Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 2 HD Pin, 75 EEK, VIIMANE VÕIMALUS!

Soovitatud postitused

mis idioote, ära karda nii palju. pakun sul polegi neid pinne

uuri mu tehinguid siis näed et olen pinne ostnud ja ühe pure müünud

ma ostaks need 2 pin ära, kui sa usaldaksid. aga noh gl sulle niihilja veel kellegi usaldusväärse leidmisega


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis idioote, дra karda nii palju. pakun sul polegi neid pinne

uuri mu tehinguid siis nдed et olen pinne ostnud ja ьhe pure mььnud

ma ostaks need 2 pin дra, kui sa usaldaksid. aga noh gl sulle niihilja veel kellegi usaldusvддrse leidmisega

 

Kui sa sooviks neid pinne дra osta, ostaksid sa need дra. Sa oled liiga loll lihtsalt, et scammida ja kui isegi vb tahaksid osta, jддd heast pakkumisest ilma. Mind see ьldse ei koti kas sina ostad vхi mitte, sest maha mььdud ma saan need nkn.

 

// VAATA ENDA TEHINGUT ROFL! Mitte keegi ei ole sulle ette andud, suht masendav, või mis ? Mul on 1 tehing, seegi on ette antud, niiet sa oled väga hale vend.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sest ma olen piisavalt normaalne ja käin ette, äkki vaatad kellega ma tehinguid ka olen teinud?

minimum on 23 tehinguga tüüp. roflcopters

miks nad peaks ette käima? kui ma teeks mingite pedede äraostetud kusepeadega diili kellel on 1 tehing siis nad annaksid ette.

ise tegid kah mingi enda pin äriga diili, äraostetud tüüp nkn. ma lihtsalt ei tee nii rottidega diili

niietjah, nagu scammerite alateemaski. nali naljaks, bum tauniks

 

hate newscuulers

 

ikka ei taha müüa?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

8 minuti pärast on need pinnid loodetavasti minu käes :D:D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ciaagent:

Irv :D , sa oled nii fail vend vend. Sitakott oled, mitte keegi pole sulle ette andud, ega ei anna ka. Nii lollile inimesele lihtsalt ei tohi ette anda. Vaata alustuseks enda signatuuri.. fail, teed enda "lahedaid" nalju ? irv, c'mon, kui sa ikka ei oska teha siis дra parem tee, teed endal lihtsalt margi tдis.

 

Sulle sitakotile ei mььks ma neid pinne mitte mingil juhul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega ei taha kah, oleks lihtsalt kallimalt maha ärinud, kuna pole kiire et osta selle 75 .- ultra pro kondoom millega mingi 100 aastane mutt läbi keppida.

 

mis margi täis? btw mark on nii feil asi, et mul suht poh. sina teed enda margi täis ajades feil juttu. mu signatuur ütleb sulle kah kõik ära

 

tavaliselt küsin neilt ette kellel minust vähem tehinguid. aga kuna pole eriline ruunisitt siis ei tee eriti tehinguid


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täiesti vittus mis kusenägu sa ikka oled.

Lased mul mingi faking tundaega oodata et umbes :"Oh, muidugi ma müün sulle pinnid kui keegi ei osta"...

 

(1h hiljem)... "Ahh ma ei tahagi sulle pinne nii odavalt müüa".

 

Debiilik.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tдiesti vittus mis kusenдgu sa ikka oled.

Lased mul mingi faking tundaega oodata et umbes :"Oh, muidugi ma mььn sulle pinnid kui keegi ei osta"...

 

(1h hiljem)... "Ahh ma ei tahagi sulle pinne nii odavalt mььa".

 

Debiilik.

 

Jah, kuid mitte midagi kindlat ma ei öelnud, niiet mine nuta patja tibu :y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti vittus mis kusenägu sa ikka oled.

Lased mul mingi faking tundaega oodata et umbes :"Oh, muidugi ma müün sulle pinnid kui keegi ei osta"...

 

(1h hiljem)... "Ahh ma ei tahagi sulle pinne nii odavalt müüa".

 

Debiilik.

 

rofl'd so hard :D:d:d:d

no warn plox aga pidin seda ütlema

btw bongshot tunnen kaasa, oleksin ise need pinnid ära ostnud, aga läks halvasti ja vend hakkas mind vihkama kuna keegi 23+ tehinguga mulle ette ei anna

 

give me premission to add this to my sig :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
rahune maha poeg, ma tahtsin ainult pinne osta(H)

 

Ma nussin kхik sinu ostu / mььgi teemad дra, tдpselt, nagu sina praegu teed.HAHA, poeg? :D:D:D , tõesti, võin su poeg olla, sest ükski normaalne 20 aastane, rsi küll ei mängi HAHAHA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma nussin kхik sinu ostu / mььgi teemad дra, tдpselt, nagu sina praegu teed.HAHA, poeg? :D:D:D , tõesti, võin su poeg olla, sest ükski normaalne 20 aastane, rsi küll ei mängi HAHAHA!

 

no nussi, jään ootama:D.

1. ma alguses küsisin , ega sa mulle ette ei anna poeg

sa läksid närvi ..gf ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.