Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hardstyle & Hardcore

Soovitatud postitused

Tahad väita et ei ole kogemusi. Olen ligi 3-4 aastat kuulanud Hardstyle. Kuulan ka teisi erinevaid stiile nagu D'n'B ja clubi. Anna mulle korralik nett, et saaksin alla laadida faili : magic music maker ( nr ei ütle ) . Ja siis võin teha sulle normaalse Hardstyle loo. Sina ära tule mulle midagi ütlema kas ma tean või ei tea. Olen suust kauem kuulanud ja tean juba millist hardstyle kuulan ja millist mitte. Erinevalt sinust on mu muusika maitse kordades parem. Sa nagunii et tee vahet Hardstyle'l ja Classic musicalil kah. Esmalt lõpeta ilusti oma 12 klassi ära ja tule avalda oma arvamust hiljem, kui sa oled rohkem ja tead esitajaid kordades rohkem. Iga üks oskab kuhugile neti otsingusse kirjutada HardStyle ja sealt kohe esimese valida ja alla laadida. Ja btw. See et sul selle HardStyle kausta suurus on nii suur ei tõesta veel midagi .Seal sees võib olla sul kasvõi 10GB Gay Porri. Sinusuguste viga on see et netis julgevad öelda aga IRL, siis on mokk maas ja ei ütle enam mitte midagi. Kasva kord suureks. Õpi ja kuula rohkem erinevate esitajate HardStyle lugusi ja ära mine YT ( youtube.com)lehele ja kirjuta sinna " HardStyle ", ning võta sealt esimest lugu.

 

Btw. see mis sul signas on, on puhas tõsi.

Nii et SMF ja SMD.

GG AWP !

 

Kuule, mine sa ka vittu. :)

Jõhker tark vend oled vaadates seda, kuidas sa minu maitset ning kogemust hindad. Sa ei tea mitte sittagi. Ma saaks aru, et ma ütleks midagi sitasti: "Taon su pooleks", mis iganes, siis veel oleks midagi sellist öelda nagu sina väidad. Pigem käib rohkem see lause: "Sinusuguste viga on see et netis julgevad öelda aga IRL, siis on mokk maas ja ei ütle enam mitte midagi". Sa oled üks sitane pederast, muud midagi.:ty


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Btw music maker.... asi sitt...

FL studio, cubase +erinevad VST selliste asjade jaoks.

ja vanemat hs nimetatakse early hardstyle, nüüd seda mida toodetakse: nu-style, climax jne

 

Njah.

See tuttav teebki FL Studioga. Endalgi selline vidin olemas, kuid endal pole annet ega oskust. :D


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule warez, ära valeta siin midagi. Kui keegi ütleb et sellega tehakse tänapäeval siis ja ütled et teeb jah. Sa tõsiselt ripped off guy. Tõsiselt mine ******i ja kribla seal. Ma võin ka kirjutad, et mul on maailma parim arvuti , aga mul ei ole oskusi et seda käima panna. U MADE MY DAY HAPPY.

Mingi sinusugune nerd ei tea sittagi. google much. Tunne, et koogeldad neid lauseid.

 

GG_AWP.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks lemmikumaid lugusi :), lemmik artist vast Headhunterz. Aegajalt kuulan, mingi paadunud fänn ei ole.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule warez, ära valeta siin midagi. Kui keegi ütleb et sellega tehakse tänapäeval siis ja ütled et teeb jah. Sa tõsiselt ripped off guy. Tõsiselt mine ******i ja kribla seal. Ma võin ka kirjutad, et mul on maailma parim arvuti , aga mul ei ole oskusi et seda käima panna. U MADE MY DAY HAPPY.

Mingi sinusugune nerd ei tea sittagi. google much. Tunne, et koogeldad neid lauseid.

 

GG_AWP.

Oot, mida vittu sa tolgus ärpled siin? Tra, ma ütlen, et mu tuttav teeb Fl studioga, mis sellest on siis?! Türa see sulle ette jääb? Mine välja, hinga värsket õhku, tõsiselt. Sa oled oma ajud nii perse keeranud selle vahvliga juba.

 

Nimeta.png

GG_AWP ?!

Lihtsalt, sinusuguseid abordijäänuseid annab ikka leida. Pigem oled sina "Ripped off guy"

 

Keegi poweris reedeti v laupäeviti neid hardstyle podcaste ka kuulab?

 

täna ja laup siis dj isaac poweris kella 00:00 kuulake kindlasti ! ! !

:D

 

Eile läbu ajal kuulasime jah Powerit. Mul oli "Mida vittu, mis ajast powerist hardstyle veel tuleb?" :D

Eile sai siis kuulatud ning väga normaalset hardstyle tuli. Suht vanad lood, kuid ikkagist head.

