Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lucipher6 # Rank 3 / pmod / BANNED!

Soovitatud postitused

VIP

YouTube - Lucipher6's Channel

 

Ta oli rs player moderator ja Rank oli 3.

 

Nyyd on ta banned , see tähendab , et runescapel on TÕSI TAGA:)

Kommige , postitage , mis arvate?:P


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Armas


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

RsBot foorumis teema yleval , rsis räägitakse , youtubes proof:)

Banned:)

 

Lucipher6 does not feature in the hiscores. You have to be in the top 2 million in a category and reach a skill level of 30 or the minigame's minimum score.


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja kes ütles, et JaGex vaid hirmutab. Ega nad ilma asjata pealehele teemat ei tee, et oodata on massbanni. Vaevalt neid raha kotib, eelmine aasta olid UK top 10 seas (firmade edukuses ja sissetulekus). Nii et jah, kes banni tahab, siis palun väga, rsbot on parim võimalus täna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ja kes ütles, et JaGex vaid hirmutab. Ega nad ilma asjata pealehele teemat ei tee, et oodata on massbanni. Vaevalt neid raha kotib, eelmine aasta olid UK top 10 seas (firmade edukuses ja sissetulekus). Nii et jah, kes banni tahab, siis palun väga, rsbot on parim võimalus täna :D

 

Ei ytleks , kuna olen lugenud , et kui eile bottisid ja täna enam ei boti siis asi kahtlane , ehk siis kogu aeg oled aktiivne ja siis äkki ei ole , vaadatakse yle ja ban:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma lasen atm edasi:)

Ei taha kohe lõpetada , nii et j2rsku...:D

Olen juba 6h lasnud:D

Safe Green Zone:)

Mõlema acciga:)

Njah ma ka mingi 1 nädal bottind:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
jäta ööseks tööle ..:)

 

Täna mitte:)

Ma kohe magama siis panen ikka kinni:)

Kuigi kaotada ei oole kuna 0-st alustasin aga ikkagi...ei viitsi algusest:)


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ytleks , kuna olen lugenud , et kui eile bottisid ja täna enam ei boti siis asi kahtlane , ehk siis kogu aeg oled aktiivne ja siis äkki ei ole , vaadatakse yle ja ban:)

 

Segast? Tahad öelda, et kui edasi botid, siis on väiksem võimalus banni saada? Kus su loogika on? See sama umbes, et zezima laseb viis kuud jutti ja siis läheb vanaema juurde reisile paariks nädalaks ja tagasi tuleb on banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täitsa ulme kui kiirelt see tüüp clickib (legit või bot?) :D

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täitsa ulme kui kiirelt see tüüp clickib (legit või bot?) :D

 

 

See on legit , ütle mulle , kuidas bot saaks neid nii kiiresti teha ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaevalt et ta total 2376 endale bottis, pakun et see kiirus tuleneb sellest et ta on seda mängu juba nii kaua mänginud. Videost on ka näha et kursor ei liigu täpselt ja teravalt ning ta ei vajuta koguaeg samasse kohta.

Overall rank#3'e ei saavuta aastaga või paariga. See on mitme aasta töö. Ma ei kujuta ette mis tunne sellel vennal hetkel on, sellise kasutajaga oli ikka raskelt vaeva nähtud. Äkki läks lolliks ja nutab kuskil, äkki alustas uue kasutajaga, või hoopis võtab seda kui märguannet et on aeg 'elama' hakata.

Kui jagex juba sellised kavalad botterid nagu seda oli Lucipher6 ära bannib, siis ma kujutan ette et kasvõi mõned botteritest kaasfoorumlased avastavad mingi hetk et nende väike produkt on disabled :O

Igatahes jah, uskumatu et keegi nii kõrgelt topist banni sai. Ei tea kas kunagi on veel nii juhtunud?


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi tyyp oli kyll , aga ei m2leta nime.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täitsa ulme kui kiirelt see tüüp clickib (legit või bot?) :D

 

 

Tal video kiirus lihtsalt kiiremaks pandud võibolla.

A ma ei tea kah tegelt, aga kas see rank 3 player mod siis tõesti bottis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal video kiirus lihtsalt kiiremaks pandud võibolla.

A ma ei tea kah tegelt, aga kas see rank 3 player mod siis tõesti bottis?

 

Ma pakun et enne bannimist vaatas see Jagexi töötaja selle karakteri põhjalikult läbi. Ei usu et ta kunagi üldse julmalt bottinud on. Ehk proovis lihtsalt mingit autoalcherit vms üheks ööks. Ja nüüd on tulemus käes, omad vitsad peksavad.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kes täna appeali teeb saab 100% denied, mulle tuli vastus juba mingi 10 minutiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas ta sai banni?

 

nagu et kas bottis vms?, v6i lampi

 

Vaevalt et ta total 2376 endale bottis, pakun et see kiirus tuleneb sellest et ta on seda mängu juba nii kaua mänginud. Videost on ka näha et kursor ei liigu täpselt ja teravalt ning ta ei vajuta koguaeg samasse kohta.

Overall rank#3'e ei saavuta aastaga või paariga. See on mitme aasta töö. Ma ei kujuta ette mis tunne sellel vennal hetkel on, sellise kasutajaga oli ikka raskelt vaeva nähtud. Äkki läks lolliks ja nutab kuskil, äkki alustas uue kasutajaga, või hoopis võtab seda kui märguannet et on aeg 'elama' hakata.

Kui jagex juba sellised kavalad botterid nagu seda oli Lucipher6 ära bannib, siis ma kujutan ette et kasvõi mõned botteritest kaasfoorumlased avastavad mingi hetk et nende väike produkt on disabled :O

Igatahes jah, uskumatu et keegi nii kõrgelt topist banni sai. Ei tea kas kunagi on veel nii juhtunud?

 

jah meie foorumist ukraina2 ka ju,


Kõikvõimalikud tõlketööd vene keelest kiire & odav

msn : [email:3tcm1soy]semi.is.alive-@hotmail.com[/email:3tcm1soy]

tel.nr. : 53857506

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ei loe, mis combat ja mis levelid sul on. Perm bann on kõigile macrojatele. Näiteks mul sõber (h2of2p) lasi hea mõne päeva flax picki ja sai ka total ~1900 banned, kusjuures ise lasin oma combat ~60ga poolteist kuud ja njetutki. Ma usun, et mõne nädala pärast võiks uuesti proovida :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.