Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorumi meelelahutus : Kirjuta, mida sa päeva jooksul tegid .

Soovitatud postitused

Uus meelelahutus foorumis siis . Kirjuta liikmetele, mida sa tegid päeva jooksul või kui sa pole midagi teinud, siis kirjuta mida sa plaanid teha ! :) ( Vaatasin muidu kõik meelelahutuse all olevad teemad läbi ning sellist ei olnud mitte ühtegi , isegi mitte selle sarnast minuarust )

 

Teen alguse : Hommiku kella 11-nest olin juba linnas ning hakkasin poode läbi tuhlama, et leida endale midagi põnevat , kuid seda ei juhtunud . Vahepeal läks ka kõht heledaks ning tuli mingi aeg veeta kiirtoidu restoranis . Sealt edasi läks päev jalgpalli staadionile naiste mängu vaatama ning pärast seda koju siia foorumisse loomulikult :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärkasin 12 ajal ülesse, vend ostis mulle mingi külmutatud Hot dogi vms. Mängisin csi/niisam olin arvutis kella 15ni, siis käisin pesemas ja liikusin vaikselt hambaarsti juurde. Peale hambaarsti läksin sõpradega välja. Kui väljast tagasi tulin, siis mängisin natukene csi ja läksin rattaga sõitma. Nüüd hakkan filmi vaatama.

 

igav päev suht.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shittagi. Tõusin mingi 10 aeg. Ema isa olid l2inud. Olin kodus nsm igavlesin. 3 ajal läksin rolleriga välja ja 6 hakkas trenn. Ja pool 8 lõppes ja tulin koju ja nyyd olen kodus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teen siis tänase päeva sissejuhatuse ..

Juba varakult tõusin , mingi pool 8 , lootuses ,et saan Tallinna minna . Kõigepealt ma siis sõin , toimetasin igasugu asju veel . Sammusin Swedbanka ning sealt edasi kohta , kus ma oleksin saanud Tallinnasse , aga kohad olid täis ning pidin tagasi koju tulema :( See on preagune seiklus , õhtu poole uuendan :)

Nii edasi siis päev läks nii , et oli päev otsa kodus :D Keegi midagi tegevust mulle ei pakkunud , kuigi üks tegevus oli ( pidin minema sõbra juurde ) , kuid see ei olnud nagu 100 % kindel asi , mingi 85% värk oli see ning see nagu ma ei tea , läks meelest vms , ning läksin magama , ärkasin kell 17.00 ning siis toimetasin , aeg lippas , käisin poes pizzat toomas , küpsetasin seda kuni suitsuandur lõugama hakkas ning siis sööma ning arvutisse :) Preagu kell kohe 22 ning passin veel siin foorumis edasi ning siis natukene TV ka ja magama ära.


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

öö

 

Hommikul tõusin ülesse, käisin pesemas ... peale seda olin veits arvutis (lugesin foorumeid ja kuulasin mussi). Kui foorumites jms asjad ära vaatasin läksin muruniitma, polnud eriti põnev, aga jah. Peale muruniitmsit läksin Sooseppa (viimsis üks küla vms), seal veits jõin alkohoolseid jooke, kui Sospast tagasi liikusin käisin Peetri pitsast läbi, nüüd olen kodus. Imo korda läinud päev :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kell 8.30 tõusin, söin, pesin, pidin kooli raamatuid tooma minema, käisin emal abis tööl mingeid asju viimas. käisin hesburgeris korra veel, vötsin mingi mega eine, sain väikse juustuburgeri junni .Jõudsin kell 1 koju, viskasin pikali, läksin arvutisse. Spammisin vahvlis. Rex tuli mu juurde siis, mängisime mingi 14.30-21.30 rs-.- lasime waterfiende:) aa vahepeal käisin koeraga ka jalutamas. Umbes 19.00 ajal sain klassivennalt teate et pean homme töötunde tegema minema-.- I liked it, very much.. not, atm mötlen kas minna vöi mitte.