NT Aegumatu legend: ZAny & Prophet - Nothing else matters.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa lihtsalt liiga lohh vend et suuga vaielda siin. Sa ajad mu lihtsalt naerma. sul rautselt üle poolte lugudest mingid sitad või siis v2ga vanad mida keegi ei kuulagi. Lõpeta oma kool ja tule lõksu siis muuga edasi.

BTW .. selle programmi võisid sa allla kah tirida alles ..

 

GG AWP !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa lihtsalt liiga lohh vend et suuga vaielda siin. Sa ajad mu lihtsalt naerma. sul rautselt üle poolte lugudest mingid sitad või siis v2ga vanad mida keegi ei kuulagi. Lõpeta oma kool ja tule lõksu siis muuga edasi.

BTW .. selle programmi võisid sa allla kah tirida alles ..

 

GG AWP !!

 

Türa sa oled nii jobu ikka. :D

Teed vigu, siis tunnista ka oma vigu, mitte ära hakka uusi vabandusi otsima.

Kui ma äsja oleksin tõmmanud selle, siis ma ei teaks midagi Vanguardist, nexusest jne?

Pakun, et ma tean sinust palju rohkem FL studio teemal. Võin sõbra ka tunnistama kutsuda, et mul oli see varasemast ajast juba olemas.

 

Mine peksa oma csi edasi ja ole vait. Keegi ei taha sind. Tänu sinule see teema üldse spammi täis ongi.

Ise enesest võid sa olla 16+, kuid aju on küll nagu 12 aastasel. Või teine varjant, et su ego on nii kõrgel lihtsalt.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma küll ei ütleks, et see lugu on "aegumatu legend"

 

 

Ma kuulasin seda lugu esimest korda, täitsa hea, tõmban vist ära :)

 

Suht mõttetu vaidlus atm.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imo ainukesed kuulatavat laulud on:

Headhunterz & Brennan heart - The mf point of perfection

David Sonar - Natural

Brennan heart - We come and we go

Demax - Hardstyle from 2009

Reverze 2010 - Official Aftermovie

Wildstylez - Pleasure

 

sellised mõnusad.

rahulikud ja vahel harva hea kuulata.

muidu eriline hs sõber pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma isiklikult arvan et ma olen kergelt sõltuvuses sellest muusikast...

Kuskil pidudel/niisama semudega chillides võin ma kuulata peaaegu kõike, va. metal/väga hardcore rap, kus käib otsene kiiresti rääkimine.

Kuid kui peol on selline tavaline tantsu tümm ja järsku lükatakse Hardstyle peale , siis oibljää.. mina olen see kes saab ootamatu energiasüsti =o

Minu jaoks on seal olemas kõik ! Mõnus bass ja meloodia. Jaa seda kas HS või HC , see oleneb täiesti hetkest. Ühel hetkel läheb üks paremini peale ja teisel hetkel võib olla täiesti vastupidi.

Aga mõned minu lemmikud siis:

*Hardcore:

http://www.youtube.com/watch?v=IRIeMI5LWVU&feature=related (algus selline tavaline , aga alates 2.20 ... on oioi kui hea:D)

*Hardstyle:

http://www.youtube.com/user/showteknl#p/u/18/cc8nukdFRM4

 

Loomulikult on neid veel ja veel , aga praegu panin lihtsalt need mis mulle kohe meelde tulid. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imo ainukesed kuulatavat laulud on:

Headhunterz & Brennan heart - The mf point of perfection

David Sonar - Natural

Brennan heart - We come and we go

Demax - Hardstyle from 2009

Reverze 2010 - Official Aftermovie

Wildstylez - Pleasure

 

sellised mõnusad.

rahulikud ja vahel harva hea kuulata.

muidu eriline hs sõber pole.

Sinu reverze aftermovie laul on: Brennan heart - revelations


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei, aga mis hardstylel ja hardcorel viga on ? jumala ok ju.

näiteks võta Headhunterz - digiwave. täiesti ok lugu.

ja siis veel WhiteBwoy - Spiritual World. normaalne. :D

see kes vingub, ei saa muusikast lihtsalt aru. :D

minu soovitus: Osta aju :D

 

Ega kõigile ei peagi Hardstyle meeldima. Samamoodi võib näiteks räpikuulaja samamoodi sulle öelda räpi suhtes vms.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
küsimus siiis et kas hardcore ja hardstyle pmst sama ? ja kas angerfist kuulub ka hardcore/hardstyle alla .

 

Angerfist on Hardcore


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.