Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kui vanad olete, et runet mängite ? :D

Soovitatud postitused

VIP

13,ma vaikselt mängin.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

11

alustasin 5 aastat tagasi:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

18 ja mänginud suht 4-5 aastat. Aga üldiselt mänginud arutimänge kõva 10 aastat.

 

Kes iganes hakkavad solvama kedagi selle pärast et rune mängivad , siis parem küsige endalt, et need vead mis teil on ja teistel ei ole on siis ka häbiasi? Või näiteks kui ise kogute Marke , mängukaarte , Münte vms.

 

Ning kui solvate ilma põhjustea , saate Warn ja näitab kui loll olete et siia vastat selle faktiga et te vaatate RUNESCAPE ALAFOORUMIT!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

runescape on siiski suht pededele (runepeded)...aga ise olen 16 mänginud 4-5 a ja suht sõltuvuses .. lõplikult ei suuda quitida ...max suutisn üks suvi 2 kuud mitte mängida...nüüd suht botib statse ja raha ja pk ja vaikselt müüb kasutjad nii et väike kasu on kah ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14, enam ei mängi mingi aasta juba. :D

Lihtsalt üle viskas, mingi nädalake tagasi küsisin sõbralt puret, proovisin uut bhd, mängisin pool tundi ja panin ristist kinni, ma lihtsalt nagu ei suuda seda vaadata, jube igav. :D

Mingi 8 aastane olin kui alustasin rune mängimist. :D

Selle jooksul olen ise teinud kasutaja, mingi combat 64ni see scammiti ära, siis hakkasin ostma kasutajaid. :D

Kokku mingi 15 erineva kasutajaga kindlalt mänginud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 runet olen mänginud vist 4 aastat, peale seda kui wild läks olin oma 7-8 kuud quited siis jutud levisid et mingi pvp tulemas ja hakkasin uuesti mängima, aga praegult eriti enam ei mängi põhilislet botin ja kui ei boti siis pkin :)


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
11

alustasin 5 aastat tagasi:D

 

omfg, so fucking sad... 6 aastaselt...

endal tavaliselt, 1kuu ja quit pool aastat-aasta siis jälle 1 kuu ja quit, 15 vanus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

15 alustasin aasta 2001.

Tehke omad järeldused.

Pole muidugi jutti koguaeg lasnud ja ükski suvi pole kordagi mänginud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.