luud ära, ulgus seal all. Tra on hälvik putsi, peaks ta enda järgi viskama sinna. Vittu mind ajab selline asi nii närvi, et jube lihtsalt. On türakott nahhui kuradi sitanägu putsi.

 

sitaks närvi ajab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eks selliseid hävikuid leidub veel, aga nad ei filmi...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida asja , koerast hakkas kahju


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei hakka vaatamagi. looma piinmine eritikoera oma on minujaoks julm. inimestega juhtunud asjad enam ei kohuta eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MINE P*RSE KURADI HÄLVAR P*TSI , TR* MA VISKAKS TA ISE SILLALT ALLA JA NAERAKS ! T*A SELLISD TULEKS ÜLES PUUA ! ISSAND ! KUIDAS SAAB SELLINE OLLA ! FAKING VÄRDJAD LOOMAPIINAJAD ! T*A KUI VÄRDJAS ! MINE P*RSE !

 

kas ta pandi vangi ?

koerast nii kahju ! kas looma arstid jõudsid midagi teha ?

 

EDIT : ma vihkan koerapiinajaid . kuidas saab nii tundetu olla ? minu jaoks on koer truu sõber , mitte mingi katsejänes .


Küta jalaga makku, küll see laps siis tulemata jääb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris värdjas tüüp! tuleks üles puua või midagi....uhh! halb hakkas! pangu põlema ennast! koerats ka kahju ( väga)...aga õnneks raviti terveks


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris värdjas tüüp! tuleks üles puua või midagi....uhh! halb hakkas! pangu põlema ennast! koerats ka kahju ( väga)...aga õnneks raviti terveks

Koer nimega Pipiras elas pärast sillalt alla viskamist veel nädala. Tal olid murdunud vaagna- ja käpaluud. Päev pärast talle tehtud operatsiooni jäi koera süda seisma.

 

Ta ei saanud terveks. Mul kahju selle koerast :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valusalt värdjas tüüp. Õnnelik, et isegi koer jäi ellu. Enne vaatamist arvasin, et viskab jõkke/järve, kuid tundub isegi hullem. See loh tuleks põlema panna


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valusalt värdjas tüüp. Õnnelik, et isegi koer jäi ellu. Enne vaatamist arvasin, et viskab jõkke/järve, kuid tundub isegi hullem. See loh tuleks põlema panna

 

Ja... kuid ei saanud koer terveks...

 

Koer nimega Pipiras elas pärast sillalt alla viskamist veel nädala. Tal olid murdunud vaagna- ja käpaluud. Päev pärast talle tehtud operatsiooni jäi koera süda seisma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ma loodan et ta saab vanglas tõsiselt perse teistelt, igas asendis, igalpool et talle tehakse seal nii haiget kui võimalik, piinleks raibe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.