Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shimmy botib ,tema tulemused

Soovitatud postitused

Et siis nagu paljud , tahan ma ka lahe olla , hakkan blogi tegema enda lvl 3 "skillerist" , kellel ma kavatsen hunteri 99 saada ilma muid statse saamata !

GOAL 87 / 99 Hunter

Historia

Kuna acc tehtud ? 14.09.2009 , kell 15:31

Kuna memberiks ? 14.09.2009 ,kell 22:47'

 

Siin ka minu uuest sellist kerge pilt !

fwshtz.jpg

Proggyd hakkavad tulema peale iga bottingu lõppu , kui bot pange ei pane , siis saate homme hommikul esimest arengut juba näha ;)

Sitaks suuur pühendus läheb Homm88-le kes on lihtsalt nii haige vend et vähe ei ole !!

Rate or hate !


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Homm on liiga lahke :D

ja tänud , annan enda parima :D

On mõtet breake ka lasta?

 

alguses on kindlasti pointles..

lase hunting 1-63 no breaks..

peale 63 siis võid breakida..

igatahes ise lasin hunting 1-77 ilma break-ideta ja lasen edasi kah.. kuna bottin nagunii ainult öösel.. niikaua kui keegi hunt scripti ära ei osta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teisipäev 15.09

Tere hommikust kallid kaasmaalased , on järjekordne koolipäev ja nagu ikka ,ärgata oli üpris raske.Õnneks botter tegi allnighteri ja ei jooksnud pange , seega saan teile uue proggy üles lasta , minu esimese proggy :)

Rate or hate , nüüd siis suundun kooli , peale kooli on veel ühte proggyt oodata , arvatavasti hunt 63 proggyt ^_^

b4uuld.jpg

 

Rate or hate

:ty , Shimmy


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud bumpimast,

Niisiis :

Kolmapäev 16/09

Proggy kukkus jälle perse ,kuna sain ööga 63 lvliks , siis logis välja (kuigi olid box trapid kaasas )

ja nüüd siis teeb chinne ^_^.

Nüüd kohe kooli jälle , kuna täna 6 tundi , siis saate LOODETAVASTI ka proggit näha , kui saatus minu päeviku vastu poleks...

Aga jah , selle postiga tahaksin ka tänada cobalt ss-i , kes mind igatpidi aidand on , nii nõu, kui jõu ja isegi rahaga , :D

Keep it up fellas !!!:)

*Aeg minna kooli ja 6 tundi õudust taluda , esimene kohe venekeel ,kus õps on viimase nädala nii marus olnud et vähe pole , enivei , wish me gl !*


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ilmselgelt on saatusel midagi mu p2eviku vastu , j6udes koju kell 2 , oli bot 13:45 l6ppenud (Pirate Random) :S,

(vabandan ,et t2pit2hti ple , ei eksisteeri neid siin arvutis) niisis et ikka tavalist kuiva juttu pooleks ei saa te mitte pilti proggys vaid lvlist :)

5ccaxj.jpg

Aga jah , tahaks juba 80nd siis oleks boti ylesandeks 5 trappi koguaeg t66s hoida

 

Hoidke k6va !


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.