Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palun kustutage konto Desteny.

Soovitatud postitused

Kuna orginaalne konto omanik (mina hetkel) ei tegele ega mängi runescape juba pikemat aega, siis ei ole vajadust ka teatud nime varastajatel siin kontos syytult ringi teeselda. Need, kes nyyd lähiajal on minuga äri teinud on langenud arvatavasti scammeri ohvriks.

 

Jah ma olen orginaalne Desteny ja olin tihedalt seotud selle foorumiga enne, kui selle nimi ei olnud vahvel.net-gi.

 

Nyyd juba pikemat aega on mu registreeritud mailile tulnud privaat s6numite poste. Seepärast ka v6tsin konto tagasi ja palun nyyd moderaatoril kustutada see konto jäädavalt.

 

Vabandan, et täpitähti ei tryki, kuna olen nyyd ametlikult soomlane ning siin, Soomes ei ole y-d ega 6-d.

 

Minu registreerimisel kasutatud ip aadressi l6pp oli 164.88, kui ma ei eksi ning registreeritud e-mail oli [email:1q28h3ff]runemax@mail.ee[/email:1q28h3ff], mida kasutan tänapäevani.

 

Tervitusi k6igil, kes mind veel mäletavad. Ning tervitusi ka k6igile, kes mind tempeltasid scammeriks. Off record, teil oli 6igus. 4 pika runescape aasta jooksul scammitud summa yletas 50000 kr (ylemaailmselt).

 

 

Palju j6udu foorumile. Foorum on arenenud väga ilusaks ning huvitavaks.

 

:ty

 

 

Ps: Palun mitte kysida mult kysimusi v6i rääkida minuga, kuna eeldavasti ei vaata seda postitust enam.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore et sa nii arvad aga niipalju poleks küll ilustama pidanud, pugeda pole nagu mõtet vms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50000.-...;o

Perses vend...


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervita siis teisi põtru ka. Bb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojah ! Nüüd kustutad kasutaja ja ma ei saagi pinni ! Sinusugustega ma enam äri ei tee!!!!!!

 

Ok. Tundub, et m6ningad inimesed ei ole aru saanud minu esimesest postitusest.

 

Eks ma siis seletan k6ik uuesti.

 

Kui ma olin vähe noorem, umbes 15-16, siis tegelesin runescape-ga palju, väga palju. Enamasti muidugi välismaistes kommuunides. Kuigi isegi sellel ajal eksisteeris ka Eestis teatud runescape foorumeid. Nii ma leidsingi ka selle foorumi. Kui ma nyyd 6igesti mäletan, tegeles see foorum ainult runescape-ga sellel ajal. Ei olnud Meelelahutus alafoorumeid. Kahjuks v6i 6nneks umbes aasta tagasi tegin runescapega l6pparve. Ehk siis l6petasin k6ikide foorumite kylastuse ning ka m2ngimise (kuigi ma ei ole kunagi eriti m2nginud, enamjaolt cheatimine/bottimine/scammimine). Seega yritasin informeerida admineid ja moderaatoreid, et nad kustutaksid mu konto. Kahjuks jäi m6ningates foorumites mu s6num kahe silma vahele ja konto ikka eksisteerib tänapäevani.

 

Eks scammeritele ikka meeldib varastada oldschool kontosid. Nii juhtus ka siinse foorumi kasutajanimega ''Desteny''. Kuna ma minevik on ypriski scam free, siis ei ole raske selle nimega inimestelt varastada raha. (ah jah, see kes mäletab Renseli jama, siis see sai lahetatud raha tagastamise viisil). Tekst ''Sain vana Foorumi kasutaja tagasi, millesse polnud sisse logitud peaaegu 2.aastat!'' on 100% mitte minu kirjutatud. Ma peaks olema suht idioot, kui ei oskaks oma kasutajat hetkega tagasi v6tta.

 

Ehk siis kokkuk6tteks. Kasutajanimes ''Desteny'' ei ole orginaalne omanik. K6ik, kes said scammi pinni ostmisel, vabandan. Administraatorid, palun kustutage see konto.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.