Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin inimest, kellega teha zm server

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Jah, ma otsin inimest, kellega teha üks korralik zombi server.

Kus rendin: cf.ee

slots: 18

hind: 270 (mõlemad 135.- )

mod:

Ei tule mingit zombie plaguet, vaid biohazard.

Biohazard on vast minu lemmik mod cs-is ja ma ei tea mitte ühtegi serverit praegu eestis, kus see mod peal on.. vanasti oli üks, aga ma kaotasin ip ära vms.. mis sest et olin seal admin :D

Kes on huvitatud siis võta ühendust [email:32s13w4f]marko_307@hotmail.com[/email:32s13w4f]

 

Ma rendiks muidu üksi ka, aga ma arvan et see läheb liiga kulukaks mulle, kuna ma alustasin autokooliga ka ja iga sent oleks atm hea mõte säästa..

 

Hea oleks kui saaks juba täna servu tellida.. Rando on atm sees ka ja vb laseb varsti jalga..

aga jah homme on ka päev..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mis plague ja BIOHAZ. vahe on?

 

Zombie Plague

1. uus, mida koguaeg uuendatakse.. lisatakse igast uusi värke.. rocket ja mis seal veel kõike ei ole..

ehk mingi väga ulmeliseks läheb asi..

2. kui muutud zombiks siis saad valida kas olen mingit fat zombi, fast zombi või high jump zombie jne.. (mis on minumeelest väga rõve..)

 

Biohazard

1. Väga vana zm mod, mida polegi vaja uuendada, kuna kõik vajalik on olemas, et mängida seda suurepärast mod-i.

2. zombid on ühesugused ja võtavad vähe rammi, selles mõttes et zombid ei ole erisuguseid ja mingeid suuri, et kui mingit 2-3 zombit näed siis pilt juba jõnksub vms..

ehk siis biohazard-is on mõeldud low level arvutitele..

3. Väga mugav süsteem, millest kõik saavad aru..

 

Kindlasti jäi mõlemast midagi puudu, aga jah mulle meeldib biohazard rohkem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no on kedagi kes tahaks koos teha?

saaks päris odavalt ju ainult 135 krooni ja ongi 18 slotine zombi server olemas..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.