nüüd kirjutan seda teemat. Kohe panen arvuti kinni ka


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kell 8.30 tõusin, söin, pesin, pidin kooli raamatuid tooma minema, käisin emal abis tööl mingeid asju viimas. käisin hesburgeris korra veel, vötsin mingi mega eine, sain väikse juustuburgeri junni .Jõudsin kell 1 koju, viskasin pikali, läksin arvutisse. Spammisin vahvlis. Rex tuli mu juurde siis, mängisime mingi 14.30-21.30 rs-.- lasime waterfiende:) aa vahepeal käisin koeraga ka jalutamas. Umbes 19.00 ajal sain klassivennalt teate et pean homme töötunde tegema minema-.- I liked it, very much.. not, atm mötlen kas minna vöi mitte.

nüüd kirjutan seda teemat. Kohe panen arvuti kinni ka

 

Eee, mis mõttes töötunde? Mingi ühiskondlik töö vms ?

 

Minu päeva tegevust võite mõned postid ülevalt poolt lugeda :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eee, mis mõttes töötunde? Mingi ühiskondlik töö vms ?

 

Minu päeva tegevust võite mõned postid ülevalt poolt lugeda :)

 

 

oleneb kuidas tahad nimetada. pmst pead öpetajatele orjama 10h et nad mingile paberile kirjutaksid et sul töötunnid tehtud, ma pean homme 1 töötunni tegema...


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ahaa, selline asi . Meil ka kunagi oli koolis taoline asi , nimetati seda meil "Aiatööks" . Pidid suve lõppus minema kooli ning seal mingeid asju tegema ( klassis mingeid laudu tõstma või midagi muud väljas )

Haah , ma nägin su signatuuri renderit täna kuskil leheküljel :D Kahte erinevat varianti oli , ei tule enam meelde kus :D


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg, Hommikul pool 1 juuksurisse siis kuskile metsa jooma, täis j2in, lõpuks sain enamvähem kainemaks ja pidin sõbra koju aitama. ja siis l2ksin koju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omfg, Hommikul pool 1 juuksurisse siis kuskile metsa jooma, täis j2in, lõpuks sain enamvähem kainemaks ja pidin sõbra koju aitama. ja siis l2ksin koju.

 

Nice, ma käisin kell 1 juuksuris xD

Igastahes, mis ma siis tegin, bmx, Photoshop, väljas, suitsu, veel bmx-i xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm,ärkasin ~8.00 ,passisin nsm ,tegin & jõin kohvi.Peale seda ronisin msni,spammisin natukese vahvlis ning äritsesin(ostsin & müüsin acce/pinne). ~10:30 sain sõprade kokku,käisin poes ja värki,järsku märkasin rahakoti vahel ühte kenat kripikest.Üle pika aja sai mõnus joint tehtud :) Peale seda koju ja Vahvlisse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kell on 23.01 ning kirjutan siis oma päeva tegemisest :)

Hommikul juba sai varakult ärgatud, nii umbes pool 9 ning sai hakkatud tube koristama, sest on ema sünnipäev ning vaja külaliste tulekuks läikima lüüa :D

Kui sellega oli ühelpool, tõmbasin hinge ning käisin ära pesemas ( külma veega, mõnus karastav ning turgutav ) . Siis oli vaja minna poodi midagi tooma, see sai ka tehtud ning siis edasi sain ka natukene arvuti taga veeta, vahepeal käisin niisama väljas ja toas ( edasi - tagasi ):D Pärast seda tuli mul jälle mõtte, et vaja poodi minna , saigi ettevõetud see käik ning käidud ja raisatud raha 200kr :D Edasi suundusin sõbra juurde, seal ajasime juttu ja tagusime kaarte mõned tunnid , ning siis koju külaliste sekka ning sööma jms ( sünnipäeva värk ) . Ning nüüd on preaguseks läinud ja kõrval majast naabrid nüüd siin ja kirjutan seda preagu siin , ning siin ta lõppebki , edasi vaatan vast telekat veidi, kuulan ema ja sõbranna juttu ja olen arvutis ja pärast magama :). THE END .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.