Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009 - VOTE

Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009  

138 liiget on hääletanud

  1. 1. Aasta usaldusväärseim inimene @ 2009



Soovitatud postitused

VIP

Need inimesed said kõige rohkem hääli :

 

Superman

Jaanus

Kristjan

Homm88

Noobish

 

Küsitlus lõppeb 20ndal Oktoobril !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga mina tekitasin esimese hääle meie Kristjanile =]


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lolz pole kuulnudgi sellistest nimedest peale Jaanuse, aga imo tema ei teinud mingit erilist äri ju ...

 

Rapid+++


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jaanus,


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jaanus

noobish


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kristjan & Homm88


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Superman võidab ära.

Pange teema lukku juba Xd, ASI ON KINDEL.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
manrayor pange ka :D

 

Teda ei eksisteeri siin foorumis enam. ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Superman on teinud moderaatorina palju paremat tööd kui teised moderaatorid. Usaldusväärse ärimehena on aga tal palju arenguruumi.

 

Toon välja 3 postitust tema poolt mis näitavad tema suhtumist kui tekkisid probleemid tema poolt müüdud kaubaga: (milleks olid rsbots.net authid mis said siis failed)

Kui aus olla, siis eriti mitte... Samas, et mitte ebaviisakas olla, võin ma ju kuulata, mis minu omadel viga on...

Samas ei hakka ma mitte midagi tegema nende authide asjus, mis on edasi müüdud:)

 

 

Kogu see jama, mis täna tekkis näitab lihtsalt seda, et ei tasu osta neid authe, mis on edasi ja tagasi käinud inimeste käest.

Tegelikult on mul siiani suht pohhui sellest, sest nüüd on asi korras ja kõik teavad, mis jama seal Kyle korraldas:)

 

Failed authide teema kajastas tema isekust ja pohhuismi - mõlemad omadused mis ei sobi ausale ärimehele. Mina, selliste inimestega äri tegemisel suhtun sama moodi, nagu inimestesse kes ma tean et on varem scamminud.

See ei ole eeskuju, mida peaks tema kui Moderaatorina näitama, ja eriti ei ole ta inimene kes on siin portaalis kõige usaldusväärsem.

 

Kuigi ma ei mõtle seda nii väga isiklikult praegu ja see võib tunduda enamasti ka inimeste arvamuse kallutamisega, siis ma mõtlen seda posti 100% tõsiselt.

 

 

Enda arust on seal nimekirjas 4 nime hulgast usaldusväärseim Kristjan, ta on teinud suure koguse tehinguid ja need tunduvad olevat sujunud hästi. Olles "seotud" ka Rapidiga, on tal isegi rohkem põhjust mitte scammida. ;)

 

 

(asjatult mõttetu tekst tuli maybe, aga ma pidin selle kirjutama)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

myssile paneks hääle aga kuna seal topis pole siis panin supermanile .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.