Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Tasuta memberiks ja splitcam.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

'Sellepärast ei näe, et niigi raske pinne saada juba.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge näidake neile videosid/võtke kõnesid vastu

kui satute mõne arvutipro otsa siis võib to teie IP teada saada tänu sellele kõnele/videole

saab ip teada hakkab su netti nussima vms

Enda näide

sõber proovis minu peal seda

kasutas mingit progret ja opa videokõnega kohe ip teada

et ummistas modemi/ruuteri ära

näiteks:

netti praegune protses vms

Runescape............100% Aveable

orkut.....................100% Aveable

spam.....................0% Waiting

vms

Kui on osav hacker siis:

Spam.....................100% Aveable

spam2....................100% Aveable

Net........................0% Waiting

 

ja nii 24/7 kuniks uus IP teil

Kui avate neti brauseri VMS

siis saate aind spammi ja muud midagi

ei saa netis käia ega midagi

MSN ei tööta jne

võite saada viirusi vms

et ärge tehke ära pinnide varastamisega sellisel moel

:ty


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ma ei kasutagi videot ;):D

 

Mul tuleb mingi selline error et :

Selle riistvara jaoks installitav tarkvara :

Splitcam, WDM Camera Stream Splitter

pole läbinud Windows Logo teste, mis kinnitaksid selle ühilduvust operatsioonisüsteemiga Windows XP.

Selle tarkvara installimine jätkamine võib kas kohe või edaspidiselt kahjustada või destabiliseerida teie süsteemi õiget töötamist. Microsoft soovitab tungivalt installimine peata ja pöörduda riistvara tarnija poole, et küsida Windows Logo testid läbinud tarkvara.

 

Valikud : Jätka ikkagi / Seiska install.

 

Jätka, see on lihtsalt igaksjuhuks see tekst.

See on ohutu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nu tra . :S

 

see meetod ei tööta enam minuga hästi ... :D

 

kõik saadavad perse mu vms lol .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma "tegin" ise ka kunagi pinne, olin siis kasutaja siin ja müüsin siin need PIN-id maha. Mingi 10 pinni jõudsin teha ja maha müüa ja siis helistati mu kasuisale koju ja öeldi, et teiei IP aadressilt on tegeletud interneti pettusega vms. ja siis hoiatati, et kui veel korduma peaks, siis läheb asi ametlikuks ja kohtusse... Ma arvan, et sellel võib midagi sellega ka seost olla, et mu kasuisa töötab mingisuguste tähtsate sõjaväe asjadega ja programmeerib igasuguseid raketi tarkvarasid ja värke ja siis teda jälgitakse, sest koguaeg kui nt mul vanaema helistab lauatelefoniga kuskile välismaale või keegi helistab talle(tal mingid tuttavad seal), siis igakord helistatakse koju ja nõutakse seletust, kes kellele helistas ja miks...

 

Kokkuvõttes, aga ütleks, et ise teate kas "teete" neid PIN-e või ei tee. Ise ma muidugi teha ei soovitaks, kuna tegemist on ikkagist kelmusega! Kui tel on veel eelnevalt politseiga tegemist olnud ja te peaksite saama PIN-ide "tegemise" eest karistada, ei ole tingimisi vangi minek välistatud...

 

Nii, et igaüks teeb mis tahab.

 

Kogu see jutt oli minu arvamus ja arvamus ei saa vale olla, seega palun mitte hakata "mölisema"...

 

NB! PIN-ide nö. "tegemine" on tegelikult inimeste petmine, neilt varastamine ja seega oma kasu püüdmine!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See jutt mida sa siin räägid on osaliselt tõsi.

Ma arvan seda et nad jälgivad sinu isa kõige pingsamalt . Vähemalt endale pole veel keegi koju helistanud ja arvan et ei helista kah .

See et see on kelmus ja oma kasu püüdmine seevastab tõele .

Soovitan ka teistel seda kirja lugeda ja postitada oma arvamus asjale .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õige jutt küll.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise olen pinne varastamisega kahju teinud mingi 50000-60000.-

Mingi 2 kuud tagasi lõpetasin selle "tegemise" ära ja ostustasin merchima hakata.

 

Merch pwnz !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pettusega on tegemist , kui sa talle videot ei n2ita.

Kui sa lubad , et teed nn webcamshowd ,aga kui pini saad , blockid ta 2ra , on tegemist kelmusega.Kui aga ytled ja siis panedki mingi naise vehklema camiga talle (selle fakega) siis p6him6tteliselt on asi legaalne , sest m6lemad saite oma teenust .

NB! see esimene on ka siis ,kui sa talle pini hinda ei valeta


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pettusega on tegemist , kui sa talle videot ei n2ita.

Kui sa lubad , et teed nn webcamshowd ,aga kui pini saad , blockid ta 2ra , on tegemist kelmusega.Kui aga ytled ja siis panedki mingi naise vehklema camiga talle (selle fakega) siis p6him6tteliselt on asi legaalne , sest m6lemad saite oma teenust .

NB! see esimene on ka siis ,kui sa talle pini hinda ei valeta

 

Legaalne ei ole see nüüd küll mitte mingit moodi...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tahad öelda, et msnis on legaalne fake isikuga mingit stripshowd onavale mehele teha?

NOPE

 

tegelikult saab asja vägagi legaalseks teha.

1. Otsid endale tuttava, viskad talle 500.- kuni 1000.- lauda ja ütle et tee mulle väga kuum cam sex video.

Saad video kätte ja lähed teenust pakkuma välikatele (kui oled tuttavalt nõusoleku saanud) :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelikult saab asja vägagi legaalseks teha.

1. Otsid endale tuttava, viskad talle 500.- kuni 1000.- lauda ja ütle et tee mulle väga kuum cam sex video.

Saad video kätte ja lähed teenust pakkuma välikatele (kui oled tuttavalt nõusoleku saanud) :)

 

Asi ei ole ka siis legaalne, sest nö. klient kellele sa hiljem PIN-i eest videot näitad, arvab, et see on live show, kuna asi toimub webcami järgi. Põhjus miks nad üleüldse maksavad, ongi see, et nad tahavad LIVE showd... seega see on inimese petmine ja üsnagi illegaalne!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Asi ei ole ka siis legaalne, sest nö. klient kellele sa hiljem PIN-i eest videot näitad, arvab, et see on live show, kuna asi toimub webcami järgi. Põhjus miks nad üleüldse maksavad, ongi see, et nad tahavad LIVE showd... seega see on inimese petmine ja üsnagi illegaalne!!!

See on legaalne kui see isik on nõus, et videot temast jagatakse!

Ja kui sa ei spammi, et sa teed LIVE showi, siis palun väga.

On asi vägagi legaalne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on legaalne kui see isik on nõus, et videot temast jagatakse!

Ja kui sa ei spammi, et sa teed LIVE showi, siis palun väga.

On asi vägagi legaalne.

 

Tegelt, ei tohi üldse sellist oma äri tehagi vict, aga noh mai tea, pole uurinud ka eriti selle kohta... MINU TEADA, on asi 18+ ja peab oma OÜ (osaühing) ning, siis saab riik osa sellest tulust, mis sa teenid. See on minu arvamus ja minu teadmised, nii, et pole vaja vinguma hakata, kui midagi mööda panen...:ty

Aga selle koha pealt on sul õigus, et kui sa ei spammi, et teed LIVE showd, paljud aga just kirjutavadki, et teen live showsi 1 £ eest vms. aga jah see juba nende viga ... :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.