Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

negatiivne tehing!

Soovitatud postitused

et siis sain 3 tüübilt negatiivse tehingu kuigi ma pole midagi scamminud kõigepealt pani üks ja siis sain kohe 2 tükki järele aga need tüübid banned vist?

et võiks need maha võtta :-(

ja ojaoll rääkis et ma scammisin teda aga pärast oli acc kuskil venna käes vms

ja leidis üles!

et võiks need negatiivsed ära kustutada:-(

ja vpunk vms see pidi ette tegema aga 10 minta läks mööda ja hakkas juba siuukest ila ajama et ma eriti ei tea sind et ma tahaks ikke ette et jhm suht aige keegi võiks need ära võtta kuna suht haige värk ju?

 

Äitähh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et jah ma küsisin talt mix tal nii palju negatiivseid hea sõber usaldusväärne hästi thinguid meil läinud / ja need tüübid rääksisd pärast * sorry et panime * jne (ma käskisin teema teha kuna niisama ei saa negatiivseid panna ju )

 

Ja millegi pärast pole ühti teemat tema kohta ?? jah need kes topivad lambis nad ju banned juba minu arust algul pani talle üks siis järjest tema sõbrad irl

tiitlitatere.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et siis sain 3 tüübilt negatiivse tehingu kuigi ma pole midagi scamminud kõigepealt pani üks ja siis sain kohe 2 tükki järele aga need tüübid banned vist?

et võiks need maha võtta :-(

ja ojaoll rääkis et ma scammisin teda aga pärast oli acc kuskil venna käes vms

ja leidis üles!

et võiks need negatiivsed ära kustutada:-(

ja vpunk vms see pidi ette tegema aga 10 minta läks mööda ja hakkas juba siuukest ila ajama et ma eriti ei tea sind et ma tahaks ikke ette et jhm suht aige keegi võiks need ära võtta kuna suht haige värk ju?

 

Äitähh!

 

Midagi ei võeta ära kuna sa skämmisid mind omfg,ise sain reqidega tagasi pärast,ära hakka siin midagi mingit mesijuttu ajama!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Midagi ei võeta ära kuna sa skämmisid mind omfg,ise sain reqidega tagasi pärast,ära hakka siin midagi mingit mesijuttu ajama!

 

nahhui sa ajad siin pane proof siis nii et ära tule ütlema krdi lohh ma pole sult midagi üle lastnud!

ja tra sina ise muutsid passi ära ei tahtnud raha maksta krdi lohh!

et gtfo krdi neeger!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pane proof kle ta tegi mu accis palju asju pole scämmed eks + tasuta ?? miks ta mind ei skämminud ah ??? ja et ta teie 2-3 tundi raiskas ei pea selle pärast negatiivne olema ?

 

Ma ütlesin: otsi ja leia. Ega ta igatühte ka ei scammi, natuke peab ju ta siin tehinguid tegema, et scammida.

 

Vaadake kaupo juttu :D Lihtsalt pidin seda ütlema


2rwoviv.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.