Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pvp cambel limiit??

Soovitatud postitused

tere!

 

mul on 2 acc ningi teen ühe kasutajaga pvp 76k tricki 0%ep-ga

ehk siis nii et ühel kasutajal on 10m peal ning teise kasutajaga tapan teda koguaeg. Algul oli k6ik korras sain pasitiivsed dropid j2in plussi aga j2rsku tuli 10 korda j2rjest totaalne crap!

Kui tegin lambika tyybiga korra sain jlle head stuffi jne

Tahaks teada kas on mingi limiit et kaua 1 kasutajat korraga tappa saab?


DO it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaka' Happens! 0 EPga saab enamus ajast sitta. Võib-olla, kuid ei usu, et mingi nii on, et kui ühe kasutajaga mitu korda järjest sured teisele siis saab sitta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
rikas mees oled palju raha j2rgi on 100000000m? kui 10m peal ja teisega tapad teda

 

Lugeda ei oska? :D tal kirjas ju, et teisel kasutajal 10m peal ja sureb 76k kaupa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti,olen 90% kindel et ep süsteemi ja üldse droppide süsteemi on muudetud.Kõrge epga(mõtlen selle all 70+) olen saanud umbkaudu 10-15k eest stuffi ja niimoodi pidevalt.Harva juhtub mõni rune item sisse tulema.Võrreldes gamblega kuu-kaks tagasi on dropid märgatavalt halvenenud. Isegi normaalses fightis(dm,lihtsalt fight,clan pking jms) saan halbu droppe.

Tahaks ka selle ära mainida,et kui oled killstreakil(ntks 5+ killi järjest) siis saad ka halvemaid droppe.

 

Aga jah,kui gamble teed siis ole kindel et riskid ja ep oleks 10+.Kuigi nagu ka keegi ülevalpool mainis,siis võid 0 epga corrupt droppe saada.Kas siis enda esimese killina bhs või iga kahesaja dropi hulgas korra.It's all about the luck mate.

Edu gamblega,ei oska midagi rohkem lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovi Death Potenialit teha. Sure mingi 500k kellegile ja siis hakka uuesti gamblema :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul oli 34 ep , tapsin mingi tüübi ära, siis oli 24 ep ... sain 280k loot .

 

See ep ei loe tglt üldse .. tegin ükskord 100 ep , läksin kille tegema , kahekümne minutiga 3killi , ep 20 järel .

ep oli 100 sain 55k loot, ep läks 100 --> 55, teine kill oli 70k, ep läks 55 --> 35 , kolmas kill oli 110k ja ep läks 35 --> 20 ...

 

imelik :D

"Koma" on äge asi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan et EP loeb ikka, kuna kui sul 0EP siis on harv juhus kui saad midagi head, kui nt 100EP

siis võid tihedamini asju saada :)


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LMFAO !

 

sain täna hommikul corr med helmi oma lvl 46 purega , ep oli 10 , kui loot tuli siis oli 2 .. XD !

 

see ep ei ole ikka üldse ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.