Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepi legaliseerimine Eestis.

Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?  

385 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas sa tahaksid, et Eestis oleks kanep lubatud?



Soovitatud postitused

Saage aru, kanep on narkootikum. Ainuke asi on, et see pole selline hardcore narkootikum, mis nussib su ajud nii läbi nagu mõned kangemad kraamid. Kuid sellist mõtteviisi promotakse igal pool (tänapäeval enam vähemalt mitte niipalju). Ammu oleks aeg legaliseerida, aga keegi peab selle ahelreaktsiooni käivitama (no nt USA). Niikaua kuni see ahelreaktsioon pole käivitatud, on ka eestis see kahjuks illegaalne.

 

If marijuana is not legal within the next five years I have no faith in humanity, period. Everyone likes smoking weed. They have for thousands of years. They’re not gonna stop anytime soon. It makes everything better. Makes food taste better, makes music better. It makes sex feel better, for God’s sakes!

— Dale Denton, Pineapple Express

 

kanepit hakati suitsetama 17.sajand

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kanepit hakati suitsetama 17.sajand

 

Laksu all olles liigub aeg aeglasemini ;)

 

 

 

Aga jah, ma tean, alguses kasutati lihtsalt tugeva materjalina seda nööride valmistamisel vms, siis leiti, et saab smõukida ka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Actually on küll, mul üks sõber tellis pusa, mis on tehtud tööstuslikust kanepist. Non-smokeable.

Muidu ise olen vastu selle legaliseerimisele..

 

Tänapäeval on muidugi tehtud riided ja köied tööstuslikust kanepist, mis on ka Eestis legaalne, kuid milles pole THCd sees. Kuid ma usun (võin ka puusse panna), et vanasti kasutatud köiekanep oli ka ikka THC sisaldusega, kuid keegi ei mõelnudki selle suitsetamisele või söömisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nvm delete please.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

popsu wikit uurida, siis on sellel nii kasulikke kui ka kahjulikke omadusi, mitte ainult positiivsed või ainult negatiivsed ning fuckin bob on sellesmõttes isegi vähem inimest mõjutav, kui alkohol minu arvates kuna viimase tõttu sureb palju rohkem inimesi, ma arvan et võiks legaliseeritud olla ning siis inimene ise otsustab, kas teeb seda, kui palju teeb ja värki nagu ka alkoholiga on ning kõik kes ajavad ühte kuradi teemat, et see on narkootikum, uimasti or what-ever ei tea midagi imo, kthnxbai i'm out

 

edit: ja joobes inimesed on minu arvates rohkem vägivaldsed jms, kui kivis vennad ning ei mõista Jonathani ütlust, et ei sobiks tänaval popsus inimesed, mingi grupp joobes laamendajaid on kõvasti hullem ju, aga viimane on legaalne ja teine mitte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
popsu wikit uurida, siis on sellel nii kasulikke kui ka kahjulikke omadusi, mitte ainult positiivsed või ainult negatiivsed ning fuckin bob on sellesmõttes isegi vähem inimest mõjutav, kui alkohol minu arvates kuna viimase tõttu sureb palju rohkem inimesi, ma arvan et võiks legaliseeritud olla ning siis inimene ise otsustab, kas teeb seda, kui palju teeb ja värki nagu ka alkoholiga on ning kõik kes ajavad ühte kuradi teemat, et see on narkootikum, uimasti or what-ever ei tea midagi imo, kthnxbai i'm out

 

edit: ja joobes inimesed on minu arvates rohkem vägivaldsed jms, kui kivis vennad ning ei mõista Jonathani ütlust, et ei sobiks tänaval popsus inimesed, mingi grupp joobes laamendajaid on kõvasti hullem ju, aga viimane on legaalne ja teine mitte

 

alkoholi tõttu sureb rohkem inimesi, kuna seda tarbitakse rohkem ja kuna see on legaalne. kui kanepit tõmmataks sama palju, kui alksi, siis oleksid sarnased näitajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alkoholi tõttu sureb rohkem inimesi, kuna seda tarbitakse rohkem ja kuna see on legaalne. kui kanepit tõmmataks sama palju, kui alksi, siis oleksid sarnased näitajad.

 

Kahjuks EI, sest kanep rohkem parandab tervist, kui kahjustab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
alkoholi tõttu sureb rohkem inimesi, kuna seda tarbitakse rohkem ja kuna see on legaalne. kui kanepit tõmmataks sama palju, kui alksi, siis oleksid sarnased näitajad.

Sellisel juhul peaksid nad olema umbes võrdväärselt tervist kahjustavad, mida nad mitmete teadlaste sõnul pole.

 

Üldiselt olen märganud trendi - asjast sisuliselt mitte midagi või vähe teadvad inimesed ei lähtu mitte teaduslikest uuringutest vaid emotsioonidest ja ideoloogiast - narko on paha ja igasugu teadlased, kes juhtumisi peadksid avastama mõnel ainel positiivse omaduse või rakenduse, on koheselt kanepiõit süstivad(:D) narkomaanid või narkokartellide poolt kinni makstud pseudoteadlased (mis tundub jabur, sest narkokartellidele oleks kasumlikum ajada illegaalset äri, kus ei pea kulutama raha maksudele, kvaliteedikontrollidele, konkurentsi üle trumpamisele jne).

 

Eriti tore on lugeda poste, kus kirjutatakse et kui kanep pole niivõrd paha kui teda kujutatakse, siis miks ta seaduslik pole. Põhjus näib üsna lihtne olevat: enamik valijaid ei valda absoluutselt teemat ning usub mingeid müüte ja ammu ümber lükatud teooriaid. Ükski poliitik ei hakka veel praegu panema oma pead-karjääri pakule. Narkopoliitika aluseks pole mitte teadus vaid ideoloogia ja populism, suurepäraseks näiteks on doktor David Nutti lasti laskmine peale seda, kui ta julges väita, et mõned nn soft-drugsid on alkoholist ohutumad. Link artiklile: http://www.guardian.co.uk/politics/2009/oct/30/drugs-adviser-david-nutt-sacked

Teine näide on UK poliitikute seadusemuudatus, mis kaotab kohustuse konsulteerida grupi teadlastega enne narkopoliitika välja töötamist: http://www.guardian.co.uk/science/political-science/2010/dec/07/scientists-drugs-advisory-council-acmd

 

Muidugi ei proovi ma väita, et kanep oleks nüüd absoluutselt ohutu, aga isiklikult leian, et paljud ohud on liialdatud. But then again... I'm not a scientist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.