Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas avada CS:S konsooli?

Soovitatud postitused

VIP

Mul on sama küsimus...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjuta confi console jaoks bind või siis proovi mõnele muule nupule vms...Endal oli sama jama kunagi, aga steamis css'il.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Avad steami, seejärel my games, CS: S peale properties, seal kliki "set launch options" peale, lahtrisse mis seejärel ette tuleb kirjuta "-console" (ilma " märkidetta).

Nüüd kui lähed css-i tuleb esmalt konsool ette. Kirjuta konsooli "bind f8 toggleconsole" (ilma " märkidetta). Nüüd on sul konsool binditud f8 alla. Kui soovid bindida konsooli mõne muu nupu alla kirjutad bindis f8 asemele lihtsalt mingi muu klahvi.

Loodan et oli arusaadav jutt:D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sourcel ei saagi minuarust võtta lahti seda konsooli, alguses kui käima paned siis on konsool lahti ainult vist, kui ma õigesti mäletan... otsi googlest mingi õpetus kuidas lisada see bind endale ...

 

saab kyll vist kui m2ngu k2ima panid siis minuarust l6i konsooli lahti .


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Avad steami, seejärel my games, CS: S peale properties, seal kliki "set launch options" peale, lahtrisse mis seejärel ette tuleb kirjuta "-console" (ilma " märkidetta).

Nüüd kui lähed css-i tuleb esmalt konsool ette. Kirjuta konsooli "bind f8 toggleconsole" (ilma " märkidetta). Nüüd on sul konsool binditud f8 alla. Kui soovid bindida konsooli mõne muu nupu alla kirjutad bindis f8 asemele lihtsalt mingi muu klahvi.

Loodan et oli arusaadav jutt:D

Mina kirjutasin: Tõmbasin selle torrentiga ... TPB'st.

See tähendab, et mu CS: S EI ole steamis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabandust, see jäi kahe silma vahele:D

Sel juhul ma arvan peaksid config failis kuhugi "f8 toggleconsole" kirjutama.

 

/Mul config failis bind "`" "toggleconsole" see nupp aga console pole...

bind "f8" "toggleconsole" selline kiri config faili lisada ehk aitab.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin YouTube - How to open console in CSS non-steam. videos teeb enam vähem sama moodi nagu varem pakkusin, aint paar asja teisiti. Äkki on sellest abi. Ainult f3 asemele soovitati seal muud kirjutada.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.