Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Server:[Maf!a_ Clan Headshot Server( üleval üle 6-e kuu)

Soovitatud postitused

Et siis jh, osad siit foorumist kindlalt käivad seal jne.

 

Serveri ip: 212.7.7.78:20000

 

Serveri kodukas:csmafia.ucoz.com

 

 

Vaja oleks Adminne.

 

 

Serveri hinnad: ADMIN 35-45 eeku olenevalt kas immunity-ga või ilma

VIP 35 eeku.

 

Põhiline map list: ww, dd2, nuke, inf, vahel surf, aim, awp jne.

 

 

 

Tulge läbi vaadake kuidas meeldib ja kui huvi saada adminniks/vipiks siis võite v6tta yhendust [email:1uy58vy4]askopard1994@hotmail.com[/email:1uy58vy4] (serveri omanik)

ja minu msn [email:1uy58vy4]linnar_lillemets@hotmail.com[/email:1uy58vy4]

 

 

default.png

 

 

 

Tulge, Tulge:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

admin xXx[warmup koodib rõõmsa näoga, tõmbame otsad kokku, ühesõnaga sitt server

 

 

Ei tule, ei tule


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
admin xXx[warmup koodib rõõmsa näoga, tõmbame otsad kokku, ühesõnaga sitt server

 

 

Ei tule, ei tule

haha, selle vandi ma bannisin pmst kohe oma serverist ära, koodimise eest muidugi :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis su nick seal?

ise olen N!ce või H4te

 

Ei käi seal, kuna ütlesin talle et koodib jne "BANNED PERM" ega tahagi minna sinna servusse


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma RoCky^^

 

Serveri hea külg: Normaalsed mapid, adminid lahedad 12 aastased(mõned neist.)

 

Halvad küljed: Sain perm banned kuna olin T ja campisin CS_ mapis = fail; Sõimatakse kooderiks kui lukib/hea skoor. Paljud cheadivad, adminid ei tee midagi.

 

Btw keegi võiks adminile öelda unban 80.250.114.8


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see xxx warmup vms käib mu koolis, gg. 9. klassis. Ise ei saa pelada kuid klassikaaslase pool vahel lasen cs. Tal nick miski Lck vms.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, selle vandi ma bannisin pmst kohe oma serverist ära, koodimise eest muidugi :P

Palun vasta sellele küsimusele. Kuidas ma sinu arust koodin kui ma pole isegi sinu serveris käinud oskad äkki öelda?

 

Ja ka siin jutt teistele. Kui kellelgil on kahtlus minu kohta siis ootan väga ka teie kriteeriumeid. võin teile isiklikult teha demo teile kõigile enda igapäevas mängimise kohta ehk siis lükkan enne serverisse (ja csi) minekut frapsi peale ja see lindistab koik mis ma teen seega palun mitte alusetult süüdistada eks. ja ka selline jutt teistele kes alusetult banned. ma praegu ei oska öelda kes teid bannis. aga praegu on kahtluse all H4te Ja ka endine admin n00b srry kui see ei ole sina H4te aga admini logi on suur ja seal sirvimine võtab aega. Edu minu lamemisega. :ty nii mõistva suhtumise eest nagu te siin eelnevalt olete kirjutanud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun vasta sellele küsimusele. Kuidas ma sinu arust koodi kui ma pole isegi sinu serveris käinud oskad äkki öelda?

 

Ja ka siin jutt teistele. Kui kellelgil on kahtlus minu kohta siis ootan väga ka teie kriteeriumeid. võin teile isiklikult teha demo teile kõigile enda igapäevas mängimise kohta ehk siis lükkan enne serverisse (ja csi) minekut frapsi peale ja see lindistab koik mis ma teen seega palun mitte alusetult süüdistada eks. ja ka selline jutt teistele kes alusetult banned. ma praegu ei oska öelda kes teid bannis. aga praegu on kahtluse all H4te Ja ka endine admin n00b srry kui see ei ole sina H4te aga admini logi on suur ja seal sirvimine võtab aega. Edu minu lamemisega. :ty nii mõistva suhtumise eest nagu te siin eelnevalt olete kirjutanud!

 

Nojah, oled ka kahtlaselt prro, aga usun.

 

Uut tagasisidet nüüd:

Esiteks jah, n00b on mingi 12 aastane vist? samuti ka joint.

