Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[RSC]RsClassic Style

Soovitatud postitused

Server on üleval!

 

http://www.speedyshare.com/602287482.html

http://www.speedyshare.com/602287482.html

 

Otsustasin teha uuesti rsc serveri - Nimeks tuleb siis RsClassic Style - tänud Ukraina2'le. Exp tuleb umbes 25x. Serveris on klanni süsteem ja kills ning deaths näitaja. On ka olemas miniquest, milleta herblore teha ei saa - Pead korjama 3 liha tükki ja viima duridile ( rat , chiken ja cow ).

*Kõiksugu raresi tuleb teatud aja jooksul mängu

*Raresi ega mode staatust ei saa Donatemise teel. Mod valimise teel ( mina valin ) või kui suureneb adminite arv siis otsustatkse. Raresi saab vaid eventilt ( neid ei tule palju, ST. mida rohkem mängijaid seda rohkem tuleb raresi - mitte muidugi massiliselt ! )

 

Tavamängija käsud:

 

::stuck

::online

::onlinelist

::wipebank

::skull

::fatigue

::say

::buy

 

Klanni süsteemi käsud:

 

::c

::go

::leave

::invite

::summonparty

::accept

::clan

::array

 

Kui keegi mod saab küsib mult käsud, kui neid ise ei tea.

 

Kõik skillid peale agility töötavad veatult.

 

Addy ja Rune asju hakkab saama rune smitheritelt - peale seda kui keegi 99 smithing saab panen addy asjad droppidesse, ning hiljem panen ka kunagi vaikselt ka rune ja dragon asju droppidesse.

 

Home on Edge:

 

15572hj.jpg

 

Pilte hakkab kindlasti tulema veel - mängu arenedes.

 

Server tuleb varsti ülesse ja siis ka tulevad siia serveri clienti tõmbamis kohad!

 

Serveril ei ole vaja registeerida vaid logid lihtsalt sisse, seekord saab ka kasutajad tühikutega teha.

 

http://www.speedyshare.com/602287482.html

http://www.speedyshare.com/602287482.html

 

Staff:

 

Owner:

X X X

Admin:

-

-

Mod:

Heiks

Pmod:

-

-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on küll OT, aga mina arvan, et seni kuni tekkivad need classic serverid, kus exp on nii kõvasti kordades, kui teil, siis seni on see rsc mõte täiesti kadunud.

Runescape Classic oligi nii aeglase expiga mäng nagu ta oli. Kui panna Exp kordadesse, siis see rikub selle mängu idee ära. Seda ei mängita graafika pärast, ega pkamise pärast, ega jumala eest skillimise pärast. Seda mängiti selle pärast, et tal oli kõik asjad kuidagi imelikult õigesti. See oli raske, tüütu ja sita graafikaga mäng- kuid see on siiani näiteks üks minu lemmikuid.

Ma ei pea lugu sellest, kui ma login sisse ja 20 minutit hiljem teen full runesi, sest see pole mitte midagi erilist.

Maksimum mis te võiks teha oleks exp umbes 2-4x, siis oleks mäng veel mängitav. Mitte nagu eelmine serv, kus tegin 2 tunniga miningu 99 =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See on küll OT, aga mina arvan, et seni kuni tekkivad need classic serverid, kus exp on nii kõvasti kordades, kui teil, siis seni on see rsc mõte täiesti kadunud.

Runescape Classic oligi nii aeglase expiga mäng nagu ta oli. Kui panna Exp kordadesse, siis see rikub selle mängu idee ära. Seda ei mängita graafika pärast, ega pkamise pärast, ega jumala eest skillimise pärast. Seda mängiti selle pärast, et tal oli kõik asjad kuidagi imelikult õigesti. See oli raske, tüütu ja sita graafikaga mäng- kuid see on siiani näiteks üks minu lemmikuid.

Ma ei pea lugu sellest, kui ma login sisse ja 20 minutit hiljem teen full runesi, sest see pole mitte midagi erilist.

Maksimum mis te võiks teha oleks exp umbes 2-4x, siis oleks mäng veel mängitav. Mitte nagu eelmine serv, kus tegin 2 tunniga miningu 99 =/

 

ma paneks selle exp hea meelega 2-4x aga vaata kui vähesed siis mängivad.

aga tegelikult vahet ei ole , panengi 2-4x ( 3x ehk siis vahepeal teen vb eventi kus tõstan natukene ) ja siis mängivad need kes mängivad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NOOBscape :D?

Hetkel just tõmbasin ära ja proovin. Varsti edit.

EDIT: Hm, 2 mängjat hetkel. Xp on tegelt väike, pane mingi 7-10x ära. Nimi on Vihaneneeger, kes tahab, lisagu. Täna nolifen.

EDIT2: Nüüd pelan üldse üksi. TULGE RAHVAS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes siin vinguvad?

Ma hetkel üksi pelan -.-

 

Kuid mulle meeldib :)

Aga miks see ekraan nii väike??


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Neid samuseid kasutan jah, muudan veel neid kindlasti.

exp on hetkel 7x

Uuendusi ei ole oodata, kuna ilmad ilusad ja tööd vaja teha ( majal katust maha võtta ja rannas käija )

 

 

 

Kuna nii palju vingutakse , panin exp 25x !

 

Aga kas mingeid programme ka vaja, et server tööle saada w?? Ma readme lugesin ja seal kõige all lõpus oli 3 linki, kus õpetused, kuid seal olid mingid programmid ka mida tõmbama peab, ühel moparscape lingil. Mingi Sprites asi vms mille pidi tõmbama. Kas sina tõmbasid? Kas sinul tuli see "ant" probleem, et pidid pärast seal muutma midagi.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga kas mingeid programme ka vaja, et server tööle saada w?? Ma readme lugesin ja seal kõige all lõpus oli 3 linki, kus õpetused, kuid seal olid mingid programmid ka mida tõmbama peab, ühel moparscape lingil. Mingi Sprites asi vms mille pidi tõmbama. Kas sina tõmbasid? Kas sinul tuli see "ant" probleem, et pidid pärast seal muutma midagi.

 

Proovisin ise samamoodi teha servut, tekkis sama probleem. Aga tõmbasin progred teisest kohast ainult. Täna oli serveris 6 mängjat juba! TULGE KÕIK!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tõmbasin clienti ära , pakkisin lahti ja töötas :D

Ma pelama nüüd :)

 

Kas kusagilt saaks pilti heledamaks teha? :P

 

Mu nimi you get k0 :D


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.