Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Esimest korda virtuaalmaailmas ?

Soovitatud postitused

VIP

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga ?

Kuna saite oma esimese arvuti ? (kui võimas?)

Kuna saite endale Interneti ?

Mitmes masin Teil praegu on ?

-----------------------------------------------------------------

Mäletan et ise puutusin esimest korda arvutiga kokku isa raamatupidaja juures. Mul oli igav seal ning pandi Solitaire-i mängima :). See oli umbes 11 aastat tagasi.

Isikliku masina sain paar aastat hiljem, ehk siis umbes 9 aastat tagasi.

(Celeron 700mHz;64mb ram- maksis omalajal ~15000.-)

Interneti sain aasta hiljem, ehk siis umbes 8 aastat tagasi.

Praegu on mul teine masin, mille sain 4,5 aastat tagasi.

(AMD 64bit 3500+; 1024mb ram ;256mb graafika- maksis ~13000.-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga ? 5aastaselt, ema mingi töö arvuti

Kuna saite oma esimese arvuti ? (kui võimas?) Mingi vana käula oli ,siis polnud kuskild häid arvute saada see oli umbes 7- 8 aastaselt

Kuna saite endale Interneti ?ca 3a tagasi

Mitmes masin Teil praegu on ? 5


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga ?6 aastat tagasi, raamatukogus :D

Kuna saite oma esimese arvuti ? (kui võimas?)5 aastat tagasi ja päris sitt on , :D

Kuna saite endale Interneti ?4 aastat tagasi jõuludel :D

Mitmes masin Teil praegu on ? Esimene ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga - Sugulase juures .. umbes nii 10 aastat tagasi :D

Kuna saite oma esimese arvuti - umbes 5-6 aastat tagasi , võimsust ei oska ausalt õelda ..

Kuna saite endale Interneti - 4 aastat tagasi ..

Mitmes masin Teil praegu on - kolmas masin yo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga ? Krt mingi 3-4 aastaselt isa tööjuures doomi :D

Kuna saite oma esimese arvuti ? (kui võimas?) enda oma ? isiklikku pole, isa omad ikkagi (6), aga mitte väga võimsad, keskmised.

Kuna saite endale Interneti ? 8-9 aastaselt vms, (12 hetkel)

Mitmes masin Teil praegu on ? 4-5 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga ? EI mäleta täpselt, aga siis kui ma sündisin oli arvuti meil peres olemas seega eks ma arvatavasti ikka midagi mängisin seal.

Kuna saite oma esimese arvuti ? (kui võimas?) Isikliku arvuti sain 2004-2005, olin siin 9 aastane. Arvutil oli 2ghz prose, mingi nvidia 7000 seeria kaart (vist), 512mb ram

Kuna saite endale Interneti ? Mm, ei mäleta täpselt, aga päris ammu ;)

Mitmes masin Teil praegu on ? Endal 2 isikliku arvutit olnud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millal ja kuidas puutusite kokku esimest korda arvutiga ? Ema tööjuures, olin kuskil 4-5. :)

Kuna saite oma esimese arvuti ? (kui võimas?) mm, kuskil 7 aastaselt, Pentium 2 oli vist.

Kuna saite endale Interneti ? 5a tagasi.

Mitmes masin Teil praegu on ? PC on mul mõttetu, mingi AMD prose, 512 MB RAM, Ati Radeon 9550 128 MB. Läppar on veits parem, mingi Inteli dual-core prose, 2 GB RAM, videokaart on aga pask, ka mingi Inteli värk on, 256 MB. :) Mõlemad arvutid jooksevad XP'ga,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.