 

Käisime täna sõbraga mängimas, olime vendis. Ai kus alles sai meid wh'deks sõimatud =/

 

Õnneks adminid ikka mõistavad, et vent on vent. Aga vahepeal mõistavad liiga palju, niiet ei suuda tegelikke whsid bannida. Osad ei tea kommandeidki, nagu just teada sain


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks kuradi debiil admin peaks kickima/slayma inimest kes kambib kasvõi terro/ctmapis, olles ct/T.

Vahet pole. T võib kämpida DE_ mapis ka, ise asi see et c4 maha suudaks panna, ctd te ei pea nokkima minna, telkige oma krdi baasis. etc.

 

Ei nojah seda arvan minagi... sellepärast otsingi hetkel süüdlast kes selle asja korraldas. Aga senikaua ei väsi ma kordamast MINA EI KASUTA KOODE JA POLE KUNAGI KASUTANUD võibolla on see 6 aastat skilli. srry kui kellelgil lahkarvamusi on.

 

Nojah, oled ka kahtlaselt prro, aga usun.

 

Uut tagasisidet nüüd:

Esiteks jah, n00b on mingi 12 aastane vist? samuti ka joint.

 

Käisime täna sõbraga mängimas, olime vendis. Ai kus alles sai meid wh'deks sõimatud =/

 

Õnneks adminid ikka mõistavad, et vent on vent. Aga vahepeal mõistavad liiga palju, niiet ei suuda tegelikke whsid bannida. Osad ei tea kommandeidki, nagu just teada sain

:D see kes kommande ei teadnud see olin mina see Justme :D Ma katsetasin Justme ei olnud kooder nagu aru sain serveris aga xXx on kuigi mina olin mõlema nime taga MA LIHTSALT EI SAA ARU MIS TEIL VIGA ON INIMESED

Kas siis tõesti on minu nimega lamerid?=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei nojah seda arvan minagi... sellepärast otsingi hetkel süüdlast kes selle asja korraldas. Aga senikaua ei väsi ma kordamast MINA EI KASUTA KOODE JA POLE KUNAGI KASUTANUD võibolla on see 6 aastat skilli. srry kui kellelgil lahkarvamusi on.

 

 

:D see kes kommande ei teadnud see olin mina see Justme :D Ma katsetasin Justme ei olnud kooder nagu aru sain serveris aga xXx on kuigi mina olin mõlema nime taga MA LIHTSALT EI SAA ARU MIS TEIL VIGA ON INIMESED

Kas siis tõesti on minu nimega lamerid?=/

 

xXx on väga tuntud nick, aga see mafia warmupxxx no sa panid reaalselt koodi ma speccisin westwoodi, varjasid küll aga sihiku tõmbasid ikka ennem mehikese tulemist uste ette.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
xXx on väga tuntud nick, aga see mafia warmupxxx no sa panid reaalselt koodi ma speccisin westwoodi, varjasid küll aga sihiku tõmbasid ikka ennem mehikese tulemist uste ette.

Olen teda mitmeid kordi oma serveris näinud, isegi täna.

xXx[Warmup võimisiganes, ühesõnaga vahet ei ole.

Ütlesin veel talle, et uuesti koodiga vahele jääb saab jäädavalt banni.

 

Ja ära hakka ajama, et sa p2rnu pubis pelamas käinud pole.

Oled küll!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei pea serverisse sisse minemagi, ilma et saaksin aru, et see sitt.

Lähen kodukale, mis on tehtud ucozis(I lol'd really hard), koduka esilehel on uudised, kõik uudised on gaming.ee-st copy paste(I lol'd really hard again).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei nojah seda arvan minagi... sellepärast otsingi hetkel süüdlast kes selle asja korraldas. Aga senikaua ei väsi ma kordamast MINA EI KASUTA KOODE JA POLE KUNAGI KASUTANUD võibolla on see 6 aastat skilli. srry kui kellelgil lahkarvamusi on.

 

 

:D see kes kommande ei teadnud see olin mina see Justme :D Ma katsetasin Justme ei olnud kooder nagu aru sain serveris aga xXx on kuigi mina olin mõlema nime taga MA LIHTSALT EI SAA ARU MIS TEIL VIGA ON INIMESED

Kas siis tõesti on minu nimega lamerid?=/

 

See pole hullu, et commandeid ei teadnud. Aga see justme oli suht kahtlane. Sa ise olid ka varem, nüüd kui sind paar korda maha tõmbasin sain aru et sa ikkagi suht skilled:D.

Muidu jah, lõpuks said kellegi ära ka bannitud täna. panid Agentsmithile ja mingile pedele perm, tubli saavutus. (not, sest nad olid seal cheatinud juba mitu nädalat). Aga hea ikka...

See oli hea kui see OxO italy käis xD

Btw banni rohkem whsid ja tee mingi selline reegel et no reason mitte whks sõimata. Olime sõbraga vent ja noh, tead isegi.

 

Ma ei pea serverisse sisse minemagi, ilma et saaksin aru, et see sitt.

Lähen kodukale, mis on tehtud ucozis(I lol'd really hard), koduka esilehel on uudised, kõik uudised on gaming.ee-st copy paste(I lol'd really hard again).

 

Ma mõtlesin, et teeks neile pri.ee's normaalse koduka, vastutasuks admin vms.:D

Aga ei hakanud pakkuma, kuna nigunii ei oleks nõustunud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen teda mitmeid kordi oma serveris näinud, isegi täna.

xXx[Warmup võimisiganes, ühesõnaga vahet ei ole.

Ütlesin veel talle, et uuesti koodiga vahele jääb saab jäädavalt banni.

 

Ja ära hakka ajama, et sa p2rnu pubis pelamas käinud pole.

Oled küll!

 

Tegelt ka ma pole yhtegi korda p2rnu pubis käinud TRA kll kui ma käiksin ma vist ütleks või mis aga ma ei ole ju. mitu korda ma pean ytlema kellel kahtlusi lisage mu msn [email:21vey0zv]askopard1994@hotmail.com[/email:21vey0zv]

ja sina kes sa arvasid et ma käin pärnu pubis sina lisa samuti mu msn siis tead millal ma sees olen millal mitte kuna MINA EI OLE KORDAGI SEAL KÄINUD!!!:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asko , keda sa petta üritad, kõik teavad et sa koodivad, väike tõestus ka.

 

*See kelle häält seal kuulda on on Asko

*Veits kehv graafika, lindistatud Frapsiga, salvestatud ümber moviemakeriga.

*Esimeses pooles rullisin ruttu teiste meeste peale et n2idata et seal on keegi.

 

YouTube - xxx Väike bust? ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asko , keda sa petta üritad, kõik teavad et sa koodivad, väike tõestus ka.

 

*See kelle häält seal kuulda on on Asko

*Veits kehv graafika, lindistatud Frapsiga, salvestatud ümber moviemakeriga.

*Esimeses pooles rullisin ruttu teiste meeste peale et n2idata et seal on keegi.

 

YouTube - xxx Väike bust? ;)

 

LOL kle :D osta ajud :D jama et sa minu VIP dmg ei näe ;D järgmine kord PALUN POSTITA NORMAALSED "BUSTID" =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Osta ajud? muidugi sa tead mõlemas videos kuhu TÄPSELT lasta, Ja need Skype vestlused, kõik su "o sounded 5 venda lähevad shorti" " keegi saab kohe nuga , oi oligi siin ", kõik su lampi seina lastud lasud, mis täpselt headi lähevad. Sellest rääkimata kui sa steamiga sisse tuled ja kohe pelada ei oska , aga muidugi, eks ma ostan ajud omale ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Osta ajud? muidugi sa tead mõlemas videos kuhu TÄPSELT lasta, Ja need Skype vestlused, kõik su "o sounded 5 venda lähevad shorti" " keegi saab kohe nuga , oi oligi siin ", kõik su lampi seina lastud lasud, mis täpselt headi lähevad. Sellest rääkimata kui sa steamiga sisse tuled ja kohe pelada ei oska , aga muidugi, eks ma ostan ajud omale ;)

 

vabandust aga kui ma steamiga sisse tulen siis läheb mingi 10 mint aega et steamiga harjuda ja muidu sa võiksid ka steami osta siis sa ei saa ise wh kasutada srry kui sind solvan aga sa oled algusest peale koodi lasknud. ja nüüd üritad enda bustid maha arvata... aga nii ei ole kuna kui praegu minna minu servusse teha vote vms. tahad veame 90% arvab et sa kood! aga jah edu koodimisega. Ja :ty boti video eest näitasin seda täna paljudele inimestele. kõik irnusid ribadeks. vaadake koik ise ka seda videot ja andke mulle oma arvamus...ahjaa ytle 1 kord kus ma seina lastes HS olen saanud vb 1/100.. ja pole minu probleem et sa soundida ei oska kui ma shordi korval olen ja kuulen erinevaid jalahääli siis arvata on et ma tean kus nad on või mis aga jah mis ma vaidlen sinu " Bust " on paljudele inimestele naermiseks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.