Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleemid mängudega

Soovitatud postitused

Äkki keegi oskab aidata, mul ei lähe paar mängu tööle, mida tahaksin järele proovida. LOTR: Conquest ja FIFA 09 nimelt. Mõlemad on tõmmatud. Algul oli kõik ok, viiruseid polnud ja tundusid olevat töötavad mängud. Pärast lahti pakkimist installisin nad arvutile peale ja crackisin ära. Kuid kui mängida üritan ja mängu peale klikkan, tuleb mingi kiri, mis küsib registration code'i. Proovisin sinna igasugu asju sisestada, ka seda sama serialit, mida kasutasin installimiseks, kuid midagi ei juhtu ja mäng tööle ei lähe. Nii mõlema mänguga. Mida teha tuleks, et mängud käima saada?

 

:ty


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
arek]ilmselt ma tean millest on juttu' date=' aga pildi võiksid ikka lisada siis saaksin ka ehk aidata :)[/b']
Ma tean, ma õhtul lisan. Praegu ei saa, sest olen teises arvutis ja siin pole seda mängu peal:uni:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pilt oleks tõesti suuremaks abiks aga praegu ma võin nii palju oletada, et cracki viga.

Ära kasuta cracki ja siis proovi uuesti. Kui ei saa, siis otsi uus crack.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pead mingi koodi otsima sellele mängule.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma ytlesin, ära kasuta cracki ja proovi ilma.

Kui tõesti ei saa..

 

Siis otsi uus serial.

Sa võid vaadata torrenti downloadi kohti ja > sealt edasi Comments ja tavaliselt inimesed lisavad sinna Serial Keysid.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sain mõlemad mängud tööle nüüd. See jama oli, et cracki panin valesse kausta ja ei leidnud õiget üles. Nüüd töötab ja paar päeva olen mänginud ka, kuid täna äkki lõi mingi errori ette see mäng:

 

fifa.jpg

 

Enne töötas ilusti btw:huh:